Гороскоп на 28 червня

Овен ♈

Молодий місяць подарує можливість закласти більш міцні основи у Вашому житті. Останнім часом Ви намагалися зміцнити стабільність та безпеку у своєму житті, але сьогодні Місяць вкаже дивовижний шлях назустріч майбутньому, що надихає. Бачення, яке вселяє Вам впевненість, гідне уваги; докладіть старання, щоб воно стало дійсністю.

Телець ♉

Молодий місяць вказує на важливість чуйності у відносинах з людьми. Вам потрібно ретельніше підбирати слова – а ще більше, уважніше слухати. Стратегія м’якості – ось що допоможе почуватися у спілкуванні впевненіше і встановлювати добрі стосунки з іншими.

Близнюки ♊

Молодий місяць допоможе Вам прийти до нової стратегії заробляння та економії. Насамперед мова піде про заробітки та дохід; Ви придумаєте як краще розмістити свої ресурси. Витрачаючи більше на будинок і сім’ю, Ви вкладаєтеся в комфорт, і це стратегія, що йде далі, ніж здавалося.

Рак ♋

Молодий місяць у Вашому знаку віддає ініціативу у Ваші руки. Інші поглянути на Вас у новому світлі, але якщо потрібна особиста трансформація – без неї не обійдеться. Довіртеся підтримці Місяця та змініться: створіть новий образ, побудуйте нові відносини зі світом.

Лев ♌

День принесе духовне пробудження. Вам треба визнати, що світ таїть у собі більше, ніж бачить око. Побудьте віч-на-віч із собою, знайдіть час для таких потрібних зараз самокопань. Зробіть над собою зусилля, і Новий Місяць подарує Вам прозріння.

Діва ♍

Молодий місяць нагадає про вигоди командної роботи, про те, що багато рук полегшують працю. Якщо якась дружба зіпсувалась, настав час відновити її. Молодий місяць обіцяє: Ви не будете страждати поодинці. Будь-яка справа виявиться Вам під силу завдяки підтримці друзів.

Терези ♎

Молодий місяць допоможе Вам так чи інакше зміцнити свою репутацію. “Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти”: ось принцип, про який не варто забувати. Проводьте час із тими, від кого можна чогось навчитися. І не бійтеся запитувати – інакше ніколи не дізнаєтесь, що Вам можуть запропонувати!

Скорпіон ♏

Дізнавшись дещо нове про своє місце під сонцем, Ви й у собі відкриєте дещо нове. Ви й не підозрювали про подібне! Молодий місяць закликає Вас зрозуміти, що деякі перепони на своєму шляху до успіху Ви звели самі. І бажання ризикнути, яке Вас здолало, виникло якраз вчасно.

Стрілець ♐

Сьогодні Молодий місяць закликає Вас ділитися і розпалює нову пристрасть. З іншого боку, вплив нічного світила допоможе зрозуміти, що насправді надихає Вас, і що хочеться змінити своє життя. Якщо на особистому фронті останнім часом утворився обтяжливий штиль, день принесе довгоочікуваний попутний вітер.

Козоріг ♑

Молодий місяць обіцяє початок нового розділу або зелене світло Вашим починанням. Турбота та захист також вийдуть на перший план. З одного боку, Ви розумієте, яким саме чином можете підтримати близьку людину. З іншого – настав час подбати і про власні потреби.

Водолій ♒

Не варто недооцінювати переваги звички. Зміни, які ви запускаєте, стануть першим кроком на шляху до довгоочікуваного прогресу. Молодий місяць запалює для Вас зелене світло. Коли побачите результат своїх зусиль, не лайте себе за те, що не взялися до змін раніше. Все завжди буває вчасно.

Риби ♓

Молодий місяць закликає Вас краще керувати своєю позитивною енергією і вільніше висловлювати себе. Не бійтеся прийняти виклик і втілити у життя давню мрію. Ви маєте не тільки оптимізм, а й чуйність, а значить, саме час вивести приховане на світло.