Жінки цих 6 зодіакальних знаків особливо привабливі для чоловіків

Правда в тому, що кожна жінка красива і приваблива по-своєму, проте астрологи стверджують, що жінки, народжені під знаками Риб, Водолія, Козорога, Стрільця, Лева і Скорпіона, як правило, діють на чоловіків більш магнетично.

Риби

Жінки-Риби приваблюють чоловіків своєю романтикою, оскільки вони не бояться висловлювати почуття і роблять це досить невимушено і впевнено. Риби шукають партнера сильного і стійкого, а також того, хто серйозно ставиться до довгострокових стосунків.

Жінки цього знака завжди можуть розігрівати пристрасть, якщо вона трохи охолоне, надаючи їй більше пікантності та “спецій”. Вони не дбають про матеріальні речі, віддаючи пріоритет аспекту духовному.

З фінансового погляду вони спокійні і не прагнуть постійного задоволення за допомогою витрат. Риби знають, що сім’я ґрунтується не на речах, а на здорових і люблячих стосунках між людьми. Вони добре розуміють потреби своїх партнерів і дають їм особистий простір, не обмежуючи і не нав’язуючись.

Водолій

Уран – планета, що управляє Водолієм, який відомий своїми ідеями рівності та свободи. У цих жінок є внутрішній стрижень, і вони уникають прийняття допомоги від інших, що робить їх незалежними і сильними. Ця якість дуже приваблює до них чоловіків, оскільки вони здатні самі захистити себе і взяти на себе відповідальність за власні дії.

У жінок-Водоліїв приголомшливе почуття гумору і дуже гострий розум, тому вони майстерно знаходять майже геніальні шляхи вирішення проблем, з якими стикаються. Їхня своєрідність і оригінальність роблять їх дуже доброзичливими і цікавими людьми. Новаторство і сміливість є відмінними рисами будь-якої жінки-Водолія.

Козоріг

Вони можуть здаватися холодними і відстороненими, але насправді жінки-Козороги дуже талановиті в побудові осмислених і якісних стосунків. Будучи керованими планетою Сатурн, вони знають, як володіти ситуацією і як бути поміченими і почутими.

Козороги дуже люблячі люди, у них гарний характер, вони щедрі й настільки мудрі, що безпомилково відчують, коли їх використовують. Тому маніпулювання цими жінками – не дуже гарна ідея, адже вони моментально розкусять “агресора”.

Відсутність залежності робить жінок-Козорогів дуже привабливими для чоловіків, а їхня простота має вигляд стильності та елегантності. Вони прямолінійні, але це не означає, що вони прісні та передбачувані.

Стрілець

У жінок-Стрільців сміливе й авантюрне бачення життя, і вони постійно шукають нові емоції та відчуття. Вони не бояться життя, бо незмінно вірять у краще і ніколи не впадають у відчай у важкі часи. Їхня непередбачуваність – це те, що змушує чоловіків втрачати голову, оскільки жінки-Стрільці не вписуються в жоден стандарт чи шаблон.

Відкритість і комунікабельність роблять їх чудовими друзями і компаньйонами. Вони дуже щедрі за своєю природою, ненав’язливі й люблять допомагати іншим. А ще дами цього знака вельми винахідливі та веселі.

Лев

Жінки-Левиці завжди палають найрізноманітнішими емоціями і почуттями, оскільки ними керує саме Сонце. Вони не бояться брати на себе відповідальність за ситуацію і, завдяки цьому, звертають на себе увагу. Левиці приваблюють чоловіків без будь-яких зусиль, оскільки вони дуже впевнені в собі та у своїй неперевершеності.

Навіть якщо вони не вирізняються зовнішньою красою, це буде врівноважено їхнім дивовижним почуттям гумору і невгамовною любов’ю до життя. Вони неймовірно талановиті в тому, чим вони люблять займатися, а їхній амбітний характер допомагає їм досягти поставлених цілей.

Скорпіон

Жінки-Скорпіони дуже емоційні та пристрасні в коханні та стосунках. Крім того, в них присутня деяка ексклюзивність і унікальність. Керовані Плутоном, жінки цього знака не дадуть своєму партнерові занудьгувати, перетворюючи його життя на американські гірки з новими враженнями. У їхніх стосунках завжди буде щось, що лоскоче нерви і захоплює.

Вони не хочуть прив’язуватися до мирських реалій життя, оскільки їм дуже нудно потрапляти в рутину. Жінки-Скорпіони не бояться змін і люблять постійно розвиватися. У них є здатність до психоаналізу, і вони вміють читати приховані думки партнера.

Оригінал