Ось чому Терези повинні бути в житті кожного

Люди, народжені під знаком Терезів, знають все про те, що таке баланс. Вони завжди прагнуть до гармонії і світу, вміють ефективно справлятися з нестабільністю, швидко виправляють помилки – і свої, і інших. Ніхто не зупинить їх на шляху до досконалості!

Вони прагнуть, щоб оточуючі їх любили та поважали. Жадають справедливості. Отримують задоволення від спілкування. Ось ще безліч причин, чому вони заслуговують вважатися кращими людьми в вашому оточенні.

1. Терези краще всіх знаходять і підтримують баланс

Люди тягнуться до Терезів, коли у них виникають проблеми, тому що ми вміємо поглянути на ситуацію з боку. Ми намагаємося зрозуміти всі існуючі точки зору перед тим, як зробити висновки та рухатися вперед.

Терези ніколи не обіцяють розв’язувати вашу проблему, але коли в них настає необхідність, то дійсно докладають зусиль, щоб вам допомогти. Їхні вуха – самі жалісливі у світі. Якщо вам потрібна емоційна підтримка, зверніться до Терезів. Вони змиють деякі ваші турботи та сумніви.

Ніщо не порушує внутрішній світ Терезів сильніше, ніж негатив навколо них. Всі люди з оточення повинні володіти позитивною енергією та уникати конфліктів. Якщо цього не відбувається, Терези розчаровуються в людях і припиняють з ними спілкуватися.

Увага : Терези не будуть з вами дружити, якщо ви погана людина, але заради друзів будуть готові домовитися хоч з дияволом.

2. Вони чарівні

Терезам легко сподобатися людям, тому що вони будь-яку людину можуть змусити відчувати себе цікавим і важливим. Вони прекрасні слухачі.

Терези добре обізнані про ваші почуття та емоції. І вони вміють відмінно передбачати наслідки своїх і чужих вчинків.

А все тому, що вони дуже спостережливі та мають виключно хороші навички сприйняття. Вони прагнуть зближуватися з людьми, які їм подобаються, шукають довгих дружніх відносин. Водночас вони терпіти не можуть поверхневих людей і виключать вас зі свого кола спілкування відразу ж, якщо помітять за вами фальш і лицемірство.

3. Терези – люди чутливі

Вони сприйнятливі та насправді цікавляться, що відбувається в житті у їхніх друзів. Навіть якщо у них і бувають конфлікти, вони швидко їх згладжують за рахунок своєї харизми та доброти.

4. Вони романтичні

Терези люблять глибоко і всім серцем. Якщо вам пощастило, і вас полюбив хтось із людей, народжених під цим знаком, можете бути впевнені: ви потрапили в хороші руки.

Терези хочуть, щоб їхні партнери знали та відчували, що про них піклуються. Вони здатні і на маленькі приємні сюрпризи, і на широкі жести. Якщо у вас був чи триває роман з Терезами, знайте: що б не трапилося, ви будете пам’ятати про них все життя.

Терези – віддані партнери та коханці, які ставлять ваші потреби вище своїх власних. Але вони не схильні вірити в “любов з першого погляду”. У відносинах вони обережні, і з ними ви навряд чи можете розраховувати на швидкий інтим. Вони шукають по-справжньому міцний зв’язок.

5. Вони – “соціальні метелики”

Ніхто не справляється з незграбними ситуаціями краще Терезів. Вони – відомі дипломати та з легкістю пояснюють будь-які дивні речі. І при цьому роблять це стильно і з елегантністю.

Терезам подобається бути в оточенні інших людей. Просто сміятися, годинами обговорювати всякі дурниці або складні питання – ось що робить їх щасливими. Терези – творчі душі, яким потрібні діалоги.

А ще Терези завжди досягають успіхів у соціальному житті. Тому що ніколи не зупиняються на сходах своїх досягнень. Вони терпіти не можуть посередність і завжди вимагають більшого – і від себе, і від інших.

6. Краса: зовнішня і внутрішня

Терези мають магнетичну зовнішність, хоча, зрозуміло, далеко не всіх їх можна вважати “красенями” і “красунями”. Їхня краса – в природності. З цієї причини їм не потрібно наполегливо працювати, щоб зробити свою зовнішність “помітною”. Вони не домагаються визнання, але все одно отримують своє!

Терези знаходяться під впливом планети Венери, яка тривалий час ототожнювалася з богинею любові та краси. Терези цінують красу у всьому: в друзях, в улюблених людях, в мистецтві, в письмі, в музиці. І вони точно більше інших заморочуються з приводу інтер’єрів своїх будинків.

Вони пишаються своїм смаком і мають на це повне право! І головне: вони не вибачаються за те, що люблять прекрасні та приємні речі у своєму житті.

7. Вони – ідеальні колеги і начальники

Терези вміють управляти енергією інших людей. І при цьому не використовують це своє уміння в корисливих цілях. Вони вміють мотивувати команду, змушувати її працювати на межі можливостей. І при цьому уникають будь-яких конфліктів. Просто не вважають за потрібне витрачати на них час!

Терези ставляться до роботи з непідробним інтересом і цінують здорові відносини в колективі. І самі роблять все, щоб підтримувати в ньому гармонію і розслаблену зосередженість.

8. Вони інтелектуальні

Терези – елемент повітря, тому завжди прагнуть до саморозвитку. Першорядне значення для них має сила інтелекту.

Вони завжди зберігають здатність мислити раціонально, в будь-якій ситуації, постійно шукають і знаходять способи оптимізації робочих і побутових процесів. А все тому, що вони терпіти не можуть роботу в екстремальних умовах. Тому роблять все, щоб не доводити ситуацію до межі.

9. Терези вміють цінувати прекрасне

Вони – дуже культурні люди. Цінують своє соціальне оточення і природу. Зазвичай вони начитані, добре поінформовані та стильно одягнені. Вони в рівній мірі можуть оцінити і барвистий захід сонця, і глибоку просвітницьку бесіду.

10. Вони ідеалісти

Терези завжди шукають найкращий, найдосконаліший, найгармонійніший спосіб прожити життя. В їхньому ідеальному світі все збалансовано і справедливо. У цьому світі не буває конфронтації та конфліктів.

Звичайно, цього ідеального світу не існує. І це – головне розчарування в житті для Терезів. Тому вони постійно прагнуть досягти своєї особистої досконалості. Що б Терези не робили, вони завжди будуть шукати спосіб робити це краще або швидше. Іноді це заважає їм насолоджуватися поточним моментом, але що поробиш. Така ціна прагнення до досконалості.

Оригінал