Жарти астрологів: Хто яка нечисть по знаку Зодіаку?

А адже в кожному жарті є частка правди! Дізнайся, яка ти нечисть по знаку зодіаку!

Змій Горинич – Овен

(21 березня – 20 квітня)

Неослабна енергія керівної планети – Марс впливає з такою силою на бідну тварину, що всі навколо неї бігають з пропаленими дірами та пахнуть смаленим. Тому його незгасиму турботу та увагу, як і його самого, важко не помітити. Обпікає усіма частинами мови чесно і прямолінійно, але краще б мовчав. Змій Горинич імпульсивний, йому слід дорахувати до тридцяти та добре подумати кожною своєю головою, перш ніж летіти та руйнувати все на своєму шляху. Йому не вдається приміряти чужу шкуру, жодна шкура НЕ налізе на таку масштабну особистість. Тому це плазуюча, літаюча, спляча і вогнеметна самовпевненість, непомірна гординя та істина в останній інстанції. Палкий прихильник ввічливої диктатури та тактовного нав’язування власної думки прицільним вогнем, але першим в бійку не полізе. У кожній бочці масивна затичка, яка прагне керувати і власником бочки, і напоєм, і бочкою. Мислить глобально, з розмахом, сильно перебільшуючи факти. Якщо хворий на всю голову, то відразу на три, якщо з’їв з апетитом одного лицаря, клянеться, що з’їв дюжину.

Домовик – Телець

(21 квітня – 21 травня)

Якщо у вас завівся у квартирі Домовик, не впадайте у відчай, вважайте, що вам добряче пощастило, ви задешево придбали Тельця, причому Золотого. Вдихніть на повні груди та більше не дихайте думайте про матеріальне, чи не задавайтеся щодня дурним питанням: «Куди поділися гроші?» Гроші, з’являючись в будинку, відразу ж зберігаються в надійному банку, до якого вам без вагомої причини не добратися. Краще подумайте про що-небудь духовне, наприклад, про душу, бо Домовик, хоч турботлива і практична, але нечисть, і життя вас чекає неспокійне. Домовик ревнивий, упертий, егоїстичний, непоступливий в суперечках, тому краще мовчки погоджуватися на все. Особливо нехороша ситуація, коли ви в’їхали зі своїм Домовим, а попередні мешканці свого Домового не забрали, і у вас немає адреси, щоб висловити все, що ви про них думаєте. Якийсь час вам доведеться пожити в пеклі. Вдома стане нестерпно жарко, вас звинуватять у всіх смертних гріхах, навколо стануть літати, колючі, ріжучі предмети домашнього вжитку, вас замучать безсоння і потойбічні похмурі голоси, які нудно з’ясовують хто в домі хазяїн. Якщо ви думали, що вас це стосується, розслабтеся і зніміть локшину з вух.

Лісовик – Близнюки

(22 травня – 21 червня)

Дико мінлива натура, шампунь і кондиціонер в одному флаконі. Три хвилини тому Лісовик влаштовував вам прочухана і сварився, а тепер дбайливо віє прохолодою, як кондиціонер. А раптом ви спітніли, поки з ним з’ясовували стосунки? Тому що для того, щоб з’ясувати з лісовиком відносини, потрібні ангельське терпіння, почуття гумору і багато вільного часу. Послухати Лісовика, так у всіх, крім нього, руки-ноги-голова ростуть не звідти, звідки потрібно. Доведеться вивернутися шкурою на виворіт, поміняти правий капець на лівий, лівий на правий і винувато задкувати у справах, щоб Лісовик вас помилував і не трендів дванадцять годин на добу на будь-яку вільно задану тему. Лісовик володіє трьома дарами: даром слова, даром справи та даром занудства, причому роздає їх даром. Керований швидконогим Меркурієм Лісовик рухливий, як ртуть, бігає, мигоче, пропонує нікому не потрібний відвар зі свіжо наритого моху. Краще нього жодна нечисть не може швидко перетворити нормальний, просторий ліс в нетрі. Лісовик не бреше, а грає уявою, не плутає сліди, а жартує, не будує підступи, а розважається, не запізнюється, а затримується. Тому він чудовий політик, інтриган і талановитий критик всіх і вся, але, як і Водяний, не оцінений з гідністю в рідному лісі.

Кікімора – Рак

(22 червня – 22 липня)

Емоційна, сентиментальна, мрійлива, чуйна, лагідна і добродушна нечисть. Подвійна, суперечлива натура, любить переміни та різноманітність, їй хочеться то до бабів, то до дівок. Побути то Кікіморою домашньою, залежною, то Кікіморою дико-вільною, болотною. Посварившись з Водяним, біжить до Домового, образившись на Домового, повертається до Водяного, розриваючись між будинком і болотом, як правило, нещасна і не зрозуміла в особистому житті. Володіє даром передбачення, якщо ви напилися з копитця, значить, козликом станете, якщо полізли здуру топитися у болото, значить, у вас не всі вдома. У будь-якому випадку, вам знадобиться швидка на поміч Кікімора. Вона на вас душевно накричить, поставить сотню п’явок, обіллє холодною водою, вимажеться в лікувальній грязі, укутає болотом і укладе під кущ одужувати. Кікімора безкорислива, вміє зберігати секрети, ви можете їй довірити золоту монету, поки будете відлежуватися під кущем. Вона її закопає, і до ранку у вас виросте ціле дерево, всипане золотом. Якщо раптом дерево не виросте, а Кікімора забула, на якому полі дурнів закопала монету, не впадайте у відчай, головне не результат, а проявлена турбота та увага. Кікімора вірний і відданий друг, потрапляючи в її клешні, ви приречені.

Кіт Баюн – Лев

(23 липня – 23 серпня)

Цар звірів, який віддалився на сумнівний спокій, який впав в дитинство та повернувся до витоків. Йде направо – пісню заводить, наліво – казку говорить, робить це майстерно з великою харизмою, навіть якщо не володіє ні слухом, ні голосом. Може заколисати, нехай не час і не місце, і ви спати не збиралися. Разомлієте – заснете навіки, але будете бачити кольорові сни, як Кіт Баюн йде направо – пісню заводить, наліво… Наділений інтелектом і магнетизмом, але часто страждає амнезією: «Я – не я, і кошенята не мої, де був, кого добив інтелектом, примагнітив намертво – не пам’ятаю». Великодушний і шляхетний: «Усім, кому винен – ​​прощаю!» Любить опікати, особливо слабких: мишку, зайчика, хом’ячка, пташку, рибку. Опікується довго, ретельно, з інтересом, може потім милостиво відпустити на волю, якщо награвся. Про нього слід невсипно піклуватися – годувати сметаною, свіжим м’ясом, поїти вершками, гладити по шерсті, вичісувати бліх, інакше відмовиться побути у вас сенсом життя. Не спокушайтеся, Кіт Баюн – дика тварина, як його не годуй, все в ліс дивиться. Упертий, нахабний і скажено кмітливий хижак, якщо йому потрібно отримати он ту сосиску, буде полювати, поки сосиску не здадуть на милість переможцю.

Баба Яга – Діва

(24 серпня – 23 вересня)

Насправді – це Василіса Премудра, втомлена від суєти та розчарована в людській породі, яку знає, як облуплену. Мізантроп і цинік, сірий кардинал на пенсії, який усамітнився в глушині для хитромудрого плетіння бісером підступів. Мирно варить зілля, сушить на зиму мухомори, щоб при нагоді пригостити заблукалого в ліс ближнього. Натура замкнута, надмірно обережна, занудна і вимоглива, сім раз перевірить, навіщо з’явилися, і тільки один раз відріже вам хвіст по самі вуха, бо не визнає ніяких компромісів, «після важкої оранки лежати на печі, їсти калачі» як аргумент не проходить. Нечисть справедлива, в’їдлива і прискіплива, читає дурні думки, розуміє гидоти з півслова, виражається у відповідь адекватно. Слабкий стратег, але сильний тактик, здатний мотивувати та послати куди подалі, усучивши маленький клубочок і вказавши мітлою напрямок. Зауваження Баби Яги часто ранять, вчинки шокують, безжалісність і холодність ображають добрих молодців, але її допомога ефективна як «мертва» + «жива» вода, коли вас вже порубали в капусту. Нечисть працьовита, господарська та дбайлива, але азартна, «під настрій» може спустити на вітер накопичені кошти, граючи з Солов’єм Розбійником в преферанс. У Яги в хатинці ідеальна організація праці, зілля розставлені в правильному безладді, павуки тчуть павутину в строго відведених кутах, кіт паскудить виключно, де доведеться, миші будуються і бігають в чіткій послідовності зі свинями, мухи літають по наміченій траєкторії. Баба Яга небагатослівна, стримана, але цікава, влаштовує дізнання з пристрастю через дрібниці. Обережно! Все, що плутаєте в показаннях, буде використано проти вас.

Мара – Терези

(24 вересня – 23 жовтня)

Привид живе в середньовічному замку густому тумані, особливо вранці. Таємниче, каламутне створіння, куди піде – не знає, що одягне – не вибрано, з ким – невідомо, навіщо – не придумало, швидше за все, взагалі нікуди не піде, тому що це потрібно вставати, ретельно зважити всі «за» і «проти ». Без аналізу ситуації, яку сама замутить до межі, Мара пальцем не поворухне, вухом не поведе. Приманити нечисть можна тільки «на моторошний інтерес». Прихильниця переконань, навіщо бігти, якщо можна стояти, навіщо стояти, якщо можна сидіти та навіщо сидіти, якщо можна лежати. Нечисть не випадково уособлюють зі смертю від задухи, досить з нею пройтися по магазинах, і ви або її придушите, або самі видихнетесь. Бути чи не бути ось в цьому костюмчику – питання життя, смерті та ваших залізних нервів. Мара надзвичайно гучний і настирливий привид, прильоту опівночі, до шостої години ранку гримить ланцюгами бурхливо обговорює з вами зворушливу і цікаву історію «як вона дійшла до такого життя після смерті», навіть якщо ви мовчите, позіхаєте і безрезультатно намагаєтеся заснути. Але Мара не так ваш нічний кошмар, скільки втілена доля-лиходійка, суцільна морока і легке потьмарення розуму. Дістати може з того світу і нетактовно, але ласкаво, винести вам мозок. Не переживайте, вдень нечисть докучати не буде, її не видно – не чути, коли мова заходить про повсякденну, клопітну роботу.

Русалка – Скорпіон

(24 жовтня – 22 листопада)

Якщо ви твердо вирішили скупатися, приготуйтеся до гіршого. Виховайте силу волі, запасіться терпінням, навчіться рівно дихати, купіть непромокальні вушні затички та білі гумові капці, раптом на вашому життєвому шляху зустрінеться Русалка. Русалка буде сидіти на камінці посеред водойми та доооооовго розчісувати своє чудове волосся чудесним гребенем, навіть якщо на голові у неї куций їжачок. А ви повинні стояти захопленим на березі в капцях, з рушником напереваги, затамувавши подих, щоб ніяких кіл по воді. Якщо заважаєте, Русалка втопить у вирі емоцій і потягне на дно будувати кришталевий палац під корчем. Натура складна, загадкова, емоційна, кидається з крайності в крайність, то сидить в озері, то лізе в пляшку на дуб, то солодко співає, то волає пожежною сиреною, то ангел, то чорт знає що. З любові до вас здатна віддати голос відьмі, і тут же перетворить вас в піну морську, бо ось така вся мінлива та імпульсивна. Їй можна пробачити, у неї внутрішній конфлікт між піднесеним і низьким: верхам хочеться нести свою неземну красу людям, а у низів занижена самооцінка. Русалка незалежна, неслухняна, норовлива, вислизає з будь-яких сіток, маніпулювати нечистю можна, але обережно, в їжакових велюрових рукавицях. Більше тисніть на жалість, Русалка десь дуже глибоко в душі добра і чуйна.

Лихо Однооке – Стрілець

(22 листопада – 21 грудня)

Насправді Лихо Двооке, але якщо розбудити, коли не виспалося, то воно хвацько почне ваш відстріл. Нечисть схопить лук, стріли, подушку, що підвернеться під руку, акуратно прицілиться, мружачи око… воно все робить ретельно та акуратно… ви запам’ятаєте цей прекрасний одноокий вигляд на всю коротке життя, залишивши науку нащадкам: не будити! Саме про дитину-Лихо говорили: «У семи няньок дитя без ока». Воно виросло, няньки потрапили під лихий природний відбір, але невгамовність, життєрадісність і енергію через край нечисть зберегла, втім, як і одноокість. Лихо – закінчений ідеаліст і невиліковний романтик, вірить у світле майбутнє, в любов з першого погляду, в дружбу з другого, в розлучення і дівоче прізвище з третього. Наступаючи на одні й ті ж граблі, вперто закриває очі на людські пороки розкидати всюди начиння, тому гордо йде по життю з синцем під оком і рубцями на пораненому граблями серці. Якщо горите бажанням дізнатися про себе всю правду, не боячись стріли в попу, подушкою по вухах, цибулі ріпчастої в око, сходіть до Лиха і поцікавтеся.

Кощій Безсмертний – Козоріг

(22 грудня – 20 січня)

Натура цілісна, уперта, честолюбна, вогнетривка, водонепроникна, куленепробивна та сильно вольова. Це про нього позаочі ніжно говорять «намалювався – фіг зітреш, козлик», а в очі суворо – «сіль Землі», що справедливо, не цукор же. Єдина нечисть, не схильна до повноти, але не ризикуйте її обізвати ходячим суповим набором, вона прощає образу, якщо тільки ви, молодий орел, який сидить в темниці сирій і грюкає на останньому подиху ланцюгами. Керівник і стратег, бере на себе всю відповідальність за здобуте в боротьбі золото, над яким добровільно чахне. Цінує матеріальні цінності «просто так», в скрині, а не за комфорт. Ви завжди можете йому поплакатися в гомілкову кістку, він песиміст, поспівчуває так вашому горю, радикуліту і купі проблем із зубами, що відразу зрозумієте – буде гірше. Ревнивий, але стриманий, проблему свого головного болю вирішує радикально – вашою гільйотиною. Любить самотність з Василиною Прекрасною на кухні та з дюжиною Іван-Царевичів в підземеллі, тому що бурчати, філософствувати, жартувати та цінувати все прекрасне в приємній компанії веселіше. Маніяк і азартний гравець у всьому, надзвичайно терплячий, чекати та наздоганяти може вічність, у нього є час. Вважає за краще носити повсякденний костюм м’якого, лагідного, білого, пухнастого, та не обманюйтесь, костюмчик зайчика приховує качку, яйце, залізний характер.

Соловей Розбійник – Водолій

(21 січня – 18 лютого)

Лінива, доброзичлива, безвідповідальна нечисть, вважає за краще сидіти на гілках і постійно вам свистіти. Натура повітряна, пурхає по життю, ллє воду на свій млин, успішно розкручуючи колесо фортуни. Прекрасно знає що, кому і коли “насвистати” лихим молодецьким посвистом, щоб у жертви заклало вуха, вона втратила орієнтацію в просторі, віддала коня, кинула зброю і дунула в різні боки. Найчастіше Соловей Розбійник вибирає творчі професії пера і сокири. Нечисть чарівна до тремтіння в колінах, оптимістична, товариська, розливається солов’єм, тому вас мучать сумніви, може це не розбійник з великої дороги, а Робін Гуд, який відмовився від домашнього затишку, щоб дати волю і свободу нічого не підозрюючому подорожньому. Соловей Розбійник допитливий і жалісливий, дбайливо перевірить, чи далеко вас занесло вітром, скільки рук-ніг ви зламали, яка кількість їстівного і недопитого у вас залишилося в торбинці. Нечисть щедро обдарована від природи, але численні таланти не встигає розвинути, все йде у свист. Креативна, але у вічному пошуку, легко будує повітряні замки, і легко їх руйнує на очах у здивованої публіки.

Водяний – Риби

(19 лютого – 20 березня)

Якщо ви сіли в глибоку калюжу, вас стрімко засмоктує, ви починаєте гинути та обурено булькати, але раптом з’являється щось бліде, зелене, рішуче, яке вас тягне, як бегемота, розхвалюючи патріотично рідну калюжу, не сумнівайтеся – перед вами Водяний. Він настільки любить своє болото, що вважає за краще з нього не вилазити. Правда в глибині душі Водяний – Велика Золота риба, мріє про моря і корали, небезпечні пригоди та виконувати будь-які розумні бажання, починаючи від корита і закінчуючи стовбовим дворянством. Невиправний важкими умовами життя романтик, вірить в червоні вітрила, володіє живою уявою устриці та інтелектуальним потенціалом дельфіна. Водяний скромний, товариський, сором’язливий, знервований, коли не розуміють його піднесених поривів допомогти ближньому утриматися на плаву, ображається і надовго ховається під корч. Душа у нечисті тонка, вразлива, але на болоті жодна тварина цього не цінує. Не проходьте з поганими намірами повз водойм, чистому душею Водяному небезпечно діяти брудними думками на нерви. Втім, Водяний воліє ухилятися від зіткнень, обтікати перешкоди, ніж боротися з ними. Завжди плаває на глибині та дивиться в корінь, до Водяного охоче тягнуться за порадами, іноді в них тонуть.

Оригінал