Везіння в коханні за знаком Зодіаку

Коли особисте життя не складається, багато хто чомусь списує це на злу долю або шукає причини невдач у коханні там, де їх шукати не потрібно. Астрологи стверджують, що успіх у коханні на 90% залежить від того, під яким знаком зодіаку народилася та чи інша людина. Давайте перевіримо?

Овен

Овнів складно назвати щасливчиками у любовній сфері. Люди цього знака зодіаку вельми імпульсивні і насилу піддаються будь-яким установкам і правилам. Вони шукають супутника життя за принципом “приймай мене таким, яким я є або до побачення”. До слова, прийняти напористий і непохитний характер Овна може далеко не кожен. Звідси й випливає така велика кількість самотніх представників знака Овен.

Телець

Тельців нерідко віддаляє від щасливих стосунків їхній прагматичний підхід до життя. Вони не здатні будувати особисте життя, покладаючись тільки на свої почуття, оскільки комфорт і достаток посідають у їхньому житті далеко не останнє місце. Якщо жінкам цього знака вдається знайти успішного кандидата в подружжя, то їхній союз буде міцним і довгим. А ось чоловіки-Тельці між особистим життям і роботою частіше вибирають другий варіант.

Близнюки

Близнюки по життю щасливчики. Їм особливо не доводиться докладати зусиль, щоб просунутися кар’єрними сходами або привернути до себе нових знайомих. Але що стосується кохання, тут фортуна не завжди стоїть на їхньому боці. Річ у тім, що Близнюки ставляться до стосунків поверхнево. Вони нерідко через свою байдужість втрачають шанс пов’язати своє життя з по-справжньому гідними половинками.

Рак

Раки здебільшого серйозно налаштовані люди. Вони рідко вступають у стосунки, які не обіцяють їм майбутнього. І частіше це трапляється в юному віці. Подорослішавши, Раки, і чоловіки, і жінки відповідально підходять до вибору супутника життя. Такий розсудливий підхід до життя найчастіше виливається в міцні та щасливі стосунки.

Лев

Леви – це загальні улюбленці. Вони мають високу самооцінку, яка допомагає їм притягувати до себе шанувальників. Насичені загальним коханням Леви так само легко дарують теплі почуття й емоції оточуючим. Ось воно справжнє везіння в коханні. Головне, щоб у цьому любовному круговороті Леви не втратили найголовніше – повагу і розуміння своїх других половин.

Діва

Діви, порівняно з іншими знаками зодіаку, надто вимогливі у стосунках любовних. Вони з побоюванням ставляться до випадкових зустрічей і знайомств і часто втрачають можливість стати щасливими в особистому житті. Поки вони складають список обов’язкових якостей потенційного партнера, десятки відповідних їм половинок проходять повз. Для везіння в коханні Дівам потрібно трохи розслабитися і покладатися на власну інтуїцію.

Терези

Терези – це ті самі щасливчики, яким життя дарує неймовірну кількість уваги і навіть поклоніння представників протилежної статі. Люди цього знака чарівні, милі й добрі до оточуючих. Така любов до людей щедро винагороджує їх взаємністю. Терези шукають взаємність і гармонію у стосунках. І якщо вони це отримують, то їхній союз обіцяє бути міцним і щасливим довгі роки.

Скорпіон

Типові представники знака Скорпіон володіють певним магнетизмом і чарівністю, що дозволяє їм навіть у зрілі роки залишатися привабливими для протилежної статі. Ці люди вміють любити і приймати любов, але їхня вроджена недовірливість нерідко стає причиною розірвання навіть спочатку міцних шлюбів.

Стрілець

Доля зазвичай щедро обдаровує Стрільців хорошими людьми, з якими ті могли б створити гармонійні довгострокові стосунки. Але оскільки майже всі люди цього знака постійно перебувають у гонитві за уявним щастям, то в результаті вони часто залишаються ні з чим. Стрільцям вічно не вистачає драйву і пригод, що часто стає причиною їхньої самотності в старості.

Козоріг

Практика показує, що чоловіки-Козороги набагато щасливіші за своїх зодіакальних сестер. Чоловіки цього знака напористі в роботі та справах любовних. А оскільки жінкам властиво віддавати пальму першості представникам сильної статі, то чоловікам-Козорогам не складає труднощів створити міцну сім’ю, де дружина – берегиня вогнища, а він – головний добувач у сім’ї. Жінкам цього знака доводиться важче в любовних справах. Бажання керувати і прогинати під себе партнера часто обертається для них розставанням.

Водолій

А ось у Водоліїв ситуація складається з точністю навпаки. Оскільки їхньою основною рисою характеру є волелюбність і незалежність, жінкам цього знака не складає труднощів знайти такого ж легкого і вільного чоловіка. А ось чоловікам-Водоліям доводиться підлаштовуватися під загальноприйняті стандарти щасливої благополучної сім’ї. Не всі чоловіки знака зодіаку Водолій готові на це.

Риби

Жінкам знака Риби, як правило, щастить у коханні. Оскільки Риби славляться вмінням маніпулювати, їм не складає труднощів справити гарне враження на представників протилежної статі. А що стосується чоловіків-Риб, то їхній талант маніпулювати іноді обертається не на їхню користь. Жінки шукають для серйозних стосунків чоловіків відповідальних і цілеспрямованих. А мінливість і зайва мрійливість чоловіків-Риб часто відлякує від них серйозно налаштованих жінок.

Оригінал