Гороскоп на 20 червня

Овен ♈

Зараз Ви готові вибратися зі своєї раковини і зустріти випробування життя лицем до лиця. Ні, Ви і не ховалися – але зараз краще підготовлені до речей, від яких вважали за краще відсторонитися. Ви знайдете нові джерела натхнення, які подарують прилив сил і енергії.

Телець ♉

Не дивуйтеся, якщо протягом наступних чотирьох місяців станете трохи асоціальними. Це не грубість, не ворожість. Просто спілкування не приваблює Вас так, як раніше. Прагнення сховатися у свою раковину може бути пов’язано з важливим починанням. Ви давно чекали такого моменту і тепер готові віддати йому всю увагу.

Близнюки ♊

Юпітер буде ретроградним до вересня, що вплине на Вашу кар’єру і професійне зростання. Ентузіазму зменшиться, удача може підвести, але терпіння і труд все перетруть. Ви – коваль свого щастя.

Рак ♋

Сонце входить в Ваш знак, наповнюючи Вас силою і енергією. Прокиньтеся і співайте! Сонце в Близнюках стримувало Вас по руках і ногах, заважало бачити позитив, але тепер сильне зі світил на вашому боці. Прийшов час зрозуміти, чого Ви хочете по-справжньому.

Лев ♌

З кожною годиною число людей, з якими треба б поспілкуватися, зростає, і що це, якщо не знак Вашої популярності? Вас люблять, цінують і поважають. Але якщо чекати, коли закінчаться всі робочі справи, можна чекати вічно. Візьміть трубку, дайте відповідь на повідомлення, зробіть все від Вас залежне, щоб почути дорогі голоси.

Діва ♍

Відносини і партнерство зажадають більше фокусу і зусиль, ніж хотілося б. Ретроградний Юпітер впливає на сферу відносин з людьми – як особистих, так і ділових – і доведеться постаратися, щоб зміцнити зв’язки і союзи. Втім, важливо не перестаратися. Також непогано б провести переоцінку цінностей.

Терези ♎

Світила підтримають Вашу впевненість в собі і допоможуть зрозуміти, чого Вам в житті бракує. Продуманий ризик там, де Ви думали не ризикувати, принесе більше приємний результат. Так приємно відновити контроль над подіями – і повернути собі апломб!

Скорпіон ♏

Не турбуйтеся, якщо здається, що вогонь, який загорівся у Вашій душі, вже гасне. Не переживайте, якщо нове хобі якось зблякло. Хвиля ентузіазму і натхнення ще накотить на Ваш берег. А поки відверніться і розслабтеся. Навколо ще повно речей з великим потенціалом!

Стрілець ♐

Не варто приймати допомогу і підтримку з думкою, що Вам треба просвітити тих, хто їх надає. Так, Ви відмінно вмієте вести за собою, але не треба недооцінювати внесок інших членів команди в загальну справу. Сприйнятливість до чужих старанням допоможе Вам легше управляти ситуацією.

Козоріг ♑

Життя налагоджується, але якщо чекати, поки все влаштується саме, чекати доведеться вічно. Час зцілює все, але в конкретних обставинах грає проти Вас. Вам потрібно вирішити, як і коли запустити зміни на краще. Ваші впевнені зусилля: ось що допоможе переломити ситуацію.

Водолій ♒

Дуже легко зрозуміти, хто правда піклується про Ваші інтереси. Ці люди розуміють Ваші цілі і готові надати підтримку в їхньому досягненні. Це не “просто слова” і вже тим більше не пасивно-агресивна манера доносити свою думку. Здобувши справжніх союзників, Ви відчуєте полегшення.

Риби ♓

Здається, що основи, на яких стоїть Ваш світ, поки хиткі. Але будьте впевнені, що запущений процес додасть і впевненості, і стабільності. Звичайно, саме по собі нічого не вийде. Все залежить від зусиль, які Ви доклали, щоб втілити мрію в життя.