Урок, який кожному знаку Зодіаку варто засвоїти у відносинах прямо зараз

У кожного знака свій, часом тернистий, шлях до любові!

Для деяких з нас найкращим учителем стають складні відносини. Вони дозволяють усвідомити свої недоліки, сильні сторони, винести певні уроки.

А хочете дізнатися, який урок вам варто засвоїти у відносинах на основі знаку Зодіаку?

Овен

Ваша потреба оберігати партнера цілком зрозуміла. Але навіть якщо партнер і залежить від вас в емоційному плані, це не дає вам права контролювати всю його життя.

Дайте коханій людині можливість рости і розвиватися в його власному темпі. Підтримуйте і приймайте його таким, який він є. Завдяки цьому ваші стосунки стануть тільки кращими.

Телець

Любовна подорож часом нагадує американські гірки, де є свої злети і падіння. Це означає, що ваші відносини завжди будуть наповнені палкою пристрастю. Будуть часи, коли на перший план вийдуть рутина і вразливість.

Вам слід змиритися як зі злетами, так і з падіннями у відносинах.

Близнюки

Оптимізм, безумовно, є перевагою. Однак ваша віра в те, що все може бути ще краще, здатна привести до проблем. Особливо в тому випадку, коли справа стосується відносин. Ви можете упустити кращого людини у своєму житті, і все тому, що вважаєте, ніби заслуговуєте ще кращого, ніж у вас вже є.

Вам необхідно перестати гнатися за досконалістю, її не існує. Вчіться приймати вади партнера.

Рак

Ракам варто прийняти той факт, що наші вразливі сторони роблять нас унікальними та цікавими. Поза сумнівами для того, щоб відкрити комусь найпотаємніші куточки душі, потрібно величезна хоробрість. Однак саме за межами зони комфорту ми і знаходимо любов всього життя.

Варто довіритися і набратися хоробрості для того, щоб виразити себе і свої почуття. Любов варта цього, хіба не так?

Лев

Кожен висловлює любов по-своєму. Вам варто зрозуміти, що ваш спосіб вираження почуттів – не єдино правильний і можливий. Можливо, ваш партнер не настільки відкритий, як ви, але це не робить його любов до вас менш щирою.

Розширюйте свій кругозір і відкривайтеся різноманітності. Так вам стане легше миритися з тим, що всі люди різні.

Діва

Вам варто відмовитися від нереалістичних очікувань і стандартів. Недосконалість – складова будь-яких відносин. Пошук досконалості призведе лише до катастрофи. У кожних стосунках є свої випробування, які необхідно пережити. Ваші відносини – не виняток.

Змиріться з недосконалістю ваших відносин, і вони будуть процвітати.

Терези

Хоч між партнерами існує особливий зв’язок на емоційному рівні, вони різні. Терези часто забувають про це. Вони настільки зациклюються на питанні балансу, що можуть почати пригнічувати партнера у випадку, якщо той чимось від них відрізняється.

У відносинах, так чи інакше, буде присутній дисбаланс. Важливо те, як саме ви будете до цього ставитися.

Скорпіон

В основі будь-яких відносин повинна знаходитися довіра. Можливо, в минулому вас зраджували, але це не означає, що і в цей раз вас «одурять». Треба ризикнути і довіритися своєму партнеру, повірити в те, що він завжди прикриє вашу спину, коли буде потрібно.

Настав час довіритися коханій людині.

Стрілець

Вам варто навчитися не квапити події. Кожні відносини розвиваються у власному темпі. Поспіх там, де керують балом почуття, не призведе ні до чого хорошого.

Чекайте потрібного моменту. Чекайте, коли людина буде готова відкритися і показати вам, що таке справжня любов.

Козоріг

На початковому етапі спілкування цілком нормально не відкриватися повністю іншій людині. Але з розвитком відносин доведеться зруйнувати ту захисну стіну, яку ви збудували навколо себе. Якщо ви хочете, щоб зв’язок між вами і партнером міцнів і розвивався, потрібно поступово відкриватися.

Зніміть свою броню недовіри і дайте партнерові подбати про вас і про все те до вас, що потребує дбайливого ставлення.

Водолій

Пам’ятайте про власну індивідуальність, навіть коли знаходитесь у відносинах. Часто ваші особисті кордони так перетинаються з кордонами партнера, що ви перестаєте відстоювати свою думку.

Не забувайте про своїх потреби і бажання. Відносини не означають, що ви повинні перетворитися на абсолютно іншу людину.

Риби

Коли ви закохуєтеся, то забуваєте про все на світі. Ви так старанно переборювати всі перешкоди і працюєте над відносинами, що можете забути про своє життя поза любовного союзу, можете перестати рости в особистісному плані.

Звичайно, любов – це диво, але не забувайте про баланс: працюйте над власним розвитком з не меншим завзяттям, ніж над побудовою відносин.

Оригінал