Ці знаки Зодіаку розуміють одне одного з півслова

Астрологи назвали найкращі пари, які розуміють одне одного, спілкуючись поглядами, натяками чи навіть без слів.

Лев та Овен

Обидва ці знаки – представники вогненної стихії. Вони невгамовні, імпульсивні та пристрасні особистості. Але, попри це, ця пара здатна створити гармонійний союз. Адже у них багато спільного, думки, враження та прагнення також. Леви та Овни готові підтримати одне одного і багато чого досягають у житті спільно. А бурхливе з’ясування стосунків закінчується гарячим примиренням.

Овен та Терези

Овни зі своїм непростим характером у стосунках прагнуть бути за головного. Але водночас вони ще й дуже вразливі та дбайливі. Тактовні та терплячі Терези готові поблажливо сприйняти емоційність та авантюризм партнера. Вони погано пристосовані до самотності, тому цінують любов і ніжність Овна і легко залагоджують конфлікти.

Терези та Водолій

І той і інший – невиправні романтики. Їх мало турбують домашні справи та щоденна рутина, набагато важливіше для обох – дістати зірку з небес та подарувати її партнеру. У таких стосунках панує взаємоповага, тож це прекрасний тандем, який розуміє одне одного. Непостійність Терезів у прийнятті рішень та їхня часта зміна настрою не відлякує Водоліїв.

Водолій та Близнюки

Близнята так само, як і Водолії, люблять літати у хмарах, адже обидва ці знаки належать до стихії повітря. Їм важлива свобода, на яку вони не потерплять зазіхань, зате й не вимагатимуть відданості від другої половинки. Творчі та багатогранні особистості, які не обтяжують себе зобов’язаннями, легко порозуміються. Хоча оточенню не завжди зрозумілі такі стосунки.

Близнюки та Стрілець

Пустотливість, непосидючість, легкість і схильність до змін однаково притаманні Близнятам і Стрільцям. Обидва знаки готові до нових вражень, не люблять засиджуватися у чотирьох стінах і цінують свою незалежність. Балакучі Близнята цінують ерудованість Стрільця. Цій парі завжди є про що поговорити, і нудьгувати в товаристві одне одного вони точно не будуть.

Стрілець та Лев

У такій парі зазвичай рівноправні стосунки. Обидва знаки – ентузіасти та оптимісти у житті. Вони навіть можуть суперничати та змагатися, але здоровий азарт лише наближає їх до поставленої мети. Стрільцям часто потрібне схвалення їхніх дій та поглядів, а Лев завжди прийде на допомогу та підтримає у відповідальний момент. Головне, щоб Стрілець не намагався вразити гордість Лева.

Телець та Діва

Телець консервативний у житті, він прихильник спокою та комфорту, не любить змін і насилу підпускає до себе людей. Але витончена і делікатна Діва вміє смикнути за потрібні ниточки і дібрати правильні слова до цього впертого та норовливого знаку. Їй це нескладно, бо Діва також цінує порядок у всьому. Такий союз успішний і стабільний.

Діва та Козоріг

Діва та Козоріг – земні знаки зодіаку, вони практичні, раціональні, розважливі та дипломатичні. Навіть якщо між ними виникають розбіжності, то партнери можуть вирішити все спокійним тоном, без крику і сварок. Обидва знаки цінують фінансову стабільність, заради якої здатні наполегливо працювати і зрештою досягають поставленої мети. У такого союзу дуже висока ймовірність пройти по життю пліч-о-пліч із повним порозумінням.

Козоріг та Телець

Між Тельцем та Козорогом стосунки будуються на взаємній повазі та повній довірі. Обидва знаки – запеклі домосіди, які домашній затишок цінують більше, ніж вихід до товариства. Спокійний характер Козорога допомагає йому уникати конфліктів із менш урівноваженим Тельцем. А ось Телець більш схильний до переживань, а тому потребує надійного друга.

Рак та Риби

Обидва знаки – відомі романтики і мрійники. А тому Риби та Рак чудово і тонко відчувають одне одного. Вони здатні зрозуміти партнера з напівпогляду та за необхідності налаштуватися на потрібну хвилю. Їм завжди є про що поговорити, хоча інші не завжди розуміють їх. Обережність Рака врівноважує схильних до необачних вчинків Риб.

Джерело