Яку фразу бояться почути різні знаки Зодіаку

Ми всі не хочемо, щоб нам говорили певні фрази, які ми вельми болісно сприймаємо. Однак, те що може бути образою для однієї людини прозвучить як комплімент для іншої. Адже ми всі настільки різні! Давайте подивимося, яких фраз найбільше бояться знаки зодіаку.

Овен – “Ти помиляєшся”

Овен дуже довго зважує те, що, на його думку, є непорушним фактом, і коли він висловлює свою думку, він однозначно правий… навіть якщо помиляється. І справа не стільки в небажанні бути неправим, скільки в тому, щоб не сумніватися ні в чому. Овен лютує, коли йому говорять про те, що він помиляється.

Телець – “Зроби це по-моєму”

Телець – бунтівник. Він хоче робити все виключно на свій розсуд – і ніяк інакше. Якщо ви видаватимете йому вказівки, та ще й у жорсткій формі, Телець промовчить, але посміхнеться і проігнорує ваші слова.

Близнюки – “Отже, так чи ні?”

Близнюки не тільки нездатні прийняти тверде рішення, а й просто лякаються, коли їм ставлять таке прямолінійне запитання. Воно змушує їх негайно відступити і замкнутися в собі. Цьому знаку нелегко зробити швидкий вибір і дати відповідь.

Рак – “Це неправда!”

Рак уміє… прибріхувати. Це не його найкраща риса, але робить він це виключно на благо і керуючись інстинктом самозбереження. Рак просто захищається, говорить неправду і сам же в неї вірить. Тому, коли хтось каже цьому знаку, що той бреше, Рак ображається, але всередині почувається трохи винним.

Лев – “Ти не єдиний!”

Лев твердо вірить, що він не тільки найкраще, що було у вашому житті, а й єдине і неповторне. Його категорично не можна з кимось порівнювати, інакше він буде пригнічений і емоційно спустошений. А якщо ви ще й заявите йому, що є люди набагато розумніші й привабливіші, цим ви Лева доб’єте.

Діва – “Як я виглядаю?”

Річ не в тому, що ви говорите Діві, а в тому, що ви в неї запитуєте, щоб отримати відповідь. Діва не постраждає від цих слів, але постраждаєте ви. Вона просто ненавидить таке запитання і обов’язково скаже щось, що вам абсолютно не сподобається.

Терези – “Я можу тобі довіряти?”

Терези – люди надійні та приємні з усіх боків, тому не смійте в них сумніватися. Якщо ж ви хочете прояснити якісь нюанси, не ставте їм це запитання. Від нього вони лютують і стають пасивно-агресивними.

Скорпіон – “Це не твоє”

Скорпіон – людина з величезним почуттям власництва, і часом він навіть вважає, що володіє всім світом. Не смійте йому говорити, що йому щось не належить – чи то матеріальний, чи то нематеріальний об’єкт. Скорпіону це страшенно не подобається.

Стрілець – “Попрацюєш на нас?”

Ні. Ні. І ще раз, ні. Якщо ви хочете почути таку блискавичну реакцію, попросіть Стрільця взяти на себе відповідальність за роботу, в якій він не зацікавлений. Стрілець не буде ні на кого працювати, якщо він не зможе це робити у своєму ритмі. Або ж він працюватиме, але тільки на власних умовах, які, ймовірно, вже не сподобаються вам.

Козоріг – “Займайся своєю справою”

Це не спрацює. Ви не зможете поставити Козорога, як дитину, в кут. Це жорсткі люди, які можуть бути дуже чесними і проникливими, і вони не погоджуються з тим, що їх засувають у тінь, користуються результатами їхньої праці та ігнорують їхню думку.

Водолій – “Може, тобі варто спробувати щось інше?”

Якщо ви хочете посваритися з вашим чутливим товаришем-Водолієм, запропонуйте йому спробувати інший підхід до чогось, що він явно зіпсував. Такий відкритий натяк злить Водолія, оскільки він упевнений у своєму новаторстві та прогресивності. Він вважатиме за краще втратити друга, але зберегти своє обличчя.

Риби – “Я тебе не люблю”

Якщо чесно, то цієї фрази бояться всі, але Риби особливо. Вона заганяє їх у таку жорстоку депресію, звідки цей знак ще довго не зможе вибратися. Якщо ви це озвучите Рибам прямо в очі, тоді готуйтеся до епічного скандалу, моря сліз і категоричної відмови вам повірити.

Оригінал