Гороскоп на 6 березня

Овен ♈

Деякі ідеї, які Ви обговорюєте з іншими, надто гарні, щоб залишатися тільки на словах. Але проблема з ініціативами в тому, на чиї плечі ляже відповідальність за них. Інші озираються по сторонах у пошуках того чи тієї, хто візьме відповідальність на себе, а Ви серцем відчуваєте, що ця людина – Ви.

Телець ♉

Всі Ваші думки про те, що у Вашому житті не так, не в безпеці, не стабільне. Але варто прийняти як даність, що Ваша здатність встановлювати контроль і досягати ідеального комфорту має свої межі. Кожна людина може розповісти власну історію про хиткий ґрунт, але для чого додавати собі стресу, думаючи про це?

Близнюки ♊

В цілому Ви дуже відкрито підходите до розмов на будь-які теми, але сьогодні розмова може зайти на територію, якої Ви намагаєтеся уникати. Ви зовсім не зобов’язані створювати собі дискомфорт. Якщо не можете змінити тему – просто йдіть.

Рак ♋

Ви маєте рацію, коли нагадуєте іншим про бонуси співпраці, але люди можуть вирішити, що Ви на щось ображені. Нічого такого Ви, звичайно, не маєте на увазі. Поясніть, що місцеве прикладення сил, коли кожен сам за себе, нітрохи не полегшує навантаження на кожного. Краще бути командою!

Лев ♌

І Вам, і іншим людям буде тільки краще, якщо визнати, що дружба дружбою, а служба службою. Деякі зобов’язання потрібно максимально розвести з будь-яким натяком на приємне дозвілля. Можете бути впевнені, що окремо ці починання зустрінуть повне схвалення Всесвіту. Тому пора відкинути будь-яке почуття провини.

Діва ♍

Багато людей можуть виграти від Вашого бажання принести в їхнє життя трохи більше радості. Звичайно, в першу чергу від цього виграєте Ви самі. Але те, як сильно здивуються інші, дізнавшись, що і Ви не завжди серйозні, тільки посилить позитивний ефект.

Терези ♎

Навіть найменше зусилля, спрямоване на те, щоб дати людині зрозуміти, що Ви про неї думаєте, принесе потужний результат. Досить просто запитати, як у неї справи. Ви легко визначите, хто зараз потребує уваги і не може отримати її ніде, крім як з Вашого боку.

Скорпіон ♏

Чесно оцінивши свої пріоритети, Ви зможете домогтися відмінних результатів. Також це допоможе перейти від нудних обов’язків до чогось більш легкого і цікавого. Ви зможете провести межу між цінними речами та цінностями. Час, витрачений на це, буде витрачено не дарма.

Стрілець ♐

Якщо Ви вважаєте, що пора озвучити деякі думки, значить, і правда пора. У Вас є причини приховувати від оточуючих свій погляд на певні речі, але він унікальний і може відчутно допомогти всім. Пам’ятайте: те, що очевидно для Вас, може бути зовсім не очевидно для інших людей.

Козоріг ♑

Ви краще за інших знаєте, чому деякі речі повинні робитися так, а не інакше. Але якщо інші тримаються за якісь методи просто в силу звички, Вам слід ініціювати зміни на краще. Якщо саме Ви розробляли початкову стратегію, Вас охоче послухають. Якщо ж ні – готуйтеся до того, що доведеться утихомирювати міні-бунт.

Водолій ♒

Саме час зайнятися безпредметними дослідженнями, і краще не поодинці. Якщо Ви думаєте про те, як зробити світ кращим, то можете виявитися, що і інші задаються такими питаннями. Є всі шанси сколотити команду однодумців і затіяти щось незвичайне.

Риби ♓

Зараз найсильніше Вас будуть відволікати розмови і взагалі взаємодія з людьми. Доведеться дуже напружити інтуїцію, щоб відокремити цікаві факти від пліток. Хтось може повідомити Вам щось корисне, хтось – ні. Ваше завдання – зрозуміти, хто є хто.