Як діють знаки Зодіаку в небезпечних ситуаціях

Які навички виживання у вашого знака зодіаку, і які шанси у вас залишитися в живих? Напевно ви хоч раз, але замислювалися, що ви робитимете, якщо зіткнетеся віч-на-віч із реальною небезпекою у вигляді конкретного злочинця. Перевірте свої сильні та слабкі сторони.

Овен

Ви не з тих людей, які будуть просто сидіти і нічого не робити. Якби злочинець забрався в будинок до Овна, Овен почав би діяти. Погано тільки те, що ви сміливо беретеся за справу, не продумавши все до кінця, і ви відважно намагатиметеся затримати злочинця, навіть не покликавши нікого на допомогу.

Телець

Телець не буде полегшувати злочинцеві завдання, адже в нього все продумано і сплановано на різні випадки. Ви сховаєте сім’ю в безпечну кімнату (а вона вже давно приготована для екстремальних ситуацій) і будете вичікувати. Сім’я покине укриття тільки після того, як Телець переконається, що лиходій пішов і небезпека минула.

Близнюки

Ви спробуєте вступити в діалог зі злочинцем і навести йому ґрунтовні аргументи, чому вас краще залишити в живих. Врятувати життя Близнюкам допоможе те, що вони вкрай рідко розлучаються зі своїм телефоном, і у них є шанс зателефонувати в поліцію. Ваші відмінні навички спілкування можуть врятувати життя.

Рак

Якщо Рак опинився наодинці зі злочинцем, то він сховається і буде плакати. Після ридань він впадає в гнів і виривається зі свого укриття. Краще б до цього часу злочинцеві покинути дім, тому що Рак у люті. Якщо ваша сім’я в небезпеці, то ви всіма силами будете її захищати, і тільки потім у вас настане емоційна криза.

Лев

Лев робитиме все можливе, щоб нейтралізувати злочинця. Спершу ви пропонуватимете великі суми грошей, щоб усі залишилися живі. Якщо не вдається домовитися, то у Левові прокидається жорстокий воїн і боєць, який за необхідності буде йти до кінця.

Діва

Ви володієте унікальними навичками виживання і заздалегідь досліджували всі можливі варіанти небезпеки та шляхи порятунку. У кожної Діви є чіткий план, і ви будете детально його дотримуватися. Якщо все піде не так, як очікувалося, Діва почне імпровізувати, що може часом вийти з-під контролю і послужити погану службу.

Терези

Вам буде складно ухвалити рішення, ви ненавидітимете ситуацію, що склалася, і думатимете, як вам діяти. Щось обов’язково піде не так: Терези впустять лампу або спіткнуться об килим. Складно передбачити результат, але можна бути впевненим, що якщо злочинця спіймають і він постане перед судом, то Терези точно будуть давати там свідчення.

Скорпіон

Скорпіон небезпечний у гніві, і злочинець незабаром може перетворитися на жертву. Не можна недооцінювати лють Скорпіона, адже вона настільки руйнівна і жорстока, що коли поліція знайде мертве тіло, вже Скорпіон буде давати свідчення про вбивство і самооборону.

Стрілець

Ви не усвідомлюєте серйозність того, що відбувається, поки не стає занадто пізно. Вам здається, що все це жарт, але цей “жарт” смертельний. Стрілець намагається відволікти злочинця гумором, чим ще більше його дратує і змушує швидше діяти.

Козоріг

Ви чинитимете опір усіма можливими способами і засобами. Козоріг багато працював і довго вибудовував своє майбутнє не для того, щоб злочинець зараз усе зруйнував. Ви розумні, і у вас все продумано; і якщо ви вирішили зупинити злочинця, то ви це зробите.

Водолій

Навіть якщо злочинець розумний, то Водолій – це просто геній. Ви обов’язково щось придумаєте, щоб зупинити злочинця і зберегти всім життя. Ще одна ваша перевага в тому, що ви добре контролюєте свої емоції і можете залишатися спокійним у складних ситуаціях.

Риби

Риби надзвичайно чутливі, і на них легко впливати. Ви схильні до Стокгольмського синдрому і запросто можете загорітися почуттями до злочинця. Якщо поліція вже оточила будинок, то злочинець може захопити Риб у заручники і прикриватися ними як щитом.

Оригінал