6 знаків зодіаку, які найчастіше приймають неправильні рішення

Як ви думаєте, ви схильні робити поганий чи хороший вибір? У деяких людей, схоже, є талант постійно ухвалювати неправильні рішення. Що ж ними рухає?

  • Вони не думають про наслідки.
  • Вони впевнені, що зроблять все правильно пізніше і відкладають важливі завдання на завтра.
  • Вони припускаються помилок і постійно всім на це скаржаться – це вже увійшло в таких людей у звичку.
  • Вони думають, що все знають краще за інших, і регулярно потрапляють у халепу.
  • Вони не вивчають суті речей. Якщо щось здається очевидним на поверхні, насправді це, можливо, зовсім не так.

Які ж знаки зодіаку найбільше грішать необачністю вчинків і прийняттям неправильних рішень?

Овен

Овнам дуже властиво бути імпульсивними та нетерплячими. З’єднайте нетерпіння разом із любов’ю Овна до ризику і спонтанності, і у вас готовий рецепт для постійного ухвалення неправильних рішень. Цей знак не стане витрачати час на аналіз можливих наслідків. Він не схильний перевіряти факти або збирати інформацію. Йому не притаманна обачність: він просто робить те, що хоче і коли хоче. Овен – це людина, яка прагне миттєвого задоволення, а не довгострокових результатів.

Близнюки

Близнюки – особистість двоїста, тому ухвалення рішень для цього знака – завдання, як правило, складне і майже непосильне. Їм не подобається мучитися вибором, оскільки це нудно. І в результаті Близнюки зупиняються на спонтанному і “сирому” варіанті, щоб уже скоріше покінчити з відкритим питанням і перейти до чогось цікавішого. Близнюки зазвичай не звертають уваги на деталі, які можуть вплинути на розумність рішення. Вони постійно змінюють свою думку і відчайдушно вагаються.

Рак

Якщо Рак змушений ухвалювати рішення в розпал моменту, ним керуватимуть виключно почуття. У такому настрої взагалі складно поводитися раціонально, а для цього знака особливо. Його емоційний стан пригнічує логіку і здоровий глузд. Крім того, Раки не вміють бачити загальну картину, і натомість фокусуються на тому, як це було і відбувалося раніше, очікуючи, що наслідки будуть однаковими. З минулого слід робити висновки, а не розраховувати, що воно буде єдиним керівництвом і орієнтиром.

Стрілець

Стрільці люблять бути спонтанними і вважають, що занадто багато планування робить життя банальним і рутинним. Вони схильні приймати рішення швидко, особливо це стосується поїздок і подорожей, оскільки не хочуть нічого пропустити. Розв’язання такої проблеми просте: Стрільцю потрібно провести невелике завчасне дослідження, щоб його вибір був максимально вдалим. Крім того, цей знак любить покладатися на інших і довіряти чужій думці, що теж не піде йому на користь. А ще Стрільців вирізняє зайва самовпевненість – і, як наслідок, невірний вибір.

Козоріг

Ви можете подумати, що цей практичний, надійний і працьовитий знак, який завжди має ухвалювати тільки найкращі рішення, але це не зовсім так. Козороги знають, що люди очікують від них обачності й обережності, а тому іноді хочуть вчинити навпаки і зробити щось імпульсивне і незаплановане. До речі, вони чудово усвідомлюють хибність свого рішення і будуть згодом дуже про нього шкодувати.

Риби

Риби зазвичай просто не хочуть із чимось мати справу, а тому роблять поспішний і невдалий вибір, аби тільки від них відв’язалися. А ще вони схильні взагалі закривати очі на будь-які проблеми, думаючи, що так вони швидше випаруються самі по собі. Риби не хочуть брати на себе ініціативу і чекають підказок від оточуючих, щоб у разі чого потім перекласти провину і відповідальність за неправильне рішення саме на них.

Оригінал