Головні зрадники за знаком Зодіаку

Хто ж ці люди? Зрада – серйозний удар. Особливо болісно сприймається зрада близької людини, яку любив і якій цілком довіряв. У моменти, коли серце стискається від образи, починаєш думати, що кожна людина так і норовить вставити тобі ніж у спину!

Насправді це не так. Більшість людей не схильні зраджувати, хоча серед нас достатньо тих, хто готовий піти на такий крок заради користі, власної вигоди або особистого щастя. А чи можна визначити Юду? Астрологи на цей рахунок кажуть, що в певних обставинах можуть стати зрадниками представники різних знаків Зодіаку. Проте, у деяких знаків схильність до зради значно вища.

Риби

Особистостей даного знака називають головними пристосуванцями серед усіх знаків Зодіаку. Все свідоме життя Риби шукають спосіб краще влаштуватися у житті, а тому вміло підлаштовуються під обставини, що змінюють звички, власну позицію і оточення, якщо їм це вигідно. Природно, домагаючись «місця під Сонцем» таким способом Риби незмінно зраджують навіть добре знайомих людей, з якими близько спілкуються. При цьому хитрі Риби роблять все, щоб вивести себе з-під удару і постати в очах оточуючих жертвою обставин.

Крім цього Риби можуть зраджувати через сильну любов. Надзвичайно влюбливі, ці особи неспроможні стримувати себе, коли з’являється сильний потяг. У результаті представник цього знаку може зраджувати коханій людині, а то і зважитися на більш радикальні заходи. У будь-якому випадку, зрадивши близьку людину, Риби розкаюються і страждають, з’їдаються муками совісті.

Діва

Це вкрай розважливі зрадники. Діви безсоромно йдуть на цей крок, якщо за допомогою зради зможуть отримати бажані вигоди, наприклад, підвищення по службі, вищу зарплату або шанувальника, про якого так давно мріяли. Діва заздалегідь все прорахує і обставить справу так, що ніхто навколо не здогадається, хто автор підступного задуму. Для представника цього знака, що обожнює інтелектуальні ігри, зрада ще і спосіб самовираження, адже втіленням підступного плану представник знаку Діва показує, наскільки він хитрий і моторний.

Інтригани за життя, Діви не переживають за те, що можуть виявитися зрадниками. Свої дії вони не вважають зрадою, для них це всього лише гра, з якої вони найчастіше виходять переможцями. Чи варто дивуватися тому, що девіз Діви за життя звучить приблизно так: «Максимум користі при мінімумі зусиль»?

Близнюки

Навколишні з настороженістю ставляться до представників знаку Близнюки, а все через їхню двоїстість. У різних життєвих ситуаціях ці люди одягають різні маски і грають вигідні їм ролі.

Зрада для них – порожній звук! Близнюки абсолютно не терплять обмежень і не рахуються з думкою суспільства, а значить, якщо Близнюку щось потрібно, він це обов’язково отримає навіть шляхом зради. І навіть не сумнівайтеся, красномовний оратор Близнюк знайде слова, щоб виправдати свій вчинок і вийти «сухим з води».

Варто також сказати про балакучість представників даного знаку. Близнюкам потрібно знати все і про всіх, а тому вони беруть участь у всіх плітках, а багато які і провокують самі. Природно, в процесі обговорення чужого життя Близнюки розкривають таємниці інших людей, які ті можуть вважати за зраду.

Водолій

Водоліїв називають захопливими особистостями, що володіють нестандартним мисленням. По своїй природі їх не можна назвати мінливими особистостями, яким потрібен лише привід, щоб поховати близьку людину. Частіше це відбувається вимушено, коли близька людина постає перешкодою на шляху представника цього знака.

Готовий на все заради того, щоб отримати бажане, Водолій зробить будь-які заходи, і з легкістю зрадить іншу людину. Люди, в яких не потребує представник цього знаку, йому просто байдужі, а значить, їх він може зрадити без докорів совісті.

Якщо говорить про обмеження, то Водолії зневажають їх навіть більше ніж Близнюки. Змінити коханій людині не розкаюючись в цьому – цілком в стилі Водолія. Причому здійснюючи підступні і зрадливі вчинки, особистості даного знака обставляють все таким чином, що віддана людина ще і попросила вибачення у Водолія.

Стрілець

Але найбільше розчарування віддані люди відчувають тоді, коли дізнаються про зраду Стрільця. Цих людей заведено вважати вірними і надійними, оточуючі довіряють Стрільцям і безоглядно люблять їх, вважаючи щирими і вірними. А Стрілець здатний на саме підступне зрадництво у світі!

Він може зрадити, перебуваючи на емоціях, під враженням або охоплений ідеєю. Але Стрілець піде на зраду лише в тому випадку, коли буде абсолютно впевнений, що про його підступний вчинок ніхто не дізнається і суспільство не засудить його.

Що характерно, при всіх своїх чеснотах Стрільці є одними з головних зрадників серед усіх знаків Зодіаку. Їм не до вподоби спокійний сімейний побут, а значить, рано чи пізно Стрілець починає шукати собі розваги на стороні. Викриті у зраді, Стрільці гірко каються у скоєному, але через нетривалий час знову стають на шлях зради.

Оригінал