Гороскоп на удачу для кожного знака Зодіаку

Звичайні гороскопи можуть тільки розповідати про ваш характер і з різним ступенем точності передбачати долю. Цей – набагато цікавіший: він долю не тільки пророкує, а й зумовлює. Робіть, як він велить – і все буде абсолютно класно!

Овен

Товариський. Привабливий. Спонтанний. З ним жарти погані. Кумедний. Відмінно цілується. Чарівний. Стосунки і сім’я дуже важливі для нього. Овни, як відомо, щедрі та великодушні. Захопливий. Гучний. Завжди має бути “правий”. Овен готовий годинами сперечатися, відстоюючи свою точку зору. Овни – одні з найчудовіших людей у світі.

Телець

Агресивний. Віддає перевагу тривалим стосункам. Любить дати прочухана. Неповторний. Готовий боротися за свої бажання. Час від часу може дратуватися, але любить увагу. Надзвичайно доброзичливий. Любить допомагати людям у разі потреби. Добре цілується. Хороша особистість. Упертий. Турботлива людина. Тельці можуть бути егоїстичними, і якщо чогось справді хочуть – будуть робити все, щоб отримати це. Тельці люблять поспати і можуть бути ледачим. З ними жарти погані. Тельці – найпривабливіші люди на землі!

Близнюки

Милі. Їхнє кохання – особливе. Хороші слухачі. Легко заплутують людей. Близнюки – коханці, а не бійці, проте можуть дати здачу. Близнюки нікому не дозволять обманювати себе. Близнюки люблять розповідати людям, що ті мають робити. Дуже образливі. Легко втрачають речі, забудькуваті. Близнюки можуть бути саркастичними, дитячими і часом дуже цікавими. Надійні. Завжди щасливі. Дуже гучні. Балакучі. Товариські. Вміють прощати. Люблять спокушати. Мають гарну посмішку. Щедрі. Сильні. Найчарівніші.

Рак

Найкраще цілуються. Дуже привабливі. Любов рака не порівняти ні з чим. Дуже романтичні. Одні з найтурботливіших людей, яких Вам доводилося зустрічати в житті. Виключно творча людина, більшість із них художники і божевільні, в найкращому значенні цього слова.

Вони вдосконалили секс, і займаються ним часто. Надзвичайно безладні. Фріки з великої літери. Дуже веселі і, як правило, душа компанії. Раки візьмуть вас під своє крило і у своє серце, де ви залишитеся назавжди. Раки займаються коханням із незрівнянною пристрастю. Спонтанні. Не бійці, але можуть добре надерти дупу, якщо справа торкнеться їх. Ті, на кого можна спертися.

Лев

Хороший оратор. Привабливий і пристрасний. Поважний. Зазвичай щасливий, проте коли незадоволений, стає буркотливим та інфантильним. Проблема Лева стає проблемою кожного. Більшість Левів дуже передбачувані і, як правило, монотонні.

Лев знає, як отримати задоволення. Йому вдається практично все. Чудово цілується. Товариський. Приземлений. Захопливий. Привабливий. Гучний. Віддає перевагу довгостроковим стосункам. Балакучий. Його складно відшукати, проте коли знайшли – вам пощастило.

Діва

Домінують у стосунках. Хтось любить їх просто зараз. Завжди й у всьому прагнуть залишити останнє слово за собою. Турботливі. Розумні. Гучні. Вірні. Комунікабельні. Невибагливі. Легко піддаються впливу. Люблять грати і ризикувати. Вони вважають, що знають усе, і, як правило, так воно і є.

Поважають інших, проте Ви швидко втратите їхню повагу, якщо одного разу підведете їх. Майте на увазі, що повернути їхню повагу вже не вдасться. Вони не прощають і ніколи не забувають. Унікальні.

Терези

Ввічливі з усіма, кого зустрічають. Їхнє кохання унікальне у своєму роді. Безглузді, смішні й милі. Мають власний унікальний шарм. Найтурботливіші люди, яких Вам доводилося зустрічати! Проте Терези – не та людина, з якою б Ви хотіли зв’язуватися… – справа може закінчитися сльозами.

Терези можуть заподіяти стільки хаосу, скільки вони самі можуть запобігти. Вірні друзі до кінця. Можуть затаїти образу на довгі роки. Терези – ті, з ким Вам не слід псувати стосунки. Зазвичай досягають успіху в спорті та фанати екстремальних видів спорту. Дуже креативні. Безнадійні романтики.

Скорпіон

Дуже чарівний. Любить пожартувати. Має дуже гарне почуття гумору. Спробує все хоча б раз. Любить побалувати себе. Енергійний. Передбачуваний. Чудово цілується. Завжди отримує те, що хоче. Привабливий. Віддає перевагу довгостроковим стосункам. Балакучий. Любить тусуватися, але часом справа доходить до крайнощів.

Любить запах і відчуття грошей, досягає успіху як у їх видобутку, так і у розтраті! Дуже переймається долею близьких. Трудоголік. Може бути хорошим другом, але якщо друг виявить неповагу – на дружбі можна ставити хрест. Романтичний. Турботливий.

Стрелець

Спонтанний. Дуже привабливий. Цінує довгострокові стосунки. Велелюбний. Одинак більшу частину часу. Легко втрачає терпіння. Його не так-то легко обдурити. Якщо Стрілець у поганому настрої – від нього краще триматися подалі. Легко ображається, образи запам’ятовує назавжди.

Любить глибоко, проте іноді не показує цього, вважаючи прояви почуттів ознакою слабкості. Має багато страхів, проте не демонструє їх. Дуже закрита особистість. Захищає близьких усіма можливими способами. Часто може бути інфантильним. Дуже симпатичний. Вельми романтичний.

Люб’язний з усіма, з ким доводиться мати справу. Їхнє кохання унікальне. Безглуздий, веселий і милий. Мають власний унікальний шарм. Стрільці – одні з найтурботливіших людей, яких вам доводилося зустрічати. Дивовижні в ліжку!!!

Козоріг

Любить старатися. Люб’язний. Зухвалий. Розумний. Сексуальний. Часом буркотливий і дратівливий. Може бути ледачим і дозволити собі розслабитися, але коли він знаходить роботу або те, чим подобається займатися – буде викладатися на повну. Гордий, розуміючий і милий. Спокусливий.

Віддає перевагу довгостроковим стосункам. Хороший оратор. Завжди отримує те, що він або вона хоче. Класний. Любить особливо Близнюків. Любить готувати, але скоріше піде обідати в хороший ресторан. Дуже веселий. Любить пожартувати

Водолій

Надійний. Привабливий. Чудово цілується. Своєрідний. Віддає перевагу довгостроковим стосункам. Старанний. Береться за будь-які проєкти. Відчуває гордість за себе в усьому, що робить. Неохайний і неорганізований. Повільний. Хороший коханець, якщо не спить. Екстремальний мислитель.

Зазвичай любить своїх домашніх тварин більше, ніж членів власної родини. Може дуже дратувати інших своїми спробами пояснити або розповісти історію. Непередбачуваний. Перевершить ваші очікування. Не боєць, але може нокаутувати.

Риби

Турботливі й добрі. Розумні. Люблять бути в центрі уваги. Дуже організовані. Дуже привабливі для протилежної статі. Люблять, коли останнє слово залишається за ними. Їх легко знайти, але так само легко і втратити. Пристрасні, прекрасні коханці. З ними весело.

Часом Риби занадто довірливі, їх легко поранити. Дуже турботливі. Вони завжди намагаються чинити правильно, через що часто страждають. Іноді вони швидко прив’язуються до інших, і страждають через свою довірливість. Дуже дивні в хорошому сенсі цього слова. Мають прекрасне почуття гумору!

Вдумливі. Люблять пожартувати. Дуже популярні. Кумедні, веселі та милі. Хороші друзі для інших, проте самим їм слід бути розбірливішими у виборі друзів.

Оригінал