Гороскоп на 13 вересня

Овен ♈

Ви позбавите себе зайвого стресу, якщо приймете як даність, що не можете точно передбачити розвиток ситуації. Ви непогано розумієте, який шлях треба пройти, щоб опинитися в тій точці, в якій Ви хочете бути. Але важливо зосередитись швидше на процесі, ніж на цілі.

Телець ♉

“Хочеш знати мою думку?” Не завжди такі питання нас тішать. Думка, подібно до якоїсь частини тіла, є у кожного. Але часом чиясь порада справді може бути доречною. Не варто сприймати будь-який натяк на критику в багнети.

Близнюки ♊

Якщо ми скажемо собі щось багато разів, то самі повіримо в це; це факт. Корисно буває настроїтись на певний результат. Але коли нам не вистачає ключових фактів, іноді ми щось додумуємо, і конструкція виходить хитка. Не варто переконувати себе в чомусь лише для того, щоб заповнити прогалини у відомостях.

Рак ♋

Було б непогано, якби щоразу, коли ми занадто обережні, у голові у нас спрацьовувала сирена. Ми переступаємо рису розумного, коли даємо сумнівам занадто багато волі, і можемо напартачити саме тому, що боїмося напартачити. Зараз особливо важливо розслабитися та довіритися долі!

Лев ♌

І знову Вам настав час згадати, що нічого не буває просто так. Проблеми не падають на нас з неба, вони зароджуються і назрівають поступово – але іноді проявляються всі разом, як автобуси чи податки. З іншого боку, варто вирішити одну, і з рештою все також стає легко і просто. Складнощі, з якими Ви зіткнетеся зараз, так чи інакше пов’язані між собою.

Діва ♍

“Ну, якщо моя допомога не потрібна…” Ці слова припускають два типи реакції: або ми прощаємося з людиною, або просимо не йти. Сьогодні у Вашому знаку перебуває Венера, володарка кохання, комфорту та грошей. Вона має намір допомогти Вам усвідомити можливості, які додадуть Вам любові, стабільності, фінансового достатку.

Терези ♎

Робота наших ангелів-охоронців не видна оку. І так само Венера діє таємно, просто додаючи у Ваше життя більше комфорту та підтримки. Володарка кохання, втіхи та грошей творить для Вас свою магію – і Ви можете повністю довіритись їй!

Скорпіон ♏

Усі можуть згадати щось, що спочатку терпіти було неможливо, а потім звикли і навіть полюбили. Такі зміни мають дві основні причини: наша готовність ризикнути і спробувати, і просто зміна нашого настрою. Так чи інакше сьогодні те, що раніше викликало роздратування, раптом почне Вам подобатися.

Стрілець ♐

“Є дві новини. Яку хочете почути першою?” Більшість воліє почати з поганої новини, щоб потім хороша дещо підсолодила наше розчарування. Сьогоднішній день також нагадає Вам про те, що немає лиха без добра. Зосередьтеся на хорошому!

Козоріг ♑

Уявіть, що стоїте під класом, де проходить іспит, і чуєте, як хтось хвалиться знаннями на тему, яку Ви не освоїли. А потім виявляється, що нічого хвалько не знає! У будь-якій справі дійте по-своєму і покладайтеся на себе. Порожні хвастощі інших не повинні збивати Вас з пантелику.

Водолій ♒

Коли Геракл зіткнувся з Гідрою – багатоголовим чудовиськом, у якого на місці кожної відрубаної голови негайно виростало дві – йому довелося виявити кмітливість. Перед Вами сьогодні може виникнути схожий виклик: на місці кожної вирішеної проблеми з’являтимуться ще дві. Буде відчуття, що на крок уперед припадає два кроки назад. Не турбуйтеся! Головне – що Ви таки просуваєтеся, нехай і повільно.

Риби ♓

Будь-хто може написати пісню для Адель або Брітні Спірс. Чи була ця пісня прийнята, заспівана, записана зіркою – інше питання. Так само Вам може зустрітися людина, яка відчайдушно хвалиться своїми досягненнями. На жаль, ця людина дуже недооцінює Вашу здатність розпізнавати порожню балаканину.