Знаки Зодіаку: Хто найкраще підходить один одному?

Ці пари покликані жити довго і щасливо разом.

Овен і Терези

Обидва знаки люблять спілкуватися, розважатися, і обидва емоційні. Овен може бути впертим, але Терези досить дипломатичні, щоб згладжувати будь-які гострі кути, які можуть виникнути через нечутливість Овна. Терези – знак, що адаптується і змінюється, тому вони можуть зацікавити Овна. Обидва боротимуться за те, у що вони вірять, і обидва соціально активні. Ці два знаки надзвичайно сексуально сумісні та мають хімію, яка не зникає довгі роки.

Телець і Діва

Стосунки між Тельцем і Дівою побудовані на єдності та довірі. Жоден з них не вступає у стосунки легко – це трудомісткий процес для обох сторін. Вони цінують довіру, і жоден з них не віддасть її вільно, її потрібно заслужити. Щойно буде створено міцний фундамент, їхні стосунки ставатимуть міцнішими та інтимнішими.

Телець – більш сердечний і люблячий, ніж Діва, але його любов сфокусована, що змушує Діву танути від цього. Телець залежить від Діви, щоб виправити помилки і зробити речі кращими. Коли Телець проявляє впертість, Діва знає, що краще його не злити, а просто почекати час.

Близнюки та Стрілець

Жоден із цих знаків не прагне до прийняття зобов’язань, що робить їхні стосунки особливими. Коли Близнюки і Стрілець вступають у стосунки один з одним, це означає, що вони справді хочуть бути один з одним. Обидва знаки люблять говорити, особливо про їхні власні ідеї та філософію, їм подобається десь бувати і зустрічатися з новими людьми.

Близнюки і Стрілець насолоджуються товариством один одного, і відчувають, що, коли роблять що-небудь разом, їхній зв’язок ще більше зміцнюється. Вони часто подорожують разом і багато розмовляють.

Рак і Риби

Ці два знаки багато в чому схожі – обидва емоційні, жалісливі, чутливі та люблячі натури, тому не дивно, що вони добре ладнають один з одним. Рак надзвичайно вразливий, тому потребує людини, яка вміє обирати слова, щоб не нашкодити йому, а також цінує його відкритість і вразливість.

Ці два знаки утворюють тісний зв’язок, недосяжний для решти. Стосунки між Раком і Рибами – це любов і збереження цієї любові.

Лев і Водолій

Лев і Водолій здаються дуже різними, а тому несумісними знаками. Але вони обидва люблять людей, володіють лідерськими якостями, і володіють широким кругозором. Лев може бути гордим, а Водолій може думати поза рамками, але їхні схожість і відмінності добре доповнюють один одного. Коли Лев купається в увазі, Водолій може підтримувати його, не затьмарюючи. Водолій досить незалежний, тому без проблем надасть Леву необхідний йому простір для дій.

Діва і Козоріг

Жодна пара не досягає таких висот і успіху, як Діва і Козоріг. Обидва знаки мають однакову робочу етику, є надійними і практичними, що робить їх ідеальними партнерами і батьками. Вони обидва спокійні і задумливі, але їм бракує гумору і сексуальності. Ці двоє ідеально поєднуються, коли працюють над чимось разом, тож для них не в новинку будувати будинок або починати бізнес разом.

Терези і Телець

Обидва ці знаки, як правило, не шукають конфронтації, особливо якщо її легко уникнути. Терези і Телець приносять внутрішню гармонію в життя одне одного і відчувають сильну потребу в комфортному і красивому оточенні. Вони люблять залишатися вдома і розважатися. Терези захоплюються силою і рішучістю Тельця, а Телець у захваті від гнучкості та чарівності Терезів. Одна з причин, чому їхні стосунки чудово складаються, – це те, що Терези настільки пристосовні, що можуть винести впертість.

Скорпіон і Рак

Ці знаки надзвичайно пристрасні і мають сильні сексуальні апетити, тому вони добре поєднуються. Хоча ви можете подумати, що два інтенсивних і пристрасних знаки можуть спалити один одного, проте вони об’єднуються в сильний і потужний союз. Обидва знаки можуть бути дещо нав’язливими, що може відлякати інших партнерів, але це тільки підтверджує, що Скорпіон і Рак – ідеальне поєднання.

Стрілець і Лев

Обидва знаки жадають нових вражень і стимуляції. Вони, як правило, схвильовані життям і один одним. Стрілець і Лев – екстраверти і прагнуть до збудження і ризику, крім того, їм необхідні постійні зміни і свіжі стимули для просування. Ці знаки не можуть залишатися вдома і нічого не робити. Їм подобається щільний графік соціальних заходів і справ. Вони – позитивні, оптимістичні люди, які зазвичай є душею будь-якої компанії. Пара Стрілець і Лев – це ті щасливці, з якими всі хочуть спілкуватися.

Козоріг і Овен

Цей союз майже завжди успішний, як і люди, що народилися під одним із цих знаків. Вони пристрасні, цілеспрямовані та практичні. Вони знають, що їм необхідно зробити для досягнення своїх цілей, і на 100% готові їх прийняти. Що особливо корисно в цій комбінації, так це система підтримки. Вони один для одного – захисник, помічник, прихильник і натхненник.

Водолій і Близнюки – чудове поєднання, тому що між ними немає ревнощів і образ. Їхній тип стосунків – менше обмежень, більше свободи. Їхні стосунки постійно змінюються, і вони змінюються разом із ними. Їхній зв’язок неординарний і унікальний, оскільки вони не почуваються обмеженими традиціями або правилами суспільства. Це союз творчих та інтелектуальних душ. Відомо, що Близнюки мають багатогранну особистість, а Водолій обожнює таких людей.

Риби та Скорпіон

Риби мають почуватися коханими і захищеними, і ніхто не може зробити це краще, ніж Скорпіон. Скорпіон може бути потайним, але це не проблема для Риб, оскільки вони часто губляться в думках про якийсь творчий проєкт або про щось інше. Риби мають тенденцію бути вірними і люблячими, – основні якості, які Скорпіон шукає в партнері. Ще одна річ, яка їх пов’язує, – вони мають тенденцію до нарощування якості сексу, який тільки покращується з часом.

Оригінал