4 чоловічі знаки Зодіаку, які дуже часто брешуть

Нерідко виявити обман просто неможливо. Це відбувається через затуманення свідомості, бажання бачити у своєму партнері тільки позитивні риси. Звичайно, шукати відразу негатив в людях не варто. Ні до чого хорошого такий світогляд не приведе. Чоловік бреше з різних причин. Іноді від невеликого лукавства немає ніякої шкоди. Бувають і протилежні ситуації. Астрологи зв’язали частоту брехні з датами народження і прийшли до цікавих висновків.

Ці чоловіки брешуть більше: представники вогню

Вогняні знаки здатні звести з розуму будь-яку жінку. По-перше, дам підкуповує неймовірна енергія цих чоловіків. По-друге, не останнє місце займає харизма і позитивний погляд на світ.

Так, зустріти засмученого представника вогняної стихії складно. При цьому зневіра і апатія у них проходять безслідно за дуже короткий проміжок часу. Які ж чоловіки брешуть часто з цієї стихії? Список виглядає так:

• Овен;
• Стрілець.

Чому в переліку немає Левів? Просто цим хлопцям брехати банально немає коли. Весь свій час вони проводять за замилуванням своєю персоною і реалізацією амбіцій.

Овен

Жінкам Овнів не пощастило подвійно. По-перше, цей знак зодіаку дуже непоступливий в шлюбі. Чоловіки, народжені під цим сузір’ям, звикли завжди і в усьому бути першими. Так, навіть у відносинах. Вони не йдуть ні на які компроміси, нерідко самі провокують конфліктні ситуації.

По-друге, Овни брешуть дуже часто. Їм просто необхідний життєвий простір і для його створення вони здатні зробити багато чого. Наприклад, збрехати коханій людині.

Стрілець

Яскравий і харизматичний представник знаків зодіаку. Тонкий гумор і інтелект зведуть з розуму будь-яку жінку. Обожнюють планувати, життя міряють десятиліттями. Тому нерідко можуть і збрехати.

Причини не знають навіть самі стрільці. Просто вони такі по своїй натурі. Жінкам слід побоюватися і того, що кількість альфонсів серед стрільців дуже велика.

Чоловік постійно бреше: інші представники зодіаку

Звичайно, однією вогняною стихією дослідження астрологів не закінчилися. Тести і аналізи вони провели і з іншими представниками зоряної сім’ї. При цьому підсумковий список патологічних брехунів обмежується лише двома пунктами:

• Близнюки;
• Риби.

Представник кожного знака зодіаку здатний безсоромно обдурити свою жінку.

Близнюки

Чоловіки-близнюки брешуть вкрай часто і артистично. Вони відрізняються також своєю лукавість. Збрехати можуть як при початку відносин, так і після кількох десятиліть шлюбу. Брешуть самовіддано і щиро, тому самі вірять в те, що говорять.

Риби

Любителі згладжувати гострі кути. Прикрашання фактів нерідко досягає просто катастрофічних масштабів. До речі, часто схильні до самоаналізу. В цей час можуть збрехати і самі собі.

Підсумки

Звичайно, брехня неприємна. Однак, в деяких ситуаціях обійтися без неї буває не просто. Тому всі моменти потрібно аналізувати детальніше.

Оригінал