Все, що потрібно знати про Близнюків

Які близнюки в роботі, любі, секс і дружбі? Чого не люблять Близнюки і що важливо пам’ятати про цей знак зодіаку!

«Життя на вулкані» – це короткий опис повсякденного життя Близнюків. Представники цього знака – мрійники, які не бояться здійснити все задумане і вирішити стандартну проблему креативним шляхом. А ось шляхи для здійснення своїх цілей вони використовують всілякі: від звичайної розмови з другом до щирого листа Діду Морозу. Вони за нестандартне мислення та особисті рекорди.

Близнюкам багато що прощають, оскільки вони чарівні і доброзичливі. Часто занадто балакучі, але їм у цій балаканині властива щирість і прямолінійність. Вони постійно з’ясовують стосунки з оточуючими, не тільки тому, що для них важлива істина і правда, але також і тому, що їм просто буває нудно.

Цей знак Зодіаку самий повітряний з повітряних знаків. Йому притаманні кульбіти фантазій, віражі на поворотах, падіння на саме дно, злети до бажаних зірок і медитації в невагомому просторі. Все неймовірне для них здається звичайним і звичним. Читання книг починається з останньої сторінки, квартири змінюються щороку, ну якщо не квартири, так ремонти в них точно. Їхній настрій змінюється зі швидкістю світла, а вміння знайти вихід із самої складної ситуації і сухим вийти з води закладено в них у крові.

У кожного представника цього знака є свій особистий ідеал, до якого він прагне. І після досягнення цієї мети, вони кардинально змінюють свій ідеал на абсолютно протилежну мету, до якої йдуть з таким же завзяттям. Буває, що на півдорозі вони зупиняються, щоб перепочити, а потім ніби «випадково» втрачають мету з виду.

Близнюки в роботі

Монотонність вбиває творчий потік Близнюків, підло краде його фізичні сили і є першим показником настання депресії. Хоча і депресія у Близнюків – це скороминуще явище. Вона швидко настає і так само швидко зникає. Але у цього знака Зодіаку є особливий ангел-хранитель. Успіх йде за ними по п’ятах. У будь-якому починанні вони стають професіоналами. Табличка з визнанням «кращий з кращих» постійно в полі зору їхніх друзів. Але «буденне місце» знову поглинає нудьгою Близнюків, і він шукає «кисень» в іншому своєму починанні. Невтомність і енергетика цього знака не перестають вражати флегматиків і інтровертів.

Близнюки в любові

Чоловік-Близнюк має потребу у вічному пошуку інтелектуального співрозмовника. Йому важливо знати, що у нього залишається особистий простір для своїх інтересів, але водночас його особисті інтереси повинні бути частиною інтересів його партнерки. Зазвичай чоловіки-Близнюки одружуються більше одного разу, оскільки вони постійно самовдосконалюються, а цей процес вимагає повної відповідності партнера, що часто є неможливим. За своєю вдачею він не ревнивець, оскільки впевнений у своїх силах і можливостях. Його вибір – розумна і гарна партнерка, якій можна довіряти в будь-якій життєвій ситуації.

Жінка-Близнюк перебуває у вічному пошуку щастя і дива. Сьогодні її обранець – найкращий і надійний чоловік на світі, а вже завтра вона критикує кожен його крок. Вона не сліпа в любові, як інші знаки Зодіаку. Вона тверезо дивиться на недоліки партнера, але не перестає любити його. Жінкам-Близнюкам подобаються всілякі знаки уваги: сюрпризи, подарунки, елементарні повідомлення із веселим змістом. У відповідь на це ви отримаєте лавину уваги і любові, тільки пам’ятайте, що завтра може, звідки ні візьмися, з’явитися другий Близнюк, і тоді ніхто не буде знати, чого очікувати від цієї жінки. Не потрібно навіть намагатися прив’язати її до себе, вона звикла літати як пташка, яка завжди пам’ятає дорогу додому.

Близнюки в сексі

Чоловік-Близнюки – пан в ліжку. Йому подобаються експерименти в сексі і різні іграшки з «дорослих» магазинів. Представник цього знаку любить дивитися на свою «жертву» під час інтимної близькості, тому світло – це обов’язковий інструмент їхньої прелюдії. Він говорить те, що хоче чути жінка, робить те, чого уникають інші чоловіки.

Жінка-Близнюк – дотепний співрозмовник, тому навіть в процесі близькості з партнером вона не зупиняється, щоб помовчати хоч хвилинку. Їй не потрібна особлива обстановка, їй важлива енергетика партнера. Вона не любить поспішати в любовних іграх, адже довгі прелюдії – це її коник. Вона допитлива від природи, тому чоловікам цікава її відкритість всьому новому і невивченими. Жінки-Близнюки займаються сексом частіше, ніж представники інших знаків Зодіаку, тому що її почуття «проведення експериментів» завжди на межі між піком та нірваною.

Ерогенні зони Близнюків

Однією з найбільш ерогенних зон у Близнюків (як у чоловіків, так і у жінок) вважаються руки. Особливо кінчики пальців. Легкий дотик до пальців викликає тремтіння і мурашки по всьому тілу. У чоловіків кінчики пальців служать зоною, яку потрібно стимулювати для його збудження, покусуючи і посмоктуючи їх, а жінкам слід пестити простір між кісточками пальців і зап’ястям легким дотиком або поцілунком.

Близнюки в дружбі

Близнюк уникає «проблемних людей», які користуються його «вільними вухами» і дружелюбністю. Він любить свою зону комфорту і рідко достатньо близько пускає нових людей. У них море нових знайомих, але мало справжніх друзів. Але якщо Близнюк все-таки підпустив когось близько, то потім йому дуже важко прощатися з цією людиною назавжди. Він постійно намагається вирішити проблему, знайти спосіб впоратися з конфліктною ситуацією, адже «прихильність» до людей для нього не порожній звук, а норма життя.

Особливістю сварки з Близнюком є його блискавична запальність і миттєва врівноваженість. Він не побоїться підійти першим, і йому знадобитися у два рази менше часу, ніж вам, щоб охолонути після конфлікту.

Близнюки не люблять, коли обмежують їхні свободи. Вони намагаються вирватися з уявної в’язниці, адже будь-яке посягання на їхній звичний життєвий уклад можуть вивести їх з рівноваги. Вони не люблять зізнаватися в тому, що помилилися, тому довго і винахідливо викручують факти у свою сторону. Вони не брешуть, вони просто не розповідають всієї правди.

Звичайні історії в устах Близнюків стають фантастичною пригодою. Хоча багато що вони говорять, можна сміливо ділити на чотири. Роблять вони це для створення особливої пікантності або драматизму в їхніх історіях. Публіка – це саме те місце, де Близнюк повною мірою розкривається як дотепний співрозмовник, уважний слухач і мудрий порадник. Він – вірний друг і харизматичний партнер, тому Близнюки завжди є яскравою іскрою будь-якої кампанії в будь-який час дня і ночі.

Оригінал