Як правильно проявляти любов до Діви

Перфекціоністів Дів не завжди легко любити, але, якщо їхній партнер здатний на це, вони стануть вкрай відданими і люблячими особами. Якщо у вас є знайомий, друг, член сім’ї або коханий під знаком Діви, ось вам 10 підказок, як варто з ним поводитися, щоб легше зрозуміти й досягти глибини його люблячого серця.

Діва чутлива, тому будьте уважні до її почуттів

Діва триматиме свої почуття під контролем, тому що вона знає, наскільки вона чутлива і як гостро реагує. Часто, до того часу, коли ви почуєте, що її що-небудь турбує, це може бути висловлено під час вибухонебезпечної істерики, тому що вона занадто довго це приховує. Дозвольте їй висловити свої почуття, і не накидайтеся у відповідь, коли вона зривається. Вона має відчувати, що її почули, і щойно вона висловиться і заспокоїться, вона розслабляється.

Говоріть, що маєте на увазі, і майте на увазі те, що говорите

Діва ненавидить ігри, їй не подобається вгадувати, як ви почуваєтеся або робити припущення. Це зводить її з розуму! Вона розглядає ігри розуму і приховування емоцій як незрілу поведінку і витрату енергії.

Відкрите спілкування – ключ до взаєморозуміння з Дівою, але робіть це тактовно. Бути надмірно прямолінійним – нерозумно. Пам’ятайте, що вона – чутлива істота, тому будьте вкрай обережні в розмові з нею.

Коли ви з нею, порядок і чистота – вирішальні чинники стосунків

Діва процвітає в досконалому порядку і ретельній чистоті. Якщо ви збираєтеся співмешкати з Дівою, не кидайте свій одяг на підлогу, не залишайте брудний посуд у раковині і не ходіть по дому у вуличному взутті. Вона настільки нав’язливо акуратна, що буквально не може функціонувати в хаосі.

Вона не очікує, що ви будете дотримуватися її організаційних стандартів. Але спробуйте зрозуміти, що у вашої Діви невеликий пунктик щодо цього, і він, на жаль, може вплинути на ваші з нею стосунки.

Балуйте її, тому що Діва не зробить це для себе

Діва піклується про інших і любить почуватися потрібною, але вона часто ставить потреби інших понад свої власні. Надайте їй те, на що вона заслуговує. Вона рідко робить це для себе, тому їй потрібні інші, щоб робити це за неї.

Діва прониклива та інтуїтивна, тому завжди говоріть правду і будьте собою

Вона чує брехуна за кілометр, тож не прикидайтеся і не ведіть нечесну гру. Вона цінує довіру і чесність насамперед, навіть якщо ваша правда гірка. Вона також дуже співзвучна з настроєм оточуючих людей, і відкриє двері для складних тем, які необхідно обговорити. Поруч із нею важко що-небудь приховати, навіть якщо про це замовчується заради її ж власного блага.

Не сприймайте Діву як належне

Діва дуже віддана і віддає всю себе своїм близьким, але вона не терпітиме, коли її сприймають як належне. Коли Діва вирішить, що вона не отримує натомість те, що віддає, вона швидко покаже вам на двері.

Вона постійно працює, тож звикайте до цього

Основна характеристика Діви – її трудова етика. Її девіз “немає болю – немає вигоди”. Вона старанно працює над усім, зокрема над своєю кар’єрою, стосунками, вихованням і хобі. У неї мало терпимості до людей, які не віддаються на 100% тому, що роблять, тому, принаймні, намагайтеся на повну силу у ваших стосунках із нею.

Діва любить свободу, тому надайте їй її

Діва товариська, їй подобається перебувати серед людей, але вона також відчайдушно незалежна і любить робити що-небудь самостійно. Їй потрібен рівний баланс часу з вами і часу на себе. Якщо вона відчує себе загнаною в клітку, вона обов’язково піде від вас.

Вона надзвичайно самокритична, тому станьте її групою підтримки

Жоден знак Зодіаку не критикує себе та інших більше, ніж Діва. Її стандарти нереально високі. Їй потрібна любляча людина, яка б нагадала їй, що ніхто не ідеальний, і їй потрібно зосередитися на своїх перевагах.

Діва – безумовно не “незаймана”

Не дозволяйте цьому знаку Зодіаку ввести вас в оману. Він представлений незайманим, але Діва – дуже сексуальна і пристрасна особистість. Її сексуальність дуже важлива для неї, і, якщо спочатку вона може приховувати свою справжню природу, щойно вона відчує себе в безпеці поруч із вами, ви побачите всю їхню неприборкану пристрасть. Не приймайте її як належне. Пам’ятайте, що вона віддається всьому на 100%, будьте кохані й відповідайте взаємністю!

Оригінал