Сімейний гороскоп: як вибрати ідеальну другу половинку

Щоб шлюб вийшов вдалим і щасливим необхідно, щоб твоя половинка підходила тобі якщо не ідеально, то хоча б з мінімумом недоліків! Ідеальних людей, як відомо, не існує, однак, існує ряд принципів, якими можна керуватися при виборі партнера при вступі в шлюб. Як варіант, ти можеш скористатися нашим сімейним гороскопом, щоб ще краще пізнати ту людину, яка сьогодні поруч з тобою або підібрати собі ідеального партнера по Зодіаку для заміжжя або одруження.

Овен

Дружина: Яскраві, влюбливі натури, втім, інколи поводяться дещо легковажно. Якщо люблять по-справжньому – то це на все життя. Дуже амбітні, неодмінно приведуть свого чоловіка до успіху. Ненавидять грубість і досить вимогливі до уваги своєї половини.

Чоловік: Дуже привабливі, гарячі, комунікабельні партнери. З віком набувають мудрість. Якщо люблять – то зводять свою дружину на п’єдестал. Не підкаблучник, але іноді твердість у стосунках їм не зашкодить, оскільки чоловіки – Овни дуже імпульсивні у вчинках.

Телець

Дружина: Цих жінок відрізняє легкий і водночас дуже практичний характер. Натомість на матеріальний добробут і психологічний комфорт можуть запропонувати своєму супутнику турботу, дбайливість і домашній затишок. Смачні борщі і чисті сорочки – за цим до Тельця. Дуже терплячі дружини, посваритися з ними практично неможливо, але якщо чаша терпіння переповниться, то буде такий вибух, що чоловіку мало не здасться. Рідко розлучаються, оскільки дуже цінують свій статус заміжньої леді.

Чоловік: Ґрунтовні, злегка занудливі, прості в побуті, які вміють працювати і заробляти гроші в сім’ю. Любов і емоції цінують менше, ніж щасливий шлюб. Небагатослівні, трохи підозрілі і ревниві. При правильному підході дружини – дуже хороші чоловіки.

Близнюки

Дружина: Красиві, жіночні, доглянуті дружини, мають багату фантазію, дуже творчі, цінують красу і романтику у стосунках вище побутових питань. При цьому є прекрасними матерями. Часом справляють враження легковажних осіб, що не зовсім вірно, оскільки мають дуже багатий і глибокий внутрішній світ, а також високий інтелект. Привітні господині. Люблять гостей і вміють надавати їм розкішний прийом.

Чоловік: Як правило Близнюки дуже розвинені інтелектуально і жадають бачити того ж у своїй обраниці. Для них любов і стосунки є своєрідною грою. Дуже люблять флірт і схильні до зрад, але не вбачають в цьому нічого поганого, бо секс на стороні як фізичний акт для них не має нічого спільного з коханням і духовною прихильністю. Не виносять пиляння і обмеження їх свободи, цінують різноманіття вражень. Дуже гарні батьки.

Рак

Дружина: З Раків виходять найвірніші і практично ідеальні дружини і матері. Обожнюють своїх дітей і їх потреби ставлять часом навіть вище, ніж потреби чоловіка. Чудові господині, дуже ніжні і турботливі, хоча й дуже ревниві. Завжди відмінно виглядають і чоловікові перед товаришами по службі не дадуть впасти в бруд обличчям. Їхній будинок наповнений запахами свіжої випічки і затишком.

Чоловік: Рак і любов – практично слова синоніми. Таких мужів охоплюють романтичні почуття до своєї половинки до найглибшої старості. Правда це не завжди яскраво проявляється зовні. Раки досить потайливі і з боку, здається, що вони холодні, але насправді всередині в них вирують неабиякі пристрасті.

Чоловіки-Раки дуже працелюбні і вміють добре заробляти. Відданість сім’ї – їх сильна сторона.

Лев

Дружина: Не поступаються в яскравості і красі навіть Скорпіонам. Дуже пристрасні, царствені дружини. Розкішні, як на кухні, так і в ліжку. Природно вся ця пишність вимагає постійного обожнювання і немаленьких матеріальних витрат, у зв’язку з чим, Левиці дуже вимогливі до свого чоловіка. Цілком віддаються вихованню дітей, втім, матері з них виходять досить авторитетні і владні.

Чоловік: деспотичний, романтичний, щедрий, жадає всеосяжного обожнювання і поклоніння від своєї половини. Натомість обдаровують своєю великодушністю і царственою прихильністю. Дуже ревниві, власники до мозку кісток. Втім, як батьки Леви дуже хороші, просто обожнюють своїх дітей і потурають всіх їх примхам. Вважатимуть за краще світське суспільство – домашньому затишку. Часом сентиментальні.

Діва

Дружина: Діви в статусі дружини дуже педантичні і люблять тотально контролювати свого чоловіка. Досить холоднокровні, яскравого прояву емоцій від них практично не дочекаєшся. Схиблені на чистоті свого житла, аж до стерильності. Дуже уважні стосовно дітей і чоловіка. Раціональні і економні господині.

Чоловік: У чоловіків-Дів нерідко уживаються дві суперечливі властивості: вони досить холодні і розумні і водночас досить сентиментальні. Не переносять критику. Все що вони роблять – на межі ідеальності. Якщо бачать, що друга половинка, розуміє їх особливості – віддаються родині без залишку. Господарські, турботливі чоловіки і прекрасні батьки своїх дітей.

Терези

Дружина: Дуже жіночні, красиві жінки і прекрасно інформовані про це. Від чоловіка чекають мало не поклоніння собі. Схильні до депресій і хандри, особливо якщо партнер не відповідає їх вимогам. Цінують домашній затишок і вміють його створювати. Шукають багатого чоловіка і ніколи не вийдуть заміж за людину без потенціалу, навіть в умовах неземного кохання.

Чоловік: Мабуть, найвірніші чоловіки з усіх знаків Зодіаку. Пред’являють підвищені вимоги до сімейних цінностей і просто щасливі, якщо знаходять партнерку зі схожими інтересами. Візуали. Їм необхідно щоб їх жінка була красивою і доглянутою. Іноді йдуть в себе, але не від того, що почуття згасли, а просто часом виникає така потреба. Дуже відповідальні батьки. Матері їх дитини не страшно залишати з чоловіком навіть немовлям.

Скорпіон

Дружина: Жінки ураган, як в побуті, так і в ліжку. Ненавидять одноманітність і відсутність розуму. Дуже чуттєві і сексуальні дружини, водночас щирі віддані і вірні. Моторошні ревнивці, мало того що не прощають зраду ніколи, вони можуть ще й боляче помститися людині, яка їх образила. Дуже люблять дітей і бачать в них природне продовження своїх почуттів.

Чоловік: Шлюб зі Скорпіоном просякнутий усіма 50 відтінками чуттєвості і пристрасті. Секс – синонім цього знака Зодіаку. Дуже ревниві, дружина повинна прийняти той факт, що відтепер її життя знаходиться під невсипущим поглядом її чоловіка-Скорпіона. Часом бувають жорстокі, але тільки в разі дуже сильної образи на партнера. При всьому при цьому, готові пожертвувати навіть своїм життям заради своєї сім’ї. Як правило, Скорпіони дуже добре заробляють, і дружина з дітьми ніколи ні в чому не матиме потреби.

Стрілець

Дружина: Швидше навіть не дружина, а справжня бойова подруга. У відносинах зі Стрільцем-жінкою вкрай мало романтики, зате вони завжди готові стояти поруч з чоловіком і подавати йому патрони в разі потреби. Цінують свою свободу і особистий простір. Не виносять ревнощів у будь-яких проявах.

Чоловік: Чоловік – Стрілець – добряк і свій хлопець. Не романтичний, зате турботливий і працьовитий. Не цурається допомагати своїй дружині по господарству. Любить активні види відпочинку і з задоволенням залучає до своїх інтересів і дружину, і дітей.

Козоріг

Дружина: Дружина – пилка. На жаль, жінки Козороги часто цим грішать. Втім, іноді здорова критика в бік чоловіка, здорово підстьобує останнього на всякі подвиги в ім’я сім’ї. Дуже розумні і розважливі жінки. Якщо чоловік, подолавши чоловіче самолюбство, буде прислухатися до своєї половинки – то йому забезпечений успіх і процвітання. У побуті дружини-Козороги, як і Діви – практично ідеальні.

Чоловік: Дуже практичні і надійні чоловіки. Прагнуть бути лідерами у всіх областях, в тому числі і в сім’ї. Але їх лідерство не деспотичне, на відміну від Лева, а скоріше батьківське, що оберігає. Намагаються не розкидатися гучними словами, а свої почуття висловлюють вчинками. Добре готують і люблять це робити. Цілком можуть собі дозволити підмінити дружину біля плити. Люблять дітей.

Водолій

Дружина: Високі запити до матеріального боку життя. Якщо обранець мало заробляє, то любові може не статися апріорі. Люблять розкіш і високу кухню. Втім, дружини-Водолії не суто матеріальні, духовному боку життя теж надають великого значення. З них виходять хороші матері.

Чоловік: Дуже легкі люди в побуті і в стосунках. Абсолютно не ревниві, цінують свободу партнера, легко йдуть на компроміс в будь-яких питаннях. Дуже цінують, коли дружина поділяє їх інтереси. Найчастіше всебічно розвинені і не ставлять любов, як таку, на перше місце у своєму житті.

Риби

Дружина: Дружини-Риби цілком розчиняються у своєму чоловікові і в шлюбі з ним. У це важко повірити, але холодні Рибки дуже пристрасні коханки. Розуміють свого чоловіка, цінують його інтереси вище своїх. Будинок, сім’я і діти – їх головні цінності в житті. Як правило, добре готують і люблять смачно поїсти.

Чоловік: Залежні від великої, пристрасної, чуттєвої і світлої любові. Своїх дружин обожнюють. Не поділяють духовні і фізичні аспекти прояву своїх почуттів. Там де є любов, там і секс. При цьому м’які романтичні, рідко командують своїми дружинами і не займають лідерські позиції в сім’ї. Цінують взаємність у відносинах і затишок в домі.

Джерело