Найсильніші знаки Зодіаку

Для початку слід уточнити, що мова піде про силу моральну, духовну, а не фізичну. В кожній стихії можна виділити по одному найсильнішому знаку.

Стихія Повітря:

Водолій

В стихії Повітря найсильнішим знаком Зодіаку є Водолій. Попри деяку мрійливість і прагнення до високих ідеалів, це знак, який може багато разів відчувати в житті труднощі, але ніколи при цьому не буде опускати руки. Водолії здатні швидко пристосовуватися до будь-яких змін у житті, що і робить їх морально сильнішими.

Терези

На другому місці за силою духу в повітряної стихії стоять Терези. Вони не такі вже й слабкі, але у них є погана звичка розкидатися своєю енергією і не доводити справу до кінця. Вони швидко втрачають ентузіазм і бажання, а разом з цим і мету.

Близнюки

Самим слабким знаком у цій стихії є Близнюки. Вони не можуть зосередитися на одній справі, їм часто не вистачає підтримки з боку. Коли їх осягають труднощі, вони впадають у паніку і просять про допомогу інших людей.

Стихія Вогню:

Стрілець

В стихії Вогню найсильнішим є Стрілець. Представники цього знака ніколи не сумують і намагаються зберігати людяність при будь-яких обставинах. Вони вміють контролювати свої емоції, не піддаються на провокації і завжди мають свою думку. Їхня сила в оптимізмі і широті поглядів.

Лев

На другому місці – Лев. На перший погляд, представники цього знака є сильними і вольовими людьми. Але вони великою мірою залежать від зовнішніх обставин і від думки оточуючих. Леви постійно потребують підтримки і схвалення. Якщо цього не буде, вони швидко повісять ніс.

Овен

Найслабший знак вогняної стихії – Овен. Не дивлячись на те, що цей знак дуже активний і діяльний, у своїй стихії він дає слабину. Овни не вміють контролювати емоції, вони занадто підвладні тому, що відбувається у них в душі. Деколи Овни поводяться нерозсудливо, що приводить їх до скрутної ситуації.

Стихія Землі:

Козоріг

В стихії Землі найсильнішим знаком зодіаку є Козоріг. Він наполегливий, рішучий і послідовний. Його складно образити і зачепити за живе. Навіть якщо все погано, він все одно буде йти до своєї мети, хоч і маленькими і неквапливими кроками.

Діви

Діви на другому місці за силою духу в стихії землі. Вони часто справляють враження сильної людини, але часом не здатні прийняти світ таким, який він є, і просто починають плисти за течією.

Телець

Телець – найслабший знак стихії землі. Представники цього знака не люблять змін. Все своє життя вони хочуть прожити мирно та щасливо, але якщо їхні плани рушаться, Тельці стають беззахисними.

Стихія Води:

Риби

В стихії Води найсильнішим знаком є Риби. До того ж вони сильні не тільки серед знаків своїй стихії, але серед сузір’їв усього зодіакального гороскопу. Це може здатися трохи дивним, адже у Риб часто повністю відсутній зв’язок з реальним світом. В цьому і є сила. Риби можуть довгий час терпіти, чекати і сподіватися. Така сила духу допомагає їм до кінця боротися за своє щастя.

Скорпіон

Скорпіон – не такий сильний як Риби. Його слабкість в тому, що він може довгий час накопичувати в собі емоції. Вони і будуть з’їдати його зсередини, роблячи все слабшим і слабшим.

Рак

Рак – найбільш чутливий знак Зодіаку у своїй стихії. Представники цього знака дуже чутливі і вразливі. Їм постійно потрібна моральна підтримка і допомога. Якщо поруч з ними нікого не буде, Раки сприймуть це як знак того, що нічого не зміниш і впадуть у депресію.

Але очевидно, що народження в період заступництва слабкого знака Зодіаку не є обов’язковою умовою того, що людину будуть переслідувати невдачі і життя її буде важким. Також і заступництво сильного знака не означає, що людина зможе багато чого досягти без особливих зусиль. Не варто забувати, що кожен знак Зодіаку має свої переваги і свої сфери впливу. Головне пам’ятати, що сила характеру не дається тільки при народженні. Її можна придбати протягом життя допомогою досвіду та подолання труднощів.

Оригінал