6 міфів про знаки Зодіаку

Напевно, вам доводилося чути різні стереотипи про знаки Зодіаку. Але чи завжди правдиві ті ярлики, які навішують? Познайомтеся із шістьма найпоширенішими міфами про знаки Зодіаку.

Леви – самозакохані та агресивні

Ми звикли вважати, що всі представники цього знаку є сміливими, зухвалими людьми, котрі люблять виявляти агресію та красуватися перед іншими. Однак багато хто з тих, хто народився під знаком Лева, є практично протилежним типом особистості. Однією з головних особливостей є досить м’який і відхідливий характер, вони ніколи не нав’язують свою думку іншим людям.

Близнюки лицемірні

Одна з найбільш хибних думок, що стосується Близнюків, полягає в тому, що вони байдужі. Насправді характерною рисою представників цього знака є їхня здатність легко і швидко пристосовуватися до нових умов та обставин – за що вони повинні дякувати своєму винятковому інтелекту. І це, звичайно, зовсім не означає, що вони є лицемірними людьми.

Козороги нудні

За народженими під цим знаком закріпився міф, що вони надто нудні та стримані, а в бізнесі – педантичні до нудоти. Насправді це не такі вже й погані якості, тим більше у житті Козороги не такі вже зануди, як ми звикли про них думати. Вони вміють дивувати!

Овни завжди прагнуть бути кращими за всіх

Прийнято вважати, що Овни завжди прагнуть бути кращими за оточуючих, а ще є галасливими, агресивними та неприємними людьми. Але все це помилки. Нерідко представники цього знака дійсно є особистостями більш енергійними, гордими та пристрасними, ніж інші люди в їхньому оточенні. Але що стосується вищезгаданих негативних якостей, то це лише узагальнення, найчастіше – безпідставне.

Скорпіони неймовірно мстиві

Зазвичай Скорпіонів наділяють найгіршими якостями, вважаючи їх ревнивими, мстивими, схильними до маніпуляцій, а також людьми, яким не можна довіряти. Але всі ці характеристики – лише міф. Близькі Скорпіонів знають, що вони є зовсім іншими людьми.

Водолії байдужі

Людей, народжених під цим знаком, прийнято сприймати як особистостей, повністю позбавлених емоцій і готових для досягнення своїх цілей йти по головах. Але це абсолютно хибне судження. Просто оточуючі часто не помічають, що поведінка Водоліїв – це просто захист, адже вони надто чутливі.

Оригінал