Гороскоп на 24 червня

Овен ♈

Коли нам нудно, увага з легкістю перемикається на будь-що. Ми особливо раді сюрпризам, які допомагають відкласти завдання, не відчуваючи з цього приводу провини за собою. Але може виявитися, що “віддушина” прямо пов’язана з тим самим нудним завданням. Що ж, це знак, що роботу таки треба зробити.

Телець ♉

Коли під рукою немає необхідного інструменту, ми імпровізуємо. Це, звичайно, не завжди ефективно і не завжди безпечно, але загалом викрутитись можна. Ось і зараз не бійтеся застосувати імпровізоване рішення – яке допоможе протриматися, поки Ви не організуєте щось більш продумане та надійне.

Близнюки ♊

Червень наближається до завершення, а значить, настав час пожинати плоди допомоги людям. Якщо поки що відгуку не видно, не засмучуйтесь: Венера поки що зовсім недовго пробула у Вашому знаку. Планета кохання та комфорту обіцяє, що Ви отримаєте всю належну увагу. Не бійтеся й надалі віддавати, а не лише брати.

Рак ♋

Нещодавній супермісяць допоміг Вам побачити, де в житті укорінилася сумовита рутина. Настав час щось змінювати – тим більше, що Сонце тепер увійшло у Ваш знак, а значить, влади та контролю у Вас побільшало!

Лев ♌

Коли коти хочуть показати, що довіряють людині, вони дозволяють чухати себе за м’який, уразливий живіт. Повірте, для котів це дуже серйозна справа – і вони чекають, що довіра буде гідно оцінена. Будьте як кіт: вважайте свою довіру дорогою та вимагайте відповідного відношення!

Діва ♍

Уявіть, що Ви бачите на обрії знак: “Отримайте тут свою порцію щастя!” Ви вирішите, мабуть, що це якась помилка або що звертаються до тезки. Але до чого такий песимізм? Якщо Ви бачите можливість щасливого майбутнього, постарайтеся повірити: це не міраж!

Терези ♎

Що таке “полегшення”? Мабуть, можна сказати, що це почуття, яке виникає, коли похмура, відверто погана перспектива змінюється явно позитивною. І щось подібне зараз станеться у Вашому житті!

Скорпіон ♏

Люди не люблять тих, хто йде проти громадської думки. Експериментатори та бунтарі вселяють підозру. Вам зараз потрібно потрясти основи ситуації, що склалася. Це може здаватися не наймудрішим рішенням – але тільки якщо Ви оцінюватимете свої вчинки з позиції інших людей.

Стрілець ♐

Уявіть, що Вам потрібно доставити людей з точки А до точки Б. Ви вивчаєте ситуацію на дорозі і приходите до висновку, що узгоджений шлях не годиться, потрібно прокласти інший маршрут. Але пасажири незадоволені змінами. Як бути? Послухати їх – чи себе? Відповідь очевидна: Ви повинні довіряти своєму судженню!

Козоріг ♑

Олександр Флемінг був лікарем та мікробіологом, який одного разу виявив на немитих тарілках шар зеленої плісняви. Хтось інший, може, просто розсердився б – але Флемінг вирішив вивчити плісняву і незабаром винайшов пеніцилін. Мораль цієї байки така: немає лиха без добра!

Водолій ♒

“Я сам(а)!” Гучні, уперті слова – особливо з вуст людини, якій відверто потрібна допомога. Не дозволяйте своєму потягу до незалежності завадити Вам заручитися підтримкою інших там, де Ви потребуєте її.

Риби ♓

“Це було зовсім не важко!” Ми часто вимовляємо такі слова із чималим полегшенням. Але часто справа не в простоті завдання, а в тому, що ми навчилися з ним справлятися. Варто цінувати можливість повчитися чогось нового, що сьогодні відкриється перед Вами. Багато що після цього почне даватися легше.