Гороскоп на 23 серпня

Овен ♈

Важливо розуміти різницю між бажаннями та потребами. Якась річ могла захопити Вашу уяву, але чи правда вона потрібна Вам? У глибині душі Ви, звісно, ​​вже знаєте відповідь.

Телець ♉

Немає нічого поганого та шкідливого в бунтарському настрої як такому. Потреба залишити звичні практики та спробувати себе у чомусь новому глибоко природна. А якщо люди сумніваються у Ваших починаннях, це взагалі чудово: значить, Ви оригінальні і не йдете шляхом найменшого опору.

Близнюки ♊

Не забувайте вчасно натискати на гальма, якщо дуже рішуче домагаєтеся чогось. Не завжди треба діяти агресивно. Ви з легкістю досягнете прогресу, якщо виявите широту кругозору, терпіння. Приготуйтеся просто розслабитися та спостерігати.

Рак ♋

Місяць у Вашому знаку посилить усі емоції та допоможе Вам усвідомити переживання, які Ви намагалися придушити чи приховати. Спілкування з друзями – ось що допоможе відчути себе краще. Приймайте запрошення розвіятись. З невеликою допомогою друзів сили швидко повернуться до Вас.

Лев ♌

Ситуація показує, що якщо Ви хочете, щоб справа була зроблена добре, Ви робите її самі. Інші будуть шоковані тим, як Ви впораєтеся. Сюрпризи Вас не збентежать, Ви гідно вирішите будь-яку несподівану проблему. Вміння тримати себе в руках незважаючи ні на що обіцяє Вам повагу оточуючих.

Діва ♍

Не соромтеся взяти кермо влади у свої руки. Ви бачите далі за інших людей і зможете задавати команді вірний курс. Робіть все, що допоможе колективу згуртуватися, особливо якщо виступаєте у ролі лідера!

Терези ♎

Ризик – шляхетна справа, але коли на кону Ваша репутація, він лякає. Місяць зробить Вас амбітними, а у поєднанні з Ураном впливатиме на фінанси, не пов’язані із заробітком. Але Ви не зможете відкрити нові можливості, якщо не зважитеся на сміливий крок. Хто не ризикує – той не виграє.

Скорпіон ♏

Якщо Ви маєте можливість пережити пригоду в хорошій компанії, нею потрібно скористатися. Місяць впливатиме на відкриття та розвиток, з’єднуючись з Ураном, який у свою чергу впливає на партнерства. Це означає, що на Вас може чекати реалізація захопливого плану – а наявність попутника в цій подорожі зробить подію ще кращою!

Стрілець ♐

У Вас буде максимум доступу до найцікавіших і захопливих переживань у світі. Вам не доведеться докладати великих зусиль, щоб трапилися дивовижні речі. Навіть найнудніші заняття загрожують яскравими враженнями. Потрібно просто відсунути на другий план будь-яку відволікаючу від головного нісенітницю.

Козоріг ♑

Більше працівників – легша робота, а ще – разом веселіше! День принесе несподівану підтримку, від якої не варто відмовлятися. Вам стане легше, бо Місяць з’єднується Ураном, даруючи задоволення і розваги. Побалуйте себе, адже Ви це заслужили!

Водолій ♒

Якщо щось йде не за планом або доводиться відступати від наміченого курсу, це ще кінець світу. Ви можете досконало вивчити всі дрібниці, але зосередженість на деталях зараз скоріше шкідлива, ніж корисна. Зіткнувшись з несподіванкою, тримайте себе в руках. Навіть найпродуманіші стратегії можуть дати збій; будьте готові плисти за течією.

Риби ♓

Нова інформація корисна, але разом з тим збиває з пантелику. Тільки Ви переварили кілька нових концепцій, як на голову обрушуються нові ідеї! Ваше сум’яття природне, але важливо виявити творчу жилку. Ви не змінюєте свої погляди та плани; Ви просто перекладаєте їх на новий рівень!