Гороскоп на 28 січня

Овен ♈

На вас чекають зміни на краще у кар’єрній сфері. Не шукайте каверзи або подвійного дна в тому, що здається занадто гарним, щоб бути правдою. Причин для тривоги немає. Дайте потенціалу, який таїть зміни, проявити себе. Врівноважте ентузіазм терпінням.

Телець ♉

Часом ми відмовляємося зробити рішучий крок, поки все не буде ідеально. Але дуже може бути, що більш ідеальних обставин, ніж тут і зараз, вже не буде. Прийміть це як даність – і не сумнівайтеся!

Близнюки ♊

Мати парашут – пів справи. Ним ще треба вміти користуватися. Дуже важливо розуміти, в який момент смикнути кільце. Зараз у Вас є потрібне підстрахування, залишилося тільки повірити, що Ви здатні знайти правильний момент. А щоб впевненість була не голослівною, підготуйтеся.

Рак ♋

Не шукайте досконалості, а просто складіть план і слідуйте йому. Все складеться так, як треба, хоча в процесі доведеться внести деякі корективи. Не варто задирати планку надто високо. До всього, що турбує, підходьте виважено і з розумом, і все вийде.

Лев ♌

Коли варіантів дуже багато, вибір стає нелегким завданням. І навіть зробивши його, ми переживаємо про те, що могли вибрати неправильно. Ось чому так важливо слухати голос серця – воно не помиляється! Сьогодні зробіть те, що підказує Вам воно. Серце не обдурить.

Діва ♍

Досягнення стабільності вимагатиме більше часу і зусиль, ніж хотілося б, але прогрес в сім’ї, побуті, душевній рівновазі буде дуже помітним. Які б зміни не сталися з Вами за останній час, ситуація стає більш керованою. І це зовсім не затишшя перед бурею.

Терези ♎

Інші можуть ігнорувати нову інформацію, але Ви їй будете тільки раді. Місяць буде впливати на Ваш розумовий процес і поведінку, а також виведе багато схованого на світло. “Базіка – знахідка для шпигуна”. Чиясь нестримана мова допоможе Вам дізнатися багато нового і цікавого.

Скорпіон ♏

У Вашому світі встановиться дуже серйозний настрій. Важливо спрямувати сили на питання, пов’язані з грошима, майном, сім’єю. Придивіться до своїх доходів і бюджету. Ваша впевненість у собі також зросте завдяки підтримці світил. Пишаєтеся тим, що по праву Ваше.

Стрілець ♐

Місяць у Вашому знаку нагадає про необхідність пізнавати себе. Ви побачите свою персону на новому, більш позитивному світлі. Також варто уважніше придивитися до шляху, який Ви для себе обрали – наскільки він Вам підходить? Насолоджуйтеся одкровенням, адже це саме те, чого Ви так чекали!

Козоріг ♑

Всесвіт закликає Вас знову взятися за справу, яку Ви було відклали до нових віників. Якщо Ви ніяк не могли зважитися на активні дії, то час настав. Місяць виводить на світло все приховане, тому можуть проявитися непомітні досі обставини – і дуже багато що нарешті проясниться.

Водолій ♒

У тому, як склалися обставини, Ви будете схильні звинувачувати чужі дії або бездіяльність. Але звинувачення точно нічого не поправлять. Важливо усвідомити, що тільки Ваша активна участь може допомогти справі. Розширення каналів комунікації і наведення мостів допоможе сформувати відмінну команду.

Риби ♓

Чи настільки блаженне невідання? Іноді нам затишно не знати і не бачити, але це все одно що ховати голову в пісок. Насправді завжди краще знати правду, нехай і неприємну. Сьогодні власне серце пропонує Вам розібратися у своїх почуттях – можливо, до конкретної людини. Завжди краще бути в курсі, чим ні.