Гороскоп на 11 жовтня

Овен ♈

Відсьогодні і до 29 жовтня велике значення матиме будь-яке партнерство. У міру того, як Меркурій наповнюватиме Ваше коло спілкування ширшими комунікаційними лініями, Ваші навички посилюватимуться та забезпечуватимуть Вас соціальною підтримкою. Сьогодні Вам варто з’ясувати, чи правдиві слова про те, що дві голови кращі за одну.

Телець ♉

У Вашому житті на перший план виходить самовдосконалення, а це означає, що світила допоможуть Вам знайти способи вийти на новий рівень та працювати більш ефективно. До того ж настав час переглянути Ваш раціон та подивитися, наскільки Ви близькі до тих 10 тисяч кроків, про які постійно говорять медики. Звичайно, з настанням осені у Вас все частіше виникає спокуса впасти в сплячку, але Ви повинні мотивувати себе і бути максимально активними.

Близнюки ♊

Меркурій приносить ідеї для насолод, творчості та ризику. Ваші голова та серце працюватимуть синхронно, тож насолоджуйтесь тим, куди вони Вас приведуть. Відкрийте свій розум і будьте відкриті для нових ідей. У результаті вони можуть привести вас до чогось абсолютно нового і перевернути ваше життя з ніг на голову. Звісно ж, у хорошому значенні цього слова.

Рак ♋

Сьогодні Вам слід більше часу приділяти Вашій оселі, зокрема – тій атмосфері, яка в ній панує. Деякі події, що відбуваються там, можуть вимагати Вашої уваги, тому будьте пильні. Крім цього, якщо Ви раптом хотіли щось змінити у Вашому житлі, зараз найкращий для цього час. Вас, напевно, відвідають просто геніальні ідеї.

Лев ♌

Ваші комунікаційні можливості значно посиляться. На це впливатиме Меркурій, який допоможе Вам усунути абсолютно всі непорозуміння, що виникли останнім часом. При цьому вплив планет може підштовхувати Вас дедалі більше прискорювати темп Вашого життя. Якоюсь мірою це добре, але не перегинайте палицю. І тим більше не дозволяйте зайнятості бути приводом для відмови від будь-яких обіцянок чи зобов’язань.

Діва ♍

Сьогодні у центрі уваги опиниться фінансова сфера Вашого життя, особливо Ваші прибутки. Вплив планет дасть Вам якийсь час на те, щоб дослідити, скажімо так, методи фінансової безпеки, але при цьому знайти спосіб добре заощадити. Будьте готові до напливу ідей і переконайтеся, що жодна важлива думка не вислизне з уваги. Так Ви придумаєте не тільки як заощаджувати, але і як заробити.

Терези ♎

До 29 жовтня Меркурій буде у Вашому знаку, а це означає, що якісь туманні ідеї та недомовленості зможуть набути чіткіших обрисів і незабаром почнуть безпосередньо впливати на Ваше життя. Можливо, у Вас навіть виникне відчуття, що Ви прокинулися від глибокого сну і дивитеся на життя очима іншої людини. Хай там як, це шанс все змінити, тому не забудьте ним скористатися. Ідеї ​​щодо покращення деяких сфер Вашого життя будуть з’являтися дуже швидко. Тільки встигайте їх ловити.

Скорпіон ♏

Якщо останнім часом життя здавалося Вам рухом по супершвидкісному шосе, дуже скоро Ви побачите ознаки уповільнення. Хоча йдеться швидше про процеси ментальні, ніж фізичні. До того ж на Вас починає впливати Меркурій, який виведе Вашу інтуїцію на новий рівень. Вона стане для Вас еквівалентом найсильнішого допінгу. Довіряйте своїм почуттям, тому що тільки у них є координати точки, де знаходиться Ваша мрія.

Стрілець ♐

Якщо Ви почуваєтеся супертовариськими, ймовірно, Ваше бажання комунікації зростатиме дедалі більше. І навіть якщо зазвичай Ви хочете знаходитись на самоті, сьогодні все зміниться. Невгамовне бажання вийти в люди турбуватиме Вас весь день, а ось увечері Ви цілком зможете піти у нього на поводі. Останнім часом Ви були дуже стурбовані питаннями кар’єри, а зараз настав час відпочити від праць праведних і провести час із друзями чи близькими.

Козоріг ♑

Відсьогодні і до кінця місяця у Вас може бути багато думок щодо професійного зростання. Вся справа у впливі Меркурія, який посилить Ваші розумові та комунікативні здібності. А це допоможе Вам по-новому подивитись на Ваші поточні та плановані цілі. Однак Ви повинні пам’ятати, що найкращий план – це ретельно продуманий план. І Меркурій допоможе Вам опинитися на коні і галопом мчати до Вашої мрії.

Водолій ♒

Меркурій забирає Ваші думки до далеких країн і незнайомих культур. Пізнавати нове – це чудове заняття. Звичайно, добре було б виявитися десь дуже далеко від того місця, де Ви зараз перебуваєте, але це може бути малореальним. Але можна розширити свій кругозір й іншими способами. Послухати чиїсь розповіді – це, до речі, теж гарна ідея.

Риби ♓

Ваше життя стає дедалі активнішим. Усе завдяки впливу планет, які буквально пробуджують Ваш розум і жагу до дій. Усередині вас прокинеться детектив, який змусить вас розкривати таємниці і секрети. Він же принесе вам прозріння, яке може стати вирішальним у вашому житті. Якась думка, ймовірно, повністю змінить Ваше існування.