Гороскоп на 15 березня

Овен ♈

Складно, коли Ваша увага потрібна всім і скрізь. Але замість того, щоб ховатися у свою раковину, спробуйте підійти до спілкування більш вибірково. Ви не зобов’язані реагувати на всі запити без розбору. Віддайте пріоритет самим близьким.

Телець ♉

У Вас з’являться причини приділяти більше уваги світу і людям в цілому. Спершу, можливо, Вам не хотілося кудись вибиратися, але тепер усе зміниться. Якщо є друзі, яких Ви хотіли б перезнайомити між собою, настав час провести інспекцію власних соціальних мереж.

Близнюки ♊

Не бійтеся ділитися своєю думкою, навіть якщо є відчуття, що вона виявиться не найпопулярнішою. Інші можуть гостро реагувати на Ваші думки саме тому, що відчувають Вашу правоту. Опір – ще не відмова. Звичайно, було б простіше, якби люди до Вас прислухалися, але для початку треба заговорити.

Рак ♋

Будь-яка ініціатива вимагає сміливих кроків, які, можливо, не здаються такими вже важкими. Але в процесі, можливо, у Вас виникне страх і бажання зменшити оберти. В цьому немає нічого поганого. Якщо зараз Вам не вистачає мотивації продовжувати, можна продовжити пізніше.

Лев ♌

Вам хотілося б підтримки, але доведеться справлятися самотужки. Не переживайте про те, що один у полі не воїн – краще зосередьтеся на почутті гордості, яке обіцяють Вам досягнення. Перше правило менеджменту – “вся відповідальність на тобі”. І відповідальність за свій успіх – теж на Вас!

Діва ♍

Важливі відносини нагадають про те, що минуле – зовсім не інструкція до теперішнього або майбутнього. Є ризик звести глуху стіну там, де потрібно навести мости. Якщо Вас відвідує почуття дежавю, якщо здається, що повторюється неприємний епізод з минулого, проявіть віру в краще. Не дозволяйте негативу розростися!

Терези ♎

Багато гуру постійно радять нам прислухатися до власного тіла. У Вашому випадку це дуже мудра порада! Звичайно, іноді всім нам бракує сил з об’єктивних причин. Але якщо апатія і занепад ніяк не відпускають, пора б звернутися до лікаря.

Скорпіон ♏

Зараз важливо правильно оцінити, якої думки про Вас інша людина. Якщо здається, що хибної – пора з цим щось зробити. Спроба навести – можливо, заново – міст піде на користь Вам самим. І навіть якщо все спочатку було в порядку, Ваші зусилля не пропадуть марно.

Стрілець ♐

На жаль, доведеться поступитися своїми інтересами, щоб була задоволена інша людина. Але допомагаючи іншим, Ви допоможете і собі. Жест підтримки у Вашому виконанні буде мати далекосяжні наслідки. Ваша доброта допоможе заробити очки карми.

Козоріг ♑

Що Ви думаєте про мову тіла? Якщо вірите, що вона красномовніша за слова, сьогодні дивіться в обидва. На словах говориться одне, але жести видають зовсім інше. Може виявитися, що людина просто говорити те, що, на її думку, Ви хочете почути.

Водолій ♒

Затягнути пояс – справа непроста, але Вам правда треба обмежити витрати і діяти виходячи з обмеженого бюджету, щоб уникнути проблем. Звичайно, міра економії – рішення Ваше і тільки Ваше. Але навіть невеликі поправки в потрібну сторону можуть багато змінити.

Риби ♓

Сонце запалить сонний Нептун у Вашому знаку, і в результаті Ваш погляд на речі може виявитися надмірно песимістичними. Але не варто вірити в негатив – краще спробувати поглянути на речі реально. Саме реалізм дозволити побачити позитивні моменти у сформованій ситуації.