Гороскоп на 16 липня

Овен ♈

Поведінка декого Вас сильно розчарує, і не дивно: Ви стільки зробили для цієї людини, а він(а) тепер удає, що все забуте і нічого не було! Але якщо здається, що тут все не так однозначно, варто прислухатися до внутрішнього голосу. Потрібні відомості ось-ось знайдуть Вас.

Телець ♉

Дитиною Ви це робили, в дорослому віці – напевно це чули: сакраментальне питання “А ми вже приїхали?” В будь-якому віці подорож може здатися нестерпно довгою, а прибуття на місце стати неймовірним полегшенням. Ваш пункт призначення поки далеко, але принаймні почалася друга фаза “подорожі” – і вона обіцяє бути коротшою, ніж перша.

Близнюки ♊

У дитинстві нас вчать ставити більше запитань, але в дорослому віці ми часто лінуємося це робити. Однак запитати іншого часом набагато простіше, ніж шукати відповідь самостійно. Можливо, хтось занадто часто звертається до Вас за відповідями і не користується власним мозком. Варто м’яко натякнути чоловікові, що це не справа.

Рак ♋

Іноді розумно буває мітити високо, коли справа стосується планів і цілей. Ми створюємо сценарії, в яких отримуємо рівно стільки, скільки було треба, цілячись вище. Але в якийсь момент потрібно провести межу. Неможливо постійно підвищувати планку. Ви це розумієте – але цього може не розуміти інша людина, переконаний, що Ви здатні досягти неможливого. Допоможіть йому або їй поставити правильну планку.

Лев ♌

І що ти тепер будеш робити? У нас часто вимагають пояснення або виправдатися, коли мова йде про вирішення різних питань – але Ви зовсім не зобов’язані це робити. Налагоджуючи складні стосунки з іншою людиною, зосередьтеся на ній, а не на поясненні і виправданні своїх рішень перед третіми особами.

Діва ♍

Перший крок до вирішення проблеми – перестати її посилювати. Це означає, що існує якась динаміка, яку треба або посилити або послабити – і тоді вже братися за рішення. Чим довше Ви тягнете з заходами, тим більше ускладнюєте ситуацію. Час – гроші. Важливо придушити неприємності в зародку. Той факт, що Ви усвідомлюєте проблему – це вже половина вирішення.

Терези ♎

Ми не завжди готові прийняти правду, але в будь-якому випадку швидко розуміємо, що це краще, ніж обманювати себе. Підозри, що підтвердилися можуть принести якусь частку дискомфорту. Якесь швидке одкровення може застати Вас зненацька. Але будьте впевнені, що це так чи інакше наближає Вас до потрібного напрямку. Визнати правду – не розкіш, а необхідність!

Скорпіон ♏

Яких змін Ви чекаєте? Краще, щоб вони були раптовими і не залишили Вам шансів на підготовку? Чи зручніше буде, якщо зміни відбудуться поступово? У другому випадку результат вимагає часу, але з іншого боку, Ви будете почувати себе більш комфортно. Цільтеся в цю сторону.

Стрілець ♐

Іноді ми приймаємо мовчання за знак того, що все в повному порядку, а іноді тиша здається підозрілою; щось явно не так! Саме така історія може статися у відносинах з людьми, з якими Ви останнім часом перестали спілкуватися. Так-так, Ви правильно зрозуміли, про кого йде мова.

Козоріг ♑

Життя – безцінний дар, і нерозумно витрачати його на речі, які не радують. Від чого Ви з задоволенням відмовилися б? Подумайте – адже це може бути не так важко, як Вам здається.

Водолій ♒

Якщо комусь ніяк не догодити, є різні варіанти вирішення цієї проблеми. Також є різні способи сказати “тоді справляйтеся самі” – і, ймовірно, саме це і потрібно зробити. Передайте незадоволеній людині кермо правління, дайте шанс. Обидві сторони виграють від такого рішення.

Риби ♓

Ми нерідко відчуваємо себе незатишно в ситуаціях вимушеного простою. Страшно втратити динаміку, яку вдалося напрацювати раніше. Але іноді зупинка процесу просто необхідна. Як інакше удача зможе наздогнати Вас?