Знаки зодіаку: яка квітка відображає вашу особистість

Квіти можуть миттєво пожвавити і прикрасити приміщення, підняти настрій та нагадати нам про неймовірну силу природи. Подивіться, яка квітка найкраще представляє ваш знак зодіаку, відображаючи вашу унікальну особистість.

Овен: лотос

Найчастіше лотос сприймається як символ відродження, любові, співчуття, краси, наполегливості, духовності, подолання перешкод і розквіту. Ну точнісінько натура Овна.

Тілець: мак

Маки – це яскраві, міцні, гарні, стійкі квіти, здатні витримати вітер будь-якої сили і не зламатися, що дуже схоже з особистістю Тільця.

Близнюки: лаванда

Ця квітка гарна і ароматна, а її ефірна олія має заспокійливу дію, може використовуватися як засіб для гарного сну, зменшує набряклість, допомагає при всіх видах проблем зі шкірою, а також полегшує нудоту або морську хворобу. Вона дуже підходить Близнюкам.

Рак: дельфіній

Квіти дельфінію символізують відкрите серце, вміння любити, прихильність до близьких, а також відчуття легкості і щастя. Вони, як і Рак, дуже красиві, ніжні і зворушливі.

Лев: соняшник

Як і Леви, соняшники виділяються з натовпу і символізують впевненість у собі, самоприйняття і особистий ріст. Вони яскраві, привабливі і дуже сильні.

Діва: плюмбаго

Квітки плюмбаго (свинчатка) дуже акуратні, вишукані та витончені, як Діва. Вони не відразу кидаються в очі, але з часом їхня краса і індивідуальність можуть дуже яскраво розкритися.

Терези: гортензія

Гортензії уособлюють баланс протилежностей своїми сильними стеблами і мереживними, кулястими квітками. Вони символізують відкритість та розуміння, що дуже схоже на Терези.

Скорпіон: хризантема

У хризантеми багато шарів з пелюсток, як і у Скорпіона, який приховує свій внутрішній світ. Скорпіони люблять чесність і ясність у всіх аспектах життя, а білі хризантеми – це символ чесності. Скорпіони також добре відомі своєю пристрастю і емоційністю, а червоні хризантеми символізують саме емоції та пристрасть.

Стрілець: троянда

Якщо троянда – ваш квітка, це означає, що вас приваблюють філософія, поезія і мистецтво. Ви відчуваєте щастя, коли ви отримуєте нові знання і враження, коли насолоджуєтеся природою або отримуєте новий досвід.

Козоріг: альстремерія

Альстремерія або перуанська лілія має багато спільного з Козорогом, оскільки вона символізує дружбу, нев’янущу красу, відданість, прихильність і турботу. Але це ще не все: ця ніжна квітка також є символом багатства, процвітання і успіху, чим ідеально підходить Козорогові.

Водолій: протея

Квітка протеї відображає все, що притаманне Водолію: сила, різноманіття, трансформація і мужність. Ця квітка не відповідає традиційним уявленням про красу, але вона дуже приваблива, своєрідна і унікальна.

Риби: нарцис

Квітка нарциса символізує успіх, щастя, невелику егоцентричність, оновлення і натхнення – всі ті якості, якими володіють мрійливі, творчі Риби.

Оригінал