Які жінки подобаються чоловікам різних знаків Зодіаку?

У нашому суспільстві чомусь заведено вважати, що чоловіки обирають жінок виключно за зовнішніми даними. Але насправді, кожен чоловік тримає в голові якийсь образ жінки з певними рисами характеру. Давайте розглянемо докладніше, які жінки здатні закрутити голову чоловікам різних знаків зодіаку.

Овен

Зухвалі та імпульсивні чоловіки-Овни завжди люблять очима. Вони, немов сірник, запалюються, побачивши яскраву довгоногу красуню. І, на жаль, Овни найчастіше так само швидко і гаснуть. Якщо ви хочете утримати чоловіка цього знака зодіаку, високі підбори, спідниці міні і червона помада мають стати вашими незамінними “друзями”.

Телець

Чоловіки-Тельці належать до категорії порядних сім’янинів і власників. Вони довго придивляються до жінок і завжди роблять свій вибір обдумано. Ідеальна жінка для чоловіка-Тельця має стриману красу і харизму, їй прищеплені хороші манери, вона інтелігентна і мила, але водночас непередбачувана і навіть навіжена.

Близнюки

Чоловіки-Близнюки завжди відразу звертають свою увагу на жінок відкритих, яскравих і емоційних. І оскільки Близнюки здебільшого двоїсті й непостійні, то їхнім обраницям постійно потрібно підживлювати їхній інтерес. Чоловік цього знака зодіаку навряд чи зупинить свій вибір на тихій і домашній господині, а ось ексцентрична і по-дитячому наївна дама, безсумнівно, припаде йому до смаку.

Рак

Вразливий, ніжний і часто невпевнений у собі чоловік-Рак з дитинства мріє про жінку-маму. Ні, не про сувору виховательку, яка тикатиме його носом у помилки. А про ту, яка зустріне його з роботи смачною вечерею і міцними обіймами, яка заплющить очі на його образи і поганий настрій, яка дасть мудру пораду і допоможе знайти своє місце в житті.

Лев

Будь-який типовий чоловік-Лев жадає бачити поруч із собою мрію будь-якого чоловіка. Його супутниця неодмінно має бути яскравою, освіченою і легкою на підйом. Вона зовсім не обов’язково повинна вміти готувати і вишивати хрестиком, але в неї абсолютно точно мають бути успіхи в професійній діяльності. Левам подобаються активні та заповзятливі жінки, які викликають захоплення в оточуючих.

Діва

Догодити чоловікові знака зодіаку Діва не завжди просто. Вся заковика в тому, що представникам цього знака подобаються красиві, але водночас стримані жінки. Вони хочуть бачити поруч активістку і господиню, ерудовану і не набридливу супутницю. Такі суперечливі вподобання часто призводять Дів до холостяцького життя.

Терези

Чоловік-Терези, безсумнівно, мріє про красиву інтелігентну інтелектуалку. Представники цього знака люблять не тільки очима. Супутниця чоловіка-Терези повинна вміти вести діалог і підтримувати його в будь-яких ситуаціях. Ці чоловіки не люблять гучних скандалів і биття посуду, тож з любительками драми їм точно не по дорозі.

Скорпіон

Чоловік-Скорпіон – прихильник класичної моделі сім’ї, де жінка – берегиня вогнища, а він її міцне плече. Крім цього, Скорпіон завжди вибирає жінку сексуально привабливу. Це не означає, що вона має виглядати вульгарно. Сексуальність, скоріше, полягає в її грації та подачі себе. Не забувайте, що ці чоловіки моторошні ревнивці, тож із сексуальністю потрібно бути гранично обережною.

Стрілець

Чоловіки-Стрільці – типові мисливці-завойовники. Жінка мрії для них – це та, яку доводиться домагатися довгі місяці, а то й роки. А щоб сподобатися цьому підкорювачу вершин, потрібно бути неординарною, яскравою, активною і трохи самозакоханою жінкою.

Козоріг

Чоловіки-Козороги постійні й консервативні, легкий флірт і стосунки на одну ніч – це не для них. Зазвичай їх приваблюють самодостатні та високоорганізовані жінки з приємною зовнішністю та гарними манерами. Козорогам важливо, щоб їхня обраниця справляла приємне враження на їхнє оточення і не займалася їхнім перевихованням.

Водолій

Водолії за натурою волелюбні й непередбачувані, тому їхнім обраницям слід запастися неабияким терпінням, якщо вони зберуться пов’язати життя з цими “одинаками”. Для Водоліїв у жінках насамперед важлива загадка. Вони не люблять “прочитані книжки”. Безсумнівно, цим чоловікам подобаються видовищні жінки, але крім краси в них обов’язково має бути присутня якась особливість, яка виділятиме їх із натовпу.

Риби

Щоб сподобатися чоловікові знака Риби, жінка повинна перебувати з ним на одній хвилі. У Риб непогана інтуїція, тому вони дуже швидко починають відчувати свою людину. Риби не надто квапливі, непрактичні та мрійливі, тому жінка, яка вміє організовувати та м’яко спрямовувати в потрібне русло, завжди викликатиме інтерес у цих невиправних романтиків.

Оригінал