Як знаки Зодіаку проявляють почуття

Кожному знаку зодіаку властива особлива модель поведінки, що розповідає про ваші уподобання та бажання взаємних почуттів. Ваш природний початок підказує те, наскільки ви сором’язливі, товариські чи пасивні у любовних справах. Прочитайте та спробуйте визначити свою власну поведінку у стані глибокої закоханості.

Овен

Овну властива пристрасть і тепло, що обпалює. Йому подобаються нові зустрічі, приймаючи сміливі події над своїми почуттями. Мужність та відважність, а також повна готовність зрозуміти ваше точне місцеперебування.

Телець

Повільно і чуттєво, ви точно знаєте, ким є і чого насправді хочете. Ваше кохання «дитини Землі» втішне і обґрунтоване для всіх, хто стикається з її заспокійливим дотиком. Ви лояльні та терплячі у коханні та бажаєте зустріти партнера, який сповна оцінить усе це.

Близнюки

Зустріч умів – найвища цінність у коханні. Стимулююча та цікава дискусія – найкращий афродизіак, оскільки ви цінуєте інтелект і дотепність вище за все інше.

Рак

Мрійливий та інтуїтивний Рак у бажанні поділитися своїми почуттями з партнером, відчувши при цьому почуття єдності та розуміння. Ви повністю підтримуєте стосунки та любите дбати про свого партнера.

Лев

Творчий і грайливий Лев потребує пристрасного кохання. Він бажає розважатися навіть у рамках відносин, оскільки нудьга для нього подібна до смерті. Його природний початок вимагає, щоб він завжди був у центрі уваги свого романтичного партнера. В іншому випадку інтерес буде втрачено.

Діва

Аналітичний, дуже уважний, а іноді й примхливий менталітет Діви вимагає, щоб партнер демонстрував свої почуття. Діва потребує регулярних словесних нагадувань про те, як її цінують. Подібні знаки уваги справді здатні підняти настрій представнику цього знака. Отримання компліментів робить з Діви людину, яка любить приймати подарунки.

Терези

Романтичний та соціальний. Терези завжди думають про продумані способи догодити своєму партнеру. Важливо, щоб конфлікти були мінімальними у відносинах, оскільки вони порушать почуття рівноваги та гармонії. Ось чому Терези віддають перевагу відносинам, у яких править дипломатія.

Скорпіон

Емоційно-інтенсивний характер Скорпіона вимагає глибокого і сильного зв’язку з героєм його роману. Поверхневість є якоюсь кнопкою вимкнення, тому що Скорпіон бажає зануритися під поверхню і досліджувати більш загадкову сторону свого партнера.

Стрілець

Різноманітність та пригоди – це обов’язкова складова закоханості для Стрільця. Він виявляє ентузіазм і відкритість у вираженні не лише своїх уподобань, а й у відносинах. При цьому Стрілець демонструє багато вільного простору, щоб не менш вільно тинятися і досліджувати невідомі йому території.

Козоріг

Козоріг відданий і прагматичний коханець, здатний висловлювати свої почуття через вчинки більше, ніж емоції чи слова. Йому подобається, щоб партнер відчував себе забезпеченим, ніби у нього чи в неї є все необхідне, щоб почуватися комфортно.

Водолій

Свобода та індивідуальність мають вирішальне значення у питаннях кохання у Водолія. Він винахідливий партнер, що стимулює свою половинку, у якого завжди є щось нове і цікаве для відносин за умови, що є особистий вільний простір.

Риби

Чутлива та співчутлива Риба пояснює свою поведінку глибиною власної духовності. Вона має багато любові, щоб дати і оцінити ті відносини, що дозволять їй безпечно відкрити своє серце, не побоюючись, що хтось скористається цим.

Оригінал