Поради астрологів для жінок! Який чоловік вам потрібен для ідеальних відносин?

Вибирати собі чоловіка в супутники життя необхідно не тільки за велінням серця. Найкраще підключити розум і астрологію. Астрологи дали слушні поради для жінок: який потрібен чоловік кожній з представниць знаків Зодіаку? Ви зможете знайти для себе відповідний типаж.

Вогняні знаки

Ці жінки втілення пристрасті і войовничості! Тому їм точно не підійде звичайний чоловік, який буде спокійним і стриманим. Таким дівчатам потрібні відповідні хлопці!

Лев

Поряд з «царицею» повинен бути яскравий і азартний чоловік, який не буде скупий на компліменти. Адже королеві підійде тільки король, який беззастережно любить свою даму.

Овен

Цим жіночкам варто придивитися до тих чоловіків, які зможуть тримати в постійному напруженні стосунки. При цьому він не повинен бути позбавлений романтизму.

Стрілець

Чоловік для такої леді підійде тільки темпераментний, який здатний на справжні почуття. При цьому він ніколи не повинен показувати свою слабину.

Ці дівчата легко вміють маніпулювати чоловіками. Якщо коханий буде занадто впертим, то «Вогненні» жінки швидко відмовляться від такого обранця.

Земляні знаки

Такі жінки дуже розважливі і привертають чоловіків інтелектуальними даними. Вони сексуальні й чарівні, але при цьому вся їхня привабливість, немов «холодний сніг». Таким сніговими королевами потрібні відповідні чоловіки:

Телець

Таким жінкам варто придивитися до щедрих інтелектуалів. При цьому чоловік не повинен бути вимогливий. Тельці не люблять, коли до них чіпляються.

Діва

Ці леді ненавидять зрадників найбільше! Тому чоловік повинен бути елегантним, чесним і вірним. При цьому Дівам варто вибирати того, хто має гарне почуття гумору.

Козоріг

Чоловік, який підійде такий дамі, повинен бути впевненим, сильним і дуже ерудованим. Солодка романтика не для таких дам. Їй підходять психологічні ігри.

Дівчата «Земних» знаків не вміють поступатися. Вони домінантні особи. Тому чоловік повинен бути владним в міру, який все-таки зможе змиритися з домінантною поведінкою жінки.

Повітряні знаки

Це справжні леді, які шанують красу і елегантність, оскільки самі є втіленням витонченості і романтики. Такі жінки володіють особливим шармом, і як магніт притягують чоловіків.

Близнюки

Галантність, благородство і щедрість. Це ті самі якості, якими повинен володіти чоловік мрії жінок-Близнюків. Любов вимірюється в щедрих вчинках!

Терези

Народитися під цим знаком, значить приректи себе на жіноче щастя! Доброзичливий, спокійний і романтичний чоловік зможе завоювати серце жінок-Терезів.

Водолій

Цим підходить чоловік, який добре заробляє, розуміється в коханні і розуміє жіночу психологію. Не останнє місце займає зовнішність.

Всі «Повітряні» жінки цінують у чоловіках вміння йти на компроміс. Гарне почуття гумору та харизма допоможуть чоловікам завоювати даний тип дівчат.

Водяні знаки

Такі жінки справжні загадки! В них є щось особливе, і вони западають прямо в душу. Справжні містичні істоти. «Водним» дівчатам потрібні особливі чоловіки, які будуть багато на що готові.

Рак

Такі жінки віддадуть своє серце і душу тільки брутальному чоловікові! Непересічна зовнішність і особливий стиль. Ці дані дуже важливі для таких жінок.

Скорпіон

Для таких жінок важливо, щоб чоловік зміг пройти через всі випробування. Терплячий, стриманий, не ревнивий ці якості обов’язкові для ідеального партнера дівчат Скорпіонів.

Риби

Цим жінкам дуже важливо підкорити чоловіка! Вони повинні всім єством відчувати, що чоловік готовий любити вічно і оберігати. Крім того, чоловік повинен бути дуже відповідальним.

Тепер ви знаєте, який ідеальний чоловік для жінки за знаком зодіаку підходить. Спираючись на всі характеристики можна підібрати для себе другу половинку, з якою ви зможете прожити разом до кінця життя.

Оригінал