Рейтинг найнедоступніших жінок за знаком Зодіаку

Якою бути жінці у стосунках із чоловіком, вирішувати їй самій, але що кажуть зірки і яка найнедоступніша жінка за знаками Зодіаку?

12 місце

Почесне 12 місце посідає Стрілець. Нехай чоловік не думає, що так легко Стрілець потрапить у їхні мережі, не забувайте у жінки-Стрільця є свої правила і в більшості випадків, це чоловік перший біжить до ювелірного магазину, щоб якнайшвидше окільцювати жінку. Стрілець ще довго морочитиме голову чоловікові, перш ніж дасть свою згоду на шлюб.

11 місце

Овен терпіти не може, коли чоловік запрошує її до дорогого ресторану та дарує дорогі подарунки. Чоловіки, не поспішайте, пригальмуйте, інакше нічого не вийде. Час є хорошим помічником у ваших справах.

10 місце

Для того, щоб завоювати Діву вам не знадобиться багато часу, якщо будете в курсі її мрій і бажань, але якщо чоловік не буде уважним до Діви, то йому вкажуть на двері.

9 місце

Розворушити Скорпіона на почуття, подібно до битви титанів. Чоловікові доведеться звернутися до чарівниці, за допомогою. Для того, щоб завоювати серце Скорпіона чоловікові потрібно буде не втратити розум від її отруйних укусів, навчитися не брати близько до серця її непередбачувані вчинки, бути стійким і вірити в краще, після дверей, що гучно зачинили, і вщент розбитого дзеркала.

8 місце

Як завоювати серце жінки Рака, це рівносильно питанню про здібності дихати свіжим повітрям. Відповідь найпростіша. Одружуйтеся з Раком і дихайте скільки завгодно, іншого виходу немає.

7 місце

Чоловікові треба бути самим собою з Тельцем, тому що Телець не виносить лицемірства. Скиньте маску та будьте природним. Весела вдача і позитивний погляд на життя привабить Тельця. Дорога каблучка з діамантом змусить подивитися на чоловіка іншим поглядом, хоча не намагайтеся оголосити ціну цього дорогого подарунка, Тельцю це буде не цікаво.

6 місце

Жінка Лев має бути у центрі вашої уваги. Чоловік не повинен кидати свої обіцянки на вітер, сказано, означає зроблено, інакше пошкодуєте про це. Подарунки, сюрпризи якомога більше і якнайчастіше, таким чином ви заслужите похвали з боку Лева, а хто знає може і серце завоюєте.

5 місце

У чоловіка немає жодних шансів завоювати серце жінки Терези, якщо немає освіти, виховання, зв’язків, харизми, а якщо чоловік наділений усім цим, то сміливо можна співати серенади під балконом.

4 місце

Розділити Близнюків, та ви смієтеся. Близнюки повинні знати все про свого чоловіка. На ньому вони відіграються на повну, чоловік на собі дізнається, що таке цинізм, гумор і сарказм. Близнюки віддають перевагу божевільним, схибленим на своєму чоловікам, якщо чоловік не той, то вам точно не по дорозі.

3 місце

Водолія можна запросити в кіно, театр, на прогулянку, дозволить потримати ручку, але не більше. Водолій ніколи не довірятиме чоловікові, якщо не буде точно все знати про нього.

2 місце

Любов Козорога треба заслужити. Жінка Козоріг живе за принципом і жили вони довго та щасливо, тому до вибору партнера підходить дуже ретельно, виходячи заміж раз і назавжди.

1 місце

До закритих Риб важко достукаються, як і яким способом ніхто не знає. Як би повільно не розвивалися стосунки з Рибами, велика ймовірність, що золота рибка махне хвостиком і залишить ні з чим.

Оригінал