Ось що найбільше дратує кожен знак Зодіаку

Звичайно, погано злити людей навмисно, але іноді це саме те, що нам потрібно. Або те, що їм потрібно… Це точні інструкції, як вивести із себе представника кожного зі знаків Зодіаку.

Овен

Насправді багато не потрібно. Якщо ви хочете роздратувати Овна, просто скажіть йому, що він не здатний отримати те, що хоче. Або, що ще гірше, що він не в змозі зробити що-небудь. У нього просто піде пара з вух – гарантовано.

Телець

Телець дуже пишається тим, що має. І якщо ви збираєтеся довести його до кипіння, просто почніть відкрито критикувати його улюблені речі.

Близнюки

З ними дуже важко сваритися, тому що в розмові вони можуть погоджуватися навіть із тими речами, які суперечать їхній точці зору. Якщо ви хочете роздратувати Близнюків, відкрито згадайте про недоліки їхнього характеру.

Рак

Пасивна агресія – це сильна сторона Рака і, одночасно, його найбільша слабкість. Якщо ви розіграєте з ним цю карту, він просто вибухне емоціями.

Лев

Лев любить увагу, тому якщо ви хочете засмутити його, просто почніть ігнорувати. А якщо він спробує щось сказати, перебийте його та змініть тему розмови. Після чого вам залишиться взяти попкорн та спостерігати за шоу.

Діва

Влаштуйте хаос на її столі. Посуньте книги на полиці. Знищте її ідеальний порядок, перевернувши все в кімнаті з ніг на голову. Реакція Діви буде бурхливою.

Терези

Терези не люблять сваритися, тому вони завжди намагаються відшукати швидкий і ефективний вихід із ситуації. Якщо ви хочете дозволити представника цього знака, просто не давайте сварці закінчитися. Після кожного рішення знаходьте нову проблему, що зрештою змусить їх втратити самовладання.

Скорпіон

Вони здатні довго стримувати гнів, тому найчастіше буває важко зрозуміти, сердиться Скорпіон чи ні. Один з ефективних способів швидко розлютити людину, народжену під цим знаком, це поділитися одним з його секретів з рештою світу.

Стрілець

Якщо ви хочете засмутити Стрільця, вам достатньо буде збрехати йому. Довіра – це одна з найважливіших речей для Стрільця.

Козоріг

Раціональні та амбітні Козороги збожеволіють, якщо хтось доведе їм, що їхні ідеї абсолютно шалені, а плани практично не реалізовані.

Водолій

Водолії не проти поговорити про почуття, тому якщо ви хочете довести їх до білої гарячки, почніть з ними розмову саме на цю тему.

Риби

Риби схильні до перебільшень, і найгірше, що ви можете зробити, це сказати їм, що вони перебільшують і беруть все близько до серця.

Оригінал