Знаючи знак Зодіаку хлопця, можна зрозуміти чого він хоче від стосунків

Овен

Він хоче поводитися, як ідеальний джентльмен. Так, він знає, що жінки в сучасному світі стали сильнішими та незалежнішими. Але він все ще хоче побудувати стосунки, в яких він може подбати про свою дівчину. Допомагатиме їй. Він готовий багато на що, щоб зробити її життя простішим.

Телець

Він голодний і його треба нагодувати. Буквально. Телець чекатиме від стосунків звичайних речей: любові, відданості, спільних зусиль одне заради одного та іншого. Але те, від чого він точно буде в захваті – це дівчина, яка вміє готувати. Для нього це означає будувати стосунки з тією, хто зможе подбати про нього та бути йому необхідною.

Близнюки

Найбільше у світі Близнюки чекає від партнера вміння підлаштовуватися. Він сам такий і це допомагає йому по життю почуватися скрізь у своїй тарілці. І йому потрібно, щоб у стосунках усе працювало за тією самою схемою. Йому потрібна та, що зможе адаптуватись під ситуацію. Він не винесе суворих правил у стосунках.

Рак

Йому потрібна та, з якою можна звити гніздечко. Коли він шукає серйозних відносин, то він має на увазі саме серйозні-серйозні. Йому не потрібна та, яка з легкістю підведе його. Насамперед йому від «тої самої» дівчини потрібна стабільність та послідовність.

Лев

Йому від партнерки у відносинах потрібна повага та захоплення. У нього просто величезне его. І щоб зберегти його емоційну стабільність цьому «его» потрібне постійне підживлення. Йому просто потрібно бути у відносинах, де він відчуває визнання. Він має знати, що його цінують.

Діва

Він не зазнає жодної драми у стосунках. При найменшому натяку на неї він вислизне. Йому потрібна надійна та стабільна – та, що надає сенсу свому життю.

Терези

Він хоче бути з тією, з ким міг би скласти зразкову пару. Він дуже соціальний і не стримуватиме себе просто через те, що він у відносинах. Він також намагатиметься підтримувати і налагоджувати соціально корисні зв’язки. З вихованими та порядними людьми.

Скорпіон

Йому потрібна виключно вірність, відданість та щирість у стосунках. Попри всі чутки про цей знак, він має дуже замкнутий характер. Він не звик виявляти почуття на загальний огляд. Тому йому потрібна партнерка, яка допоможе розкритися. Йому потрібні стосунки, в яких він набуде самого себе.

Стрілець

Цьому хлопцеві потрібні просто вибухові та дуже активні стосунки. Він не збирається весь день сидіти на попі рівно. Йому слід підтримувати швидкий темп життя. Іноді він навіть може робити безглузді речі просто тому, що йому треба щось робити. І від стосунків йому потрібна саме така енергія.

Козоріг

Йому потрібна стримана жінка, яка вихована на традиційних цінностях. У цього чоловіка безліч мрій та планів на життя. Він багато і тяжко працює. Він хоче втілити для себе і своєї сім’ї дуже багато. І йому потрібна для створення цієї сім’ї жінка, яка швидше підтримує, ніж кидає виклик.

Водолій

Він хоче бути лідером у стосунках. Він дуже усвідомлений і знає, що розумний і кмітливий. Він знає, що потрібно робити для того, щоб стосунки були щасливими і йому для цього потрібна та, яка йому довіриться і дозволить вести.

Риби

Навіть у відносинах йому потрібен простір та свої таємниці. Він дуже схильний до емоцій. І в такі моменти він може піти у себе. Тому йому потрібна партнерка, яка зрозуміє його потребу в самоті, що іноді приходить. Його особистий простір для нього дуже важливий.

Оригінал