Коли знаки Зодіаку почуваються найщасливішими

Щастя – ледь вловиме почуття. Ми можемо зі шкіри лізти заради того, щоб відчути себе щасливими, а можемо відчувати напади щастя від банальних дрібниць, на які інші не звернуть уваги. Все це вкотре підтверджує, що у кожного з нас своє поняття про щастя. Одним для цього необхідні гроші та влада, іншим – кохання та створення сім’ї, третім – творче самовираження, а четвертим – улюблена робота.

Що цікаво, залежно від приналежності до того чи іншого знаку Зодіаку у людини формується своє уявлення про щастя. Тому, якщо ви бажаєте, щоб ваша кохана людина зазнала цієї приємної гами почуттів, потрібно лише знати, коли знаки Зодіаку почуваюся найщасливішими.

Овен

Овен почувається щасливим у той момент, коли він тотально залучений до роботи. Якщо навколо вирує бурхлива діяльність, у якій ця людина виконує роль «головної скрипки», знайте, вона справді щаслива в цей момент. Причому сам Овен настільки занурений у роботу, що навіть не відчуває цього. Щастя приходить до нього трохи пізніше, коли настає момент усвідомлення виконаної роботи та своєї участі в ній. Крім того, підопічний Марса відчуває щастя від повної свободи. Якщо ця людина не замкнена в чотирьох стінах, якщо вона не прив’язана до чіткого робочого графіка і не працює за вказівкою інших, Овен вважатиме себе найщасливішим на Землі.

Телець

Для представників цього знака надзвичайно важливий достаток. Причому не просто достаток, Тельцю важливо відчувати перевагу над оточуючими у матеріальному плані. Якщо в такої людини будинок красивіший, ніж у сусіда, якщо його автомобіль новіший і дорожчий, ніж у колеги по роботі, Телець буде щасливим, усвідомлюючи це. Такий потяг багато в чому визначається бажанням Тельця бути популярним і ловити на собі заздрісні погляди. Коли Тельцем захоплюються, він перебуває на сьомому небі від щастя. А ще для повного щастя представникам стихії Землі важливо довіряти своїй коханій людині. Коли Телець упевнений, що його не обманюють і не зраджують, у його життя приходить гармонія.

Близнюки

Близнюкам легше, ніж решті знаків, адже ці люди вміють знаходити щастя у дрібницях. Благополучний день, цікаве знайомство, купівля обновки – все це може зробити Близнюка, нехай і ненадовго, найщасливішою людиною. Моменти, коли у житті немає проблем і не турбує здоров’я, Близнюки відносять до розряду щасливих. Але справжнісіньким щастям для цієї людини є спілкування. Коли підопічний Меркурія розповідає щось, і при цьому його захоплено слухають, він безмірно щасливий. До речі, щоб відчути крила за спиною, таким людям потрібно просто знайти спосіб творчого самовираження.

Рак

Щоб Рак був щасливий, йому необхідно дбати про когось. В ідеалі у цієї людини має бути повноцінна сім’я з коханою людиною та дітлахами. Коли Рак дбає про своїх коханих і водночас відчуває турботу з їхнього боку, він по-справжньому щасливий. Крім того, для гармонійного життя Раку необхідне умиротворення. Все повинно йти своєю чергою – приємна робота, довгоочікувані вихідні, тихі сімейні вечори, приємні поїздки на дачу і рідкісні подорожі, що запам’ятовуються. Саме таке, тихе сімейне життя без сплесків і переживань, і є межею мрій представника даного знака. Коли люди довкола нього щасливі, щасливий і Рак.

Лев

Представників знаку Лев щасливими роблять гроші та влада. Цим особистостям важливо не просто твердо стояти на ногах, а відчувати, що вони вирішують глобальні питання і керують масами, а оточуючі їм підкоряються. При цьому Лев не буде щасливим, якщо підвладні йому люди страждають. Йому хочеться, щоб вони пишалися своїм начальником, щоб підносили Лева і захоплювалися ним. Напевно, саме тому в моменти, коли Лев по-справжньому щасливий, він стає щедрим і привітним. Йому дуже подобається цей стан, і Лев із задоволенням залишався б в ньому якомога довше. Ось тільки ця людина розуміє, що підлеглим потрібен не лише пряник, а й батіг.

Діва

Діви рідко бувають щасливі. Для того, щоб отримати максимальне задоволення від життя, цим особам необхідно вирішити всі проблеми, а це в принципі неможливо. Діви люблять порядок, насолоджуються кришталевою чистотою будинку та налагодженими процесами в роботі. Коли вони відчувають, що зуміли досягти бажаного, їх наздоганяє напад щастя. Аналогічне почуття приходить до цієї людини, коли вона нікуди не поспішає і не перебуває у стані стресу. Ось тільки після нападу щастя Діва починає автоматично шукати «підводне каміння» і промахи, знову стаючи холериком і заганяючи себе в нервозний стан.

Терези

Терези люблять доставляти радість оточуючим. Коли допомога чи несподіваний подарунок від Терезів викликає у людини усмішку та теплоту на серці, підопічні Венери відчувають себе щасливими людьми. А взагалі для щастя їм необхідна гармонія: будинок – повна чаша, близька людина поруч, гідна робота, улюблене хобі та можливість періодично відпочивати від усього цього на самоті. Що характерно, Терези вміють помічати такі моменти, вміють насолоджуватися ними повною мірою, а тому дуже часто їх можна побачити в хорошому настрої. А ще Терези не переносять самотності. Їм життєво важливе живе спілкування. У такі хвилини ці особи відчувають справжнє щастя.

Скорпіон

Для Скорпіона щастя у подоланні. Ця людина постійно вибудовує навколо себе перепони, які потім героїчно долає. Все це робиться заради єдиної мети – здобути насолоду від чергової перемоги. Скорпіони люблять драйв, люблять ризикувати, “ходити по лезу ножа”, адже в такі моменти вони гостріше відчувають життя, а значить, отримують від нього найбільшу насолоду. Крім того, підопічним Марса важливо почуватися вільними, незалежними та неконтрольованими. Домагаючись свободи від людей і незалежності від обставин, Скорпіони зазнають нападу справжнього блаженства.

Стрілець

Стрільцям важлива динаміка у житті. Вони ненавидять сидіти на одному місці і просто насолоджуються, вирушаючи в чергове відрядження або мандруючи різними країнами. Космополіти в душі, ці люди як риба у воді почуваються в новій обстановці і відчувають азарт від того, що їх чекають нові знайомства і нові виклики. Крім іншого, Стрільці відомі модники. Вони відчувають вибух емоцій, купуючи чергову обновку або хвалячись гарними речами перед знайомими. Все незвичайне та неординарне, чим можна здивувати та шокувати оточуючих, ідеально підійде Стрільцям. А якщо вийде шокувати публіку, Стрілець буде просто щасливим.

Козоріг

Для Козорогів немає нічого важливішого за чітко намічений план. Коли все йде за раніше запланованим сценарієм, ці люди відчувають задоволення, якщо не сказати більше. А коли результат перевершує очікування, а оточуючі люди захоплюються Козорогом і висловлюють свою повагу, це робить його воістину щасливим. Зрештою, для щастя Козорогу важливо мати добрий фінансовий запас. Ця людина схильна «чахнути над златом», а тому, коли грошей у його сейфі стає більше, він впадає в ейфорію і відчуває непідробне щастя. А несподівано отримавши спадщину або зірвавши джек-пот у лотерею, ця людина може зовсім збожеволіти від щастя.

Водолій

Водолії відрізняються від інших знаків Зодіаку своєю оригінальністю та нетривіальним поглядом на все, що відбувається. У цьому плані їм дуже подобається, коли опонент, почувши доводи Водолія, погоджується з ним і щиро каже, що ця людина має рацію. А ще Водолії – справжні новатори, які постійно щось вигадують, розробляють чи над чимось експериментують. Якщо їм вдається вигадати щось дивовижне чи оригінальне, що в майбутньому полегшить життя мільйонам людей, Водолії будуть найщасливішими. Зрештою, підопічні Урана щасливі, коли вдається поспілкуватися з приємною людиною, обговорюючи життєві питання або філософствуючи про високі матерії.

Риби

Особи даного знака – справжні мрійники, в голові у яких тисячі найяскравіших ідей та бажань. Тому Риби відчувають справжнє щастя у той момент, коли їхня мрія втілюється в життя. Ці люди ніколи не говорять прямо про свої бажання, доносячи їх до партнера за допомогою натяків. І якщо друга половинка виявиться людиною чуйною та кмітливою, Риби купатимуться у щасті. Окрім іншого, щоб стати щасливою людиною, підопічним Нептуна необхідно знайти себе у творчості. Якщо ці люди напишуть картину, складуть сценарій до фільму або знайдуть себе на театральних підмостках, щасливішу за Рибу людину не знайдете!

Оригінал