Як поводяться знаки Зодіаку, потрапивши в халепу

Наше життя буває настільки непередбачуваним, що іноді хід справ може застати нас зненацька. І далеко не завжди все проходить гладко, як нам би того хотілося. Буває так, що в нашому житті настає повний капець.

Але хто зможе швидко «розрулити» ситуацію, що склалася, а хто впаде в розпач, у кого краще попросити допомоги…?

Ми пропонуємо вам вельми незвичайну характеристику знаків Зодіаку. Дізнайтеся, як різні представники зодіакального сузір’я реагують на життєві халепи.

 • ОВЕН. Якщо халепа наздогнала гордого Овна, Овен з нею впорається. Будь-яка халепа. Без сторонньої допомоги. Мовчки. Гордо піднявши голову піде і вирішить.
 • ТЕЛЕЦЬ. Телець впорається. Потім розповість про все. Причому розповість усім. Краще розповість по радіо. Або напише в газету. Ще краще по телевізору. Щоб дізналися про це точно всі.
 • БЛИЗНЮКИ. Вони не будуть боротися поодинці. Близнюки поділяться. Але ні з ким попало. Постараються перекласти халепу на Овна. Якщо не вдасться на Овна, перекладуть на Стрільця.
 • РАК. Цей почне нити заздалегідь, тільки при наближенні до халепи. Ниття досягне апогею, коли РАК зіткнеться з халепою лицем до лиця. Тільки щоб заткнути це ниття, знайдеться хтось і візьме всю халепу на себе. І ще витре раку слізки, та заодно вже й допоможе висякатися. Якщо ж герой швидко не знайдеться, РАК чудесним чином впорається самостійно. Загалом незрозуміло, чого ж нив…
 • ЛЕВ. При настанні халепи в життя лева будуть скликані всі від малого до великого. При повному аншлагові ЛЕВ демонстративно переможе халепу. Розкланяється, збере букети, роздасть автографи та гордо покине збори.
 • ДІВА. Впаде в смуток. Особливо гостро Діва буде переживати, якщо халепа не була запланована нею. Але трохи подумавши, обов’язково знайде гідне рішення. Мало того, будуть неодмінно зроблені висновки.
 • ТЕРЕЗИ. Халепа обов’язково буде зважена. Потім зважена Терезами ще раз. Після другого зважування швидше за все стане зрозуміло, що халепи занадто багато на одного і халепа буде сповна відважена наявними в оточенні Леву або Овну. Спроба відважити Діві закінчиться провалом. У Діви всі халепи строго за розкладом.
 • СКОРПІОН. Уважно подивиться. Задумливо з переходом у весело Скорпіон скаже: “Так це ж просто халепа якась!” І забуде про неї.
 • СТРІЛЕЦЬ. Засмутиться. Звеселіє. Знайде привід посміятися над собою, над сформованою халепою, пригадає все халепи, які трапилися в його житті, неодмінно про це повідає світу і викине з голови. Якщо халепа у Стрільця не пройде сам собою, з нею доведеться впоратися тому ж Левові, ну або Овнові.
 • КОЗОРІГ. Постарається відразу відмазатися від халепи будь-якими способами мотивуючи небажанням напружуватися. У більшості випадків це чомусь спрацьовує. Якщо все-таки не спрацює, Козоріг і сам впорається в кращому вигляді.
 • ВОДОЛІЙ.  Зустріне халепу Водолій з цікавістю, стане захоплено вивчати. Зробить багато відкриттів. Можливо видасть про це книгу. Якщо виявить, що схожа халепа вже траплялася, засумує і стане шукати Скорпіона. Халеп від цього не зникне (Скорпіон відразу відмажеться), але смуток почне проходити.
 • РИБИ.  У чомусь схожі на Рака, але тихіші. Тому халепа у Риб нерозв’язна, довічна. Справляються вони з халепами самостійно, їм ніхто не допомагає, та вони вже й не сподіваються…

Оригінал