Гороскоп на 15 листопада

Овен ♈

Не дозволяйте логіці взяти гору там, де достатньо лише невеликої кількості неупередженості. Якщо йдеться про якісь філософські або духовні питання, немає жодної необхідності переривати когось на півслові й відмовлятися від подальшої участі в бесіді. Ви можете бути приємно здивовані, якщо спробуєте вислухати чиюсь точку зору.

Телець ♉

Приказка про те, що можна вибирати друзів, але не сім’ю, може бути сьогодні дуже актуальною. Можливо, йдеться про когось із Ваших рідних, хто чудово вміє грати на Ваших нервах. Постарайтеся зберегти мир у ваших стосунках. У Вас є вибір: попастися на вудку, погіршивши ситуацію, або просто усунути всі непорозуміння.

Близнюки ♊

Якщо ви хочете досягти прогресу в якійсь конкретній сфері, Вам необхідно зміцнити взаємоповагу у стосунках із партнером. Ймовірно, простої ввічливості недостатньо. Справа не в тому, що Ви і ця людина грубі один з одним, просто у Вас можуть бути різні уявлення про те, що і як необхідно робити. Почніть ваше взаєморозуміння з прийняття ваших настільки різних точок зору.

Рак ♋

Сьогодні на вас чекає справжній інсайт. Ви раптово помітите і зрозумієте те, що так довго вислизало від Вашого погляду. Чи зізнаєтеся Ви собі в тому, що Вам необхідно зайнятися самовдосконаленням? Щось вартісне вимагатиме від вас збалансованого поєднання терпіння і зусиль.

Лев ♌

Збереження миру в певній царині справді важливе, але Вам може бути важко придушити бажання висловитися. Не дозволяйте нікому впливати на Вас, змушуючи ухвалити рішення, не обдумавши все як слід. Обережність послужить Вам добру службу. Кожен Ваш крок має бути максимально вивіреним.

Діва ♍

Схоже, хтось майстерно вміє злити Вас і дратувати, навіть не віддаючи собі в цьому звіту. Якщо Ви вирішите сказати цій людині про своє роздратування, майте на увазі, що вона робить це не зі зла. Звісно, якщо її дії для Вас рівнозначні дряпанню нігтями по дошці, вона має про це знати. Однак для початку розберіться у джерелах своєї чутливості. Чому це настільки сильно чіпляє Вас?

Терези ♎

У Вас є шанс захопити контроль і перетворити щось із хаотичного на кероване. Чи зможете Ви взяти на себе ініціативу і продемонструвати свої здібності? Якщо ви наважитеся зробити крок уперед, то зможете домогтися істотного прогресу в справах. Вашу голову відвідають практично геніальні ідеї, реалізувавши які ви зможете полегшити життя не тільки собі, а й якійсь близькій Вам людині.

Скорпіон ♏

Сатурн, планета карми і винагород, майже два роки впливав на Ваші емоції і почуття безпеки. Коли він покине Ваш знак, обмеження, яких Ви, ймовірно, зазнавали у своєму домі та сім’ї, нарешті буде знято. Але поки що, якщо Ви щосили намагаєтеся набратися терпіння або відкидаєте побоювання щодо чогось, пов’язаного з Вашими рідними, постарайтеся розглядати ситуацію просто як чергове випробування від Сатурна.

Стрілець ♐

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому люди так запекло сперечаються про політику, нічого в ній не розуміючи і не маючи можливості ні на що впливати? А чому з’ясовують, що потрібно робити спочатку: наливати в тарілку молоко чи насипати пластівці? Річ у тім, що іноді крихітна іскорка – це все, що потрібно людям, щоб доводити свою думку. Якщо Ви відчуваєте, що назріває запекла суперечка, просто майте на увазі, що хтось випускає пару, і це зовсім не те, що має Вас хвилювати.

Козоріг ♑

Зробіть те, що Вас лякає. Звісно, мова не йде ні про що небезпечне, а скоріше про думку, яку Ви постійно від себе відганяєте. Це те, з чим необхідно зіткнутися, перетравити і прийняти. Ви зроблені з міцнішого матеріалу, ніж Вам здається. До того ж перебування Плутона у Вашому знаку, що створює нескінченні перешкоди, добігає кінця.

Водолій ♒

Вам доведеться побачити свої стосунки в реальному світлі, і це може одночасно і радувати, і лякати. Те, що ви дізнаєтеся, може підтвердити ваші думки про залежність – про те, наскільки ви залежні від когось або навпаки. Ймовірно, процес прив’язаності був настільки поступовим, що Ви й не помітили, коли все досягло такого масштабу. Зате тепер Ви знаєте, що потрібно робити.

Риби ♓

Ви будете в захваті від отриманих результатів, якщо негайно візьметеся до роботи. Пам’ятайте, що впевненість у своїх силах набагато важливіша, ніж чиєсь схвалення. Звичайно, кілька слів підтримки не були б зайвими, але не забувайте, що мета, яку Ви переслідуєте, – винятково Ваша, і тільки Вам бути капітаном цього корабля!