Гороскоп на 7 лютого

Овен ♈

Люди, які служать опорою своїм близьким, теж мають потребу в опорі. Її буває важко знайти: всі думають, що людина (яка насправді потребує підтримки) так добре пропонує її іншим, що, напевно, повинна впоратися зі своїми проблемами. Якщо цей сценарій резюмує Ваші нинішні обставини, знайте, що у Ваших інтересах не мовчати про свої потреби.

Телець ♉

У далекому минулому існували дикі “випробування”, за допомогою яких визначали відьом. Також у минулому існували абсолютно неадекватні закони, які доводилося дотримуватися. Мінливий, химерний і ексцентричний Уран зверне Вашу увагу на щось нелогічне. Але це лише короткочасна проблема, незалежно від того, наскільки ситуація важлива для когось іншого.

Близнюки ♊

Властива Близнюкам винахідливість допоможе скласти ідеальну стратегію. Шлях з точки А в точку Б обіцяє бути тернистим, і важливо взяти до уваги можливі сюрпризи і мати запасний план. Як свідчить стара приказка, краще попередити, ніж потім лікувати.

Рак ♋

Ваші “правила життя” можуть помітно змінитися. Те, що раніше приносило розраду і заспокоєння, теж зміниться. Але Ви більш ніж здатні знайти себе в нових обставинах. Встановіть нові “свої правила” – і знайдіть бажану свободу.

Лев ♌

Те, що Ви думаєте тут і зараз, має важливе значення для сьогодення – зате те, що Ви відчуваєте, більше пов’язане з майбутнім. Іншими словами, логіка відіграє важливу роль у короткострокових планах, а інтуїція допомагає визначати довгостроковий результат. Розумієте? Це означає, що у Вас в активі і те, і інше! Не забувайте прислухатися до внутрішнього голосу.

Діва ♍

Іноді Ви приділяєте значну увагу матеріальній та професійній вигоді або безпеці. Але не можна упускати з уваги інші важливі речі. Ваше фанатичне прагнення до стабільності може поставити під удар відносини з людьми. Ви, ймовірно, знаєте, наскільки важлива ненав’язлива і приємна атмосфера в житті. Зосередьтеся на ній.

Терези ♎

Зараз самоствердження може стати проблемою. Ви та інша людина перетягує канат; існує конфлікт думок і переконань. З іншого боку, наявність каменя спотикання означає присутність енергії, з якої обидві сторони можуть отримати користь. Пошукайте точки дотику, і конфлікт швидко вичерпає себе.

Скорпіон ♏

Могло здатися, що навіть крихітний результат в певній галузі може відчутно виправити стан справ. Але ризикувати зовсім не хочеться! Чи не краще залишитися в зоні комфорту? З іншого боку, що Вам втрачати? Зате можна отримати дуже багато – і саме на цьому слід зосередитися.

Стрілець ♐

Коли в голові є одна-єдина негативна думка, важко паралельно думати десяток позитивних думок. Теоретично ми знаємо, що в цьому є сенс. Але ми схильні хотіти доказів того, що позитивне мислення може щось поліпшити в довгостроковій перспективі. Здається, зараз у Вас є всі причини для оптимізму і надії – і вони допоможуть нарешті вигнати впертий сумнів.

Козоріг ♑

В основі Вашого нещодавнього рішення лежить міцна логіка, притаманна Козорогам, але йому може не вистачати необхідних емоційних складових. Іншими словами, Вам варто підходити до питання менш прагматично і більш креативно. Прислухайтеся до власних творчих поривань.

Водолій ♒

Не потрібно вміти читати думки, аби помітити чужу негнучкість. І не треба бути психологом, щоб зрозуміти, коли людина чіпляється за свою думку і не хоче чути нічого іншого. Чи варто взагалі сперечатися з такою людиною? Навряд чи. Але внутрішній голос може підказати момент, коли вийде вдало ввернути дуже вагомий аргумент.

Риби ♓

Відкритися іншим – не завжди знак, що Ви хочете розради чи похвали. Можливо, Ви захочете дізнатися, що хтось інший зробив би на Вашому місці. Хочеться знати, чи є якийсь фактор, який Ви випустили з уваги. Обговоріть з іншими ідею або план, який обмірковуєте. Це може виявитися показовим і дуже корисним. Спробуйте!