Гороскоп на 4 вересня 2023 року

Овен ♈

Просуваючись по життю вперед, не втрачайте з поля зору свою мету! Вас всюди чекатимуть відволікаючі чинники, і невеликий об’їзд здасться абсолютно нешкідливою ідеєю – але в жодному разі не звертайте зі свого шляху! Незалежно від того, наскільки привабливими і вартісними будуть пропозиції, Вам потрібно дотримуватися своїх планів сьогодні. Ви просто не можете собі дозволити зійти зі свого маршруту. Візьміть управління у свої руки і пам’ятайте: що швидше Ви дістанетеся до мети, то більшою буде нагорода.

Телець ♉

Сьогодні правда стане занадто очевидною, щоб її приховувати, і Ваш невеликий секрет перестане бути секретом! Але задоволення від цього одкровення буде набагато сильнішим, ніж будь-який ризик, пов’язаний з розголосом того, що насправді відбувається. Нехай про Ваші почуття дізнаються. Перестаньте стримувати своє щастя – більше немає необхідності щось приховувати. Будьте щедрими в усьому, що Ви сьогодні робитимете – залиште своєму офіціантові або офіціантці хоча б двадцять відсотків чайових.

Близнюки ♊

З початком цього дня, Ви почнете помічати нові можливості – і Ви відчуєте себе набагато впевненіше для того, щоб трохи ризикнути. На Вас зараз падає багато світла, нібито ангел-охоронець захищає Вас від тих, хто погано про Вас думає. Ви не піддастеся їхнім провокаціям і не будете відволікатися, незалежно від хитрощів, які вони придумають. Ви почнете усвідомлювати, хто найважливіша людина у Вашому житті – це Ви самі.

Рак ♋

Якщо у Вас з’явилася якась ризикована можливість, Всесвіт скаже Вам зібратися з духом і скористатися нею! Зрештою, чим більший ризик, тим більшим може бути виграш. Такого роду хвилююча діяльність може виявитися якраз тим, чим потрібно для того, щоб привнести трохи енергії у Ваше життя. Крім цього, Ви зможете домогтися уваги якихось важливих і впливових людей. Шанс невдачі все ще існує, але з кожною хвилиною він стає все меншим.

Лев ♌

Якісь із Ваших стосунків сьогодні опиняться у скрутному становищі – але Ви зможете подолати це, якщо думатимете тільки найкраще одне про одного. Ви удвох зіткнетеся зі складнощами, які виявляться значно серйознішими, ніж ви припускали. Ви будете повільно, але впевнено рухатися вперед і зробите прогрес. Вам потрібно лише переглянути свої очікування. Продовжуйте спроби, зосередьтеся на меті та залишайтеся щирими й чесними у спілкуванні зі своїм партнером. Зрештою, Ви доберетеся до мети.

Діва ♍

На ваш щільний графік чекають хороші новини – зовсім скоро він стане менш завантаженим. Ваше бажання стати гнучким дасть результати, оскільки люди проситимуть перенести або відкласти деякі заходи. Ви отримаєте ідеальну кількість вільного часу – достатньо для того, щоб відпочити, але не так багато, щоб здалося, ніби Ви щось пропускаєте. Доброю ідеєю буде в останній момент вирішити вирушити в невелику подорож або поїздку – у Вас якраз буде на це час.

Терези ♎

Зараз відбувається дуже багато дивного – і поки Ви розбираєтеся з усіма цими складнощами, Вам потрібно змиритися з думкою про те, що Ви, скоріш за все, не зможете вирішити всі проблеми. Але це нормально! Залишити одну-дві таємниці для когось іншого – це не злочин. Ставтеся до цього так, ніби Ви даєте комусь шанс проявити себе і свої здібності. Ви не можете залишатися супер героєм щодня. Зробіть перерву і побудьте просто людиною.

Скорпіон ♏

Ви жадаєте більш інтелектуального зв’язку з цим новим знайомим у Вашому житті? Починайте звикати до того, що цього може й не статися. Якщо тяжіння не стає серйознішим, ніж просто фізичний потяг, то Ви ніяк не зможете на це вплинути. Але водночас, якщо Вам цього не достатньо, то будьте готові рухатися вперед. Ви ніколи не будете щасливі з тим, хто не може Вам дати всього того, що Вам потрібно – включно із захопливими бесідами.

Стрілець ♐

Цей день буде дивним і божевільним, але напевно неймовірно цікавим. Можете сміливо очікувати невідповідностей, непорозумінь і втрачених зв’язків. Це не полегшить Ваше життя, але та непередбачуваність, яку вони додадуть до Вашого дня, буде більше захоплюючою, ніж дратівливою. Доти, доки ви залишатиметеся гнучким і позитивно налаштованим, ви зможете в усьому розібратися і насолодитися зближенням з якимись дуже цікавими людьми. Можливий навіть початок романтичних стосунків.

Козоріг ♑

Найважливіше в дружніх стосунках – це схвалення і підтримка, тому не піддавайтеся тому тиску, який чинить Ваш друг, вимагаючи від Вас проводити з ним занадто багато часу. Якщо він не розуміє, що Ви не можете розважатися з ним щоразу, коли він цього захоче, тоді Вам варто переглянути його роль у Вашому житті. Ви не можете перебудувати своє життя через забаганки інших людей, незалежно від того, наскільки вони для Вас важливі. Вони і без Вас зможуть чудово впоратися – просто переконайте їх у цьому.

Водолій ♒

Дозвольте сьогодні Вашому почуттю гумору допомогти Вам у якихось делікатних переговорах – якщо Ви зможете зберегти позитивний настрій, тоді й Ваш співрозмовник зможе. Рано чи пізно може несподівано виникнути якийсь критичний момент, але найімовірніше це буде через дурне непорозуміння. Знову ж таки, якщо всі будуть позитивно налаштовані, ця невелика перешкода здасться практично чарівною. Підтримувати легку атмосферу дня буде простіше, ніж здається, і це, безумовно, принесе вам задоволення.

Риби ♓

Ваш день нагадуватиме головоломку, в якій не вистачає однієї частини – але Ви хоча б знаєте про це заздалегідь! Проте незнання всіх дрібниць – це не привід відкладати всі свої плани. Просто скористайтеся уявою, складіть повну картинку і вирішіть загадку. Ви володієте величезною винахідливістю, маневреністю і кмітливістю для того, щоб з легкістю і грацією подолати всі складнощі. Вам не потрібна детальна карта місцевості, щоб дістатися туди, куди Ви хочете.