Як знаки Зодіаку сприймають відмову

Представники різних знаків Зодіаку реагують на відмову по-різному: деякі взагалі не сприймають «ні» як відповідь, інші ображаються, сумують чи виношують план помсти.

Овен

Упертий Овен на відмову реагує миттєво та дуже емоційно. Він не вміє тримати під контролем свої емоції, тому чуючи «ні» він починає кричати, плакати або навіть благати. Представник цього знака намагатиметься довести, що йому просто не мають права відмовляти, і якщо його опонент залишатиметься непохитним, він відчує себе ображеним.

При цьому його емоційна реакція буде нетривалою, і через трохи часу він змириться з тим, що не може нічого змінити. Йому не залишиться нічого іншого, як переключити свою увагу на якусь іншу мету.

Телець

«Ні», особливо в ситуації, коли він був упевнений у тому, що «все на мазі», швидше за все, дуже засмутить Тельця. Адже йому так не хочеться міняти свої плани. Телець, як людина вперта, відповість гордою мовчанкою.

Але взагалі у нього є два варіанти дії: або він відсторониться від людини, яка відмовила йому і зробила тим самим йому боляче, або постарається докласти максимум зусиль, щоб змусити її змінити своє «ні» на «так».

Близнюки

Близнюки за своєю натурою є великими оптимістами. Тому навіть факт відмови не змусить його сумувати більше ніж 5 хвилин. Після цього часу він просто знизує плечима і вирішить, що нема чого довго засмучуватися, оскільки моральна перемога залишилася за ним.

І він точно не стане витрачати свої сили, щоб благаннями змусити змінити рішення людини, яка йому відмовила.

Рак

Рак схильний відповідати на «ні» пасивно-агресивною поведінкою. У разі відмови він постарається домогтися свого, вступивши зі стороною, що відмовила, в бурхливу дискусію. Зрештою, все закінчиться тим, що він звинуватить свого опонента у всіх гріхах і піде, грюкнувши дверима. Але історія на цьому ще не закінчиться.

Те, що Рак пішов, ще не означає, що він упокорився. Він обов’язково повертатиметься до цього питання протягом місяців, а можливо навіть років.

Лев

Лев сприймає будь-яку відмову з великим подивом, ніби він не пройшов у дитинстві стадію, коли мав засвоїти правило: він не може мати все, що захоче. Сказане “ні” може змусити його піти навіть на емоційний шантаж. Наприклад, «Я міг би у відповідь зробити для вас…»

Коли він має справу з людиною, яка апріорі могутніша за нього, наприклад, зі своїм босом, він зазвичай упокорюється з відмовою, щоб потім за очі наговорити про нього безліч всяких гидот.

Діва

Не сказати, щоб Діва була байдужа до відмов, просто вона використовує дещо іншу тактику. Річ у тому, що їй простіше і приємніше вважати, що все йде так, як вона собі уявляла. З цієї причини, почувши «ні», вона вирішує, що це найкращий для неї варіант розвитку подій, що вона все одно має рацію і обов’язково вийде з цієї ситуації переможницею.

Крім цього, їй важливо, щоб оточуючі не здогадалися, що відмова змусила її зазнати болю, інакше Діва вважатиме, що вона опинилася в підлеглому становищі.

Терези

Терези здатні без особливих проблем прийняти відмову, але лише в тому випадку, якщо відмовник аргументує своє «ні» і продемонструє бажання піти на компроміс. Люди, народжені під цим знаком, не люблять, коли між ними та кимось іншим залишаються образи чи якісь невирішені ситуації.

Тому якщо відмова дійсно зробить Терезам боляче, вони неодмінно розкажуть про це людині, яка їм відмовила.

Скорпіон

Людина, народжена під цим знаком, спочатку може мирно прийняти відмову, не показуючи ту наполегливість і впертість, якими вона, безумовно, володіє. Але відмовнику не варто розслаблятися, адже це буде просто означати, що Скорпіон зайняв позицію для очікування, щоб тонко його провокувати і діставати різними проханнями – дружніми і діловими.

Крім того, представник цього знака обов’язково запам’ятає, хто і чому йому відмовив, і він терпляче чекатиме можливості повернути борг.

Стрілець

Реакція Стрільця на відмову залежить в основному від настрою, в якому він у цей момент перебуває. Тому в одному випадку він може просто знизати плечима і зробити висновок, що немає жодної причини переживати з цього приводу. А в іншому – повестися як найупертіша людина на планеті, яка готова докласти всіх сил, щоб отримати те, що вона бажає.

Хай там що, він зможе прийняти будь-який результат подій, адже він розглядає відмови та поразки як частину життя.

Козоріг

Якщо Козоріг чогось бажає, він зробить все можливе, щоб отримати це. Людину, яка каже йому «ні», він розглядає як життєвий виклик, з яким він має впоратися.

Ви не дочекаєтеся від нього емоційної реакції, але можна не сумніватися, що після цієї відмови він не заплющить очі, поки не придумає новий план, щоб досягти бажаного власними силами. І досягнувши своєї мети, Козоріг відчуває моральне задоволення, і нехай навіть про це ніхто не дізнається.

Водолій

Якщо ви відмовляєте Водолію, він починає поводитися як примхлива дитина, але нізащо не зізнається в цьому. Він не сперечається, а просто розвертається і йде, але всередині приховує сильну образу.

Він може образитися і на начальника, і на батьків, і на друга, і на дружину чи чоловіка – ким би ця людина не виявилася, він дізнається, що ігнор з боку Водолія може тривати вічно. Водолій поводиться таким чином для того, щоб довести власну правоту.

Риби

Слово «ні» для людини цього знака є сигналом того, що вона є невдахою, яка робить щось не так. Риби не будуть злитися через відмову, з якою б сферою життя вона не була б пов’язана, з роботою чи особистими стосунками, а, швидше за все, вони зазнають смутку чи розчарування. Особливо якщо йдеться про щось справді важливе.

Риби не відрізняються впертістю характеру, і вони не домагатимуться бажаного, щоб не сталось, оскільки їм не потрібна перемога за будь-яку ціну. Для них має велике значення те, чи ставиться інша сторона з повагою до їхньої особистості та до їхньої думки.

Оригінал