Як поводяться закохані чоловіки різних знаків Зодіаку

Часто трапляється так, що зав’язуючи стосунки з новим чоловіком, жінка не може зрозуміти, наскільки серйозні його наміри, закоханий він чи просто проводить з нею свій вільний час. Щоб не мучити себе здогадками, давайте ознайомимося з гороскопом закоханих чоловіків.

Темпераментний і часом настирливий чоловік-Овен вже на першій зустрічі дасть зрозуміти своїй обраниці, що він закоханий. Цей чоловік не з боязкої десятки. Крім того, він абсолютно не вміє чекати. Свою любов до жінки він буде проявляти увагою у вигляді щедрих подарунків, барвистих компліментів і походів по ресторанах, після чого відверто зажадає від обраниці близькості.

Чоловік-Телець дуже розбірливий і вимогливий, тому даму серця він буде вибирати досить довго, а вибравши, буде придивлятися до неї, щоб, не дай боже, не помилитися. Визначившись з вибором, чоловік знаку Телець, в першу чергу, приведе свій зовнішній вигляд в порядок, після чого постарається організувати для своєї пасії незабутнє побачення – зі свічками, морепродуктами і пляшкою шампанського.

Чоловіки-Близнюки в більшості своїй такі непередбачувані, що вгадати, як вони поведуть себе в певній ситуації деколи абсолютно неможливо. Зазвичай ці хлопці не надто уважні і ввічливі. Частіше вони завойовують жінок своїм іскрометним гумором і розповідями про спільне гарне майбутнє.

Чоловіки-Раки ніжні і нерішучі, як діти. Вони можуть місяцями, та що там, роками ходити навколо своєї обраниці і так і не зізнатися їй у своїх почуттях. Чоловіки цього знака зодіаку частіше самі трапляються в мережі більш активних і підприємливих жінок.

Чоловіки-Леви закохуються дуже швидко і зазвичай з перших секунд розуміють, що вподобана жінка – саме та, про яку вони мріяли. Щоб завоювати увагу обраниці, типовий чоловік-Лев без всякого сорому почне розхвалювати себе і виділяти свою персону серед інших. Він неодмінно переконає жінку в тому, що кращого за нього не буває і що вона повинна дякувати всевишньому, що їй був посланий такий подарунок долі.

Чоловіки-Діви надзвичайно уважні та обережні в справах амурних. Вони, як і їхні побратими Тельці, довго придивляються до жінки і лише через якийсь час починають красиво залицятися. Діви навряд чи будуть розкидатися грошима, щоб довести свою любов. Вони хороші дипломати і тактики, тому переконати свою обраницю в тому, що вони стануть хорошими чоловіками, їм буде неважко.

Чоловіки-Терези, як правило, неймовірно харизматичні і привабливі, тому часто мають попит у жінок. Але, попри популярність і всенародну любов, побудувати міцні відносини з жінкою мрії їм не завжди вдається. Закохані чоловіки-Терези ніжні, милі і причепливі. Закохавшись, вони виявляють надмірну співчутливість в житті жінки і намагаються присвятити весь свій час саме їй. Але, на жаль, Терези занадто швидко перемикаються з однієї жінки на іншу, тому часто мають труднощі в особистому житті.

Чоловіки-Скорпіони звикли ставити собі цілі і домагатися їх будь-якими шляхами. Представник цього знака зодіаку навряд чи буде розтягувати залицяння на довгі місяці. Якщо він по-справжньому закохався, то, найімовірніше, його обраницю буде чекати швидка пропозиція руки і серця. Цукерково-букетний період, безсумнівно, буде яскравим і незабутнім. Величезні букети троянд, серенади, походи в дорогі ресторани і інші приємності чекають жінку, яка запала в душу Скорпіону.

Чоловіки-Стрільці – гравці за природою. І закохуються вони найчастіше саме в ту жінку, яка пройшла повз них і навіть не озирнулася. Не секрет, що Стрільці часто відбивають своїх заміжніх обраниць, для них це свого роду гра, з якої вони завжди виходять переможцями. У боротьбі за улюблену жінку вони готові підкорити будь-яку вершину і дістати з неба вподобану нею зірку.

Чоловік-Козоріг зазвичай консервативний і стриманий. Про свої почуття він навряд чи буде комусь розповідати. Коли Козоріг закохується, він намагається максимально наблизитися до своєї обраниці, втиснутися, так би мовити, в її життя. Напевно, представник цього знака зодіаку поділиться з жінкою, яка йому сподобалась, своїми успіхами у справах, яких у нього вистачає. Побачення з Козорогом більше схожі на переговори з партнером по бізнесу. Цей чоловік скупий на емоції, зате в 99% випадків забезпечений, що дозволяє йому подарувати своїй обраниці безбідне майбутнє.

Чоловіки-Водолії чарівні й милі в спілкуванні. У них неймовірна кількість прихильниць. Але вибирають представники цього знака зодіаку саме ту жінку, яка взагалі не дивиться в їхній бік. Ввічливий і інтелектуально підкований Водолій ніколи не здасться, якщо жінка зайняла місце в його серці. Він буде рішуче і наполегливо, але не кваплячись, домагатися її зацікавленості, підключаючи свою харизму і багатий життєвий досвід.

Чоловіки-Риби зазвичай закохуються в жінку, попередньо поспілкувавшись з нею якийсь проміжок часу. Їхньою обраницею може стати колега по роботі або подруга друзів. Зачаровувати даму серця Риби будуть своєю увагою, милими подарунками і турботою. Риби надзвичайно чутливі і сентиментальні, тому завжди з радістю поспілкуються з жінкою на найпотаємніші теми і розділять з нею всі її переживання.

Оригінал