Найточніша характеристика всіх знаків Зодіаку

Овен

Які якості і особливості характеру властиві Овну? Поряд з нестримною енергією, прагненням до досконалості і бажанням досягти своєї мети Овни бувають грубими, агресивними, але все ж вони глибоко наївні і по-дитячому вірять людям.

Телець

Що ховається під маскою знака Зодіаку Телець? Миролюбність, тяга до прекрасного і наполегливість — основні якості Тельця. Якщо брати до уваги всі знаки Зодіаку, Телець багато в чому від них відрізняється. На символічному рівні він порівнюється з розвитком, затвердженням і зміцненням. Час народження нової матерії прийшов, енергія жіночого початку втілює на Землі нове життя.

Близнюки

Людям, народженим під знаком Зодіаку Близнюки, протягом всього життя доводиться поєднувати непоєднувані риси характеру. Прагнення до матеріальних благ бореться з духовністю, пристрастю і влюбливістю — з бажанням постійності і стабільності, розум — з безглуздям. Ця боротьба і характеризує знак Зодіаку Близнюки. Від того, чи вдасться досягти рівноваги в душі, залежить добробут Близнюків.

Рак

Знак Рака є символом родової єдності. Саме в той період, коли Сонце знаходиться в цьому сузір’ї, в природі закладаються бруньки — початок нового життя, яке повинне проявитися по весні. Не дивно, що характеристика знака Зодіаку Рак змогла вмістити в собі принцип захисту, збереження і цілісності всього живого.

Лев

Час, коли Лев вступає у свої права — це час палючого Сонця. Звідси й особлива енергетика тих людей, які були народжені під знаком Зодіаку Лев.

Діва

Знак Зодіаку Діва — один з найбільш складних і насичених знаків, тому характеристика знаку Діва має багато неоднозначностей, де переплетені позитивні і негативні якості Діви.

Терези

Знак Зодіаку Терези відрізняється від інших знаків своїм умінням залагоджувати конфлікти. Однак часом такі якості Терезів йдуть їм на шкоду.

Скорпіон

У той час, коли на Землі настає фаза Скорпіона, все в цьому світі ховається в очікуванні весни і пробудження. Світ затихає, настає час спокою і темряви. Саме в цей час місце духовного займають мирські втіхи, матеріальний світ, панують емоції, почуття, пристрасть. Порівнявши зображення двох знаків Зодіаку Діви та Скорпіона, ми побачимо однакові три вертикальні лінії. Проте знак Зодіаку Скорпіон не має тієї самої лінії, яка об’єднує розрізнені вертикалі. Скорпіони не мають охороняючу і зберігаючу духовність, прагнення до гармонії. Вони повністю віддаються у владу почуттів, емоцій і бажань.

Стрілець

У той час, коли на Землі настає фаза Стрільця, планету накриває темрява і невідомість. Природа, занурившись в сплячку, немов перечікує цей час, побоюючись невідомості і темряви. В цей час на Землі гостро не вистачає сонячного світла, через що багато хвороби загострюються, людей все частіше відвідують невеселі думки. Мимоволі саме в цей період люди починають шукати нові шляхи для отримання життєвої енергії і знаходять її в нових знаннях, спілкуванні з іншими людьми.

Козоріг

Козоріг — найбільш цілеспрямований, серйозний і надійний представник Зодіаку. Осіб, якими керує знак Зодіаку Козоріг, характеризується вмінням точно визначити своє місце в житті.

Водолій

Згідно з характеристикою знака Водолій — це цілеспрямовані і творчі люди. Водолій, який вступив у свою фазу, уособлює революційні перетворення на планеті Земля. Це час — символ відмови від буденності, енергія душі і розуму величається і перетворюється у щось нове і незвичайне. Знак Водолія знайшов себе і в незвичному символі, який більше нагадує струм, ніж морські хвилі.

Риби

Серед усіх знаків Зодіаку Риби є найбільш таємничими і пристрасними людьми. Вони готові жертвувати всім заради блага інших. Риби дуже романтичний і мрійливий знак Зодіаку.

Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Риби, то такі люди, по суті, дуже м’які, чутливі особистості, з психологічним складом розуму і характеру. Їхня свідомість реальності завжди знаходиться на межі можливого з неймовірним. Тому їм важко відрізнити, де реальність, а де вигадка. Вони володіють психологічним даром проникнення в глибини підсвідомості і сутності речей.

Оригінал