Гороскоп на 23 жовтня

Овен ♈

Наскільки добре Ви знаєте людину, з якою так зблизилися останнім часом? Що ви зробили для того, щоб дізнатися її краще? А ось вона напевно не гаяла часу задарма. Ймовірно, дуже скоро ця людина дуже здивує Вас – у хорошому сенсі цього слова.

Телець ♉

Не намагайтеся навчити свиню співати – Ви лише дарма витратите свій час і рознервуєте тварину. Ця стара приказка говорить про те, що всі спроби когось змінити виявляться марними, якщо ця людина сама не захоче змінюватись. Та й чи маємо ми взагалі право чинити на когось тиск у цьому питанні? Може, це дається взнаки наш егоїзм?

Близнюки ♊

Підтримувати сприятливу атмосферу нелегко. Крім того, спрямовані на це зусилля часто залишаються непоміченими чи недооціненими. Ті, хто створює гармонію, часто несуть на своїх плечах важку ношу чужої агресії чи опору. Запізнілий компроміс може стати саме тим, що необхідно в ситуації, що склалася.

Рак ♋

Якщо чиїсь дії нещодавно збили Вас з пантелику або завдали Вам болю, то щось може раптово викликати у Вас осяяння. Ви раптово зрозумієте, що маєте запропонувати цій людині допомогу. Зважаючи на все, вона уже давно потребує підтримки, але з якихось своїх причин не може про це сказати.

Лев ♌

Факти часто кажуть самі за себе. Настав час відкинути припущення. Також важливо не турбуватися про те, чому щось, що Ви вважаєте само собою зрозумілим, зустрічає запеклий опір з боку інших людей. Сьогодні Вам доведеться розібратися в багатьох дрібних деталях і скласти з них загальну картину.

Діва ♍

Сьогодні Ви будете дуже обережні, можливо навіть занадто. Щось може вимагати від Вас ретельної оцінки, але Вам не варто надто уважно зосереджуватись на дрібних деталях. Відкиньте нерішучість і покажіть оточуючим, що здатні швидко приймати важливі рішення.

Терези ♎

Важливо не недооцінювати ступінь свого впливу у певній галузі. Мова може йти про романтичні або дружні відносини, в яких відчувається певна напруга. Комусь необхідно розібратися в ситуації, що склалася, і ця роль може лягти на Ваші плечі. Звичайно, Ви – не чарівник, тому не зможете виправити все миттєво, проте Ви однозначно зможете досягти прогресу.

Скорпіон ♏

Коли йдеться про відносини з будь-ким, важливо помічати чужі кордони і не порушувати їх. Вам може здаватися, що комусь із Вашого оточення необхідна підтримка, проте Ви не можете її нав’язувати. Просто спостерігайте за його життям збоку та чекайте, поки до Вас не звернуться по допомогу.

Стрілець ♐

Коли хтось невпинно базікає, поки ми дивимося фільм і намагаємося зосередитися на сюжеті, це не може не дратувати. Вам дуже хотілося б бачити, як розгортаються події на екрані, і зрозуміти, чи зуміли ми їх передбачити. Ваша інтуїція ще ніколи вас не підводила. Спрямуйте її на реальне життя, а не на світ кіно.

Козоріг ♑

Навряд чи Ви зрізатимете кути на шляху до успіху. Ви віддасте перевагу довгому шляху і захочете ретельно вивчити інформацію, що надійшла Вам. Тільки намагайтеся не застрягати на одному місці. Не намагайтеся досягти досконалості. Просто на кожному етапі робіть те, що від Вас залежить, і одразу рухайтеся далі.

Водолій ♒

Чи може якась радість зрівнятися з тим, що відчуває дитина, виявивши заповітну іграшку, яку вона вважала давно втраченою? Звичайно, дорослі теж іноді відчувають щось подібне, і сьогодні Ви матимете можливість в цьому переконатися. Вам вдасться вдихнути нове життя в щось, що здавалося давно забутим.

Риби ♓

Якщо ми не привертатимемо уваги до того, що робимо для інших, ніхто може цього не помітити. Однак, якщо ми будемо надто наполегливими, ситуація може прийняти по-справжньому драматичний оборот. Пустіть все на самоплив. Якщо нещодавно Ви відчували, що хтось недооцінює Вас, можливо, відпустивши ситуацію, Ви виявите, що ця людина прозріла і наповнилася подякою.