Як фліртують різні знаки Зодіаку

Флірт – це соціальна поведінка, яку ми зазвичай використовуємо, щоб взаємодіяти з людьми, які нам подобаються. Давайте подивимося, як 12 знаків демонструють свою привабливість іншим і “виконують” власну секретну техніку флірту.

Овен

Овни – це здебільшого типові екстраверти, і вони відкрито повідомляють вам, що ви в їхній грі. Овен першим піде на контакт, якщо у нього немає в запасі іншої стратегії. Він не вміє ховатися або щось приховувати в собі. Загалом, його потяг до вас не залишиться непоміченим.

Телець

Тельці інтровертні навіть у флірті. Шукайте ознаки невербального спілкування: вони дивляться на вас пильніше, ніж зазвичай; вони намагаються стріляти очима, щоб привернути вашу увагу? Їхній флірт дуже завуальований, тому вам доведеться набратися дуже великої кількості терпіння.

Близнюки

Близнюки дуже галасливі в процесі флірту: вони базікають про все і намагаються забалакати вас, зачіпаючи всі ті теми, які вам цікаві. Вони вивчили вас набагато краще, ніж ви самі себе знаєте! Ба більше, вони майстерно привертають вашу увагу. Слідуйте за Близнюками!

Рак

Раки дуже делікатні під час флірту: вони проявлять інтерес, запитавши про ваше повсякденне життя і ваше здоров’я, про добробут вашої матері, батька, сестри і брата… Це наймиліший і найсолодший знак, який буквально огортає вас своєю турботою і увагою.

Лев

“Я щойно познайомилася з цією людиною, і він одразу повів мене в модний ресторан”. Так, ви маєте рацію, Лев поводиться саме так, щоб завоювати об’єкт своєї пристрасті. Він не ходитиме навкруги, а одразу проявить усю свою щедрість, щоб ви його виділили і запам’ятали.

Діва

Діва постарається зробити ваше життя простішим, і вона очікує, що ви це помітите й оціните. Цей знак помічає всі деталі: з ким ви говорите, що ви носите, чому віддаєте перевагу. Флірт Діви – це полегшення вашого існування і повна допомога та підтримка.

Терези

Флірт Терезів схожий на контрастний душ “гаряче-холодно”. Вони будуть загравати з вами, потім перестануть, щоб викликати вашу зацікавленість, а потім знову почнуть акуратно атакувати, поки ви не здастеся. Усе, що вам потрібно, – це відповідати на їхній інтерес, а потім чекати на активні дії. Все дуже просто і передбачувано.

Скорпіон

Остерігайтеся Скорпіонів, вони не фліртують – вони приходять, щоб залишитися! Скорпіон уже все проаналізував, виробив стратегію, отримав підтвердження і схвалення від близьких і йде до вас. Ваша думка вже не важлива – важливо те, що вирішив сам Скорпіон.

Стрілець

Це легкий, гнучкий і відкритий залицяльник. Стрілець одразу розповість вам, що підкорений, зваблений і захоплений – він це не приховує, і не робить із цього великої таємниці. Все чесно і відкрито, тому або зустрічайтеся з ним, або відмовляйте.

Козоріг

Це дуже формальний і серйозний шанувальник! Якщо Козоріг відчуває тяжіння, він спочатку трохи губиться. Ба більше, він намагатиметься вразити вас своїми зв’язками, досягненнями і становищем. Що ж, такий його характер: Козоріг вважає, що кохання має бути раціональним і логічним.

Водолій

О, це складно! Вони не фліртують, вони дружать і виявляють свою прихильність. Цей знак дуже закритий у своїх почуттях, тому воліє вичікувати першого кроку з протилежного боку. Отже, як ви дізнаєтеся, що ви цікаві Водолію? Він буде просто хотіти проводити з вами якомога більше часу.

Риби

Бідні Риби! У них завжди душа нарозхрист, і вони навіть не намагаються приховувати емоції та почуття. Зазвичай всі оточуючі точно знають, що Риби закохані і пасивно страждають, зітхаючи за об’єктом своєї пристрасті. Вони дивляться й аналізують одночасно, і нерідко замість активних дій просто занурюються у власні мрії та фантазії.

Оригінал