5 тихих знаків Зодіаку, які вміють слухати інших

Можна навіть сказати, що ці зодіакальні знаки не люблять звук власних голосів. Однак їхній спокійний характер не означає, що їм нічого сказати. Просто вони не вважають за потрібне ініціювати розмови і задавати тон будь-яким дискусіям. Ці тихі люди вважають за краще слухати, що говорять інші, і не ділитися своїми міркуваннями, поки їм не поставлять запитання в лоб.

І в цьому, до речі, є свої плюси, адже вміння слухати співрозмовника – це чудова якість характеру. Якщо ці п’ять знаків небагатослівні, а то й узагалі мовчазні з вами, не потрібно робити припущення, що вони собі на умі і щось замишляють. У них можуть бути й інші способи комунікації, які не обмежуються тільки словами.

Телець

Тельці – це мислителі. Вони можуть виношувати проблему в голові протягом довгого-довгого часу. Іноді Телець навіть не може втілити свої думки в слова, і тому виглядає нетовариським і задумливим. Крім того, як відомо, Тельці страшенно вперті, і якщо вони не хочуть нічого говорити, то ви не витягнете з них жодного слова, хоч як би ви старалися. Але якщо вже вони почнуть озвучувати власні думки, то їхня промова буде добре оформленою, а доводи логічними й обґрунтованими.

Рак

Раки розвивають своє вміння слухати і довго готуються перед тим, як щось сказати вголос. Вони хочуть, щоб у них уже були готові відповіді на будь-які запитання, і їм подобається продумувати свій монолог. Однак проблема в тому, що не у всіх вистачає терпіння чекати, поки Рак дозріє для розмови.

У людей цього знака, як правило, багато емоцій і глибоких думок, які вони повинні неспішно обробити і переварити, а вже тільки потім вони понесуть свої ідеї в маси. На жаль, але до моменту готовності Рака у нього вже практично не залишається слухачів.

Діва

Діви завжди поводяться спокійно і холоднокровно. Але це не означає, що вони не беруть участі в розмові. Вони присутні в ній і спостерігають за всім, що відбувається навколо. А потім збирають і використовують отриману інформацію.

Вони люблять упорядковувати і потім демонструвати свої знання. Особливо в ситуаціях, коли всі співрозмовники зайшли в глухий кут, а Діва тут як тут із правильною відповіддю. Представники цього знака вміють вичікувати, щоб виступити зі своєю точкою зору в потрібний момент.

Скорпіон

Цей знак цінує свою приватність, тому, коли всі навколо нього діляться своїми секретами і розкриваються, Скорпіон зберігає гробове мовчання. Він не бажає розповідати людям що-небудь про себе, оскільки рідко кому довіряє. Крім того, Скорпіон використовує своє вміння слухати і робити нотатки, збираючи корисну інформацію, яка може колись стати в пригоді.

Так, Скорпіони можуть бути потайливими і загадковими, але вони влаштовані саме так від природи. Вони не люблять говорити не тому що хвилюються, або їм нічого сказати, а тому що не вважають за потрібне взагалі щось озвучувати.

Козоріг

Іноді думки, які крутяться в Козорога в голові, і озвучувані ним слова абсолютно не збігаються. З боку здається, що вони просто гнуть свою лінію, відбуваючись короткими, різкими і вичерпними фразами. Насправді Козоріг воліє більше робити і менше просторікувати. У нього є певні лідерські задатки в поєднанні з видатним трудоголізмом. Тому він довго оформляє свої думки в переконливі речення, перш ніж виголосити більш-менш довгу промову.

Оригінал