Гороскоп на 2 квітня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні оточуючі дивуватимуть вас невластивими їм вчинками, і ви робитимете те саме. Те, як ви діятимете, цілком і повністю залежить від типу енергії, яка на вас спрямована. Найкращою тактикою сьогодні буде рішення просто плисти за течією. Тож якщо хтось мовчазний раптом почне базікати без угаву і постарається опинитися в центрі уваги, підіграйте йому. Постарайтеся бути більш поступливими, ніж зазвичай – і нехай ця людина отримає те, що хоче.

Телець ♉

Вас переповнюють емоції, і вони можуть заплутати Вас настільки, що Вами оволодіє розчарування. Уся проблема в тому, як Ви ставитеся до цих емоцій. Ви вчините правильно, якщо зі свого серця перенесете їх у свою голову – тоді Ви зможете проаналізувати їх. Спробуйте привести свої емоції до ладу – це допоможе вам краще їх зрозуміти, і ви зможете спрямувати свої сили в більш продуктивному напрямку. Замість того щоб іти на поводу у своїх почуттів, піддайте їх ретельному аналізу.

Близнюки ♊

Ви налаштовані на філософську хвилю, а це означає, що Ви з легкістю можете заблукати у власних роздумах. Якщо Ви почнете думати глобально, то Ваш власний розмах може потрясти Вас. Тож зосередьтеся на тому, що просто і нехитро, інакше Ви ризикуєте так і не встати з ліжка за цілий день. Ваш розум сьогодні схильний до зайвих роздумів, які можуть скувати Ваші дії. Не відривайтеся від реальності і робіть те, що від вас вимагається.

Рак ♋

Останнім часом Вас відволікають думки про наближення перерви або відпочинку, але це відбувається тільки тому, що Ви думаєте про нього потайки. Присвятіть сьогодні частину свого часу цим солодким думкам. Ви вже сміливо можете починати планувати те, чим займатиметеся в дні свого солодкого неробства. Складіть для себе вільний графік. Якщо Ви не забуватимете, що все це дасть Вам можливість подивитися на навколишній світ у новому ракурсі, то Ви зможете по-новому зрозуміти те, що бачите.

Лев ♌

На роботі Вам краще сьогодні піти в тінь. Обставини поки що несприятливі для того, щоб домогтися великого успіху, тож наберіться терпіння. Не варто просити про підвищення або затівати велику гру, адже ці дії можуть обернутися проти вас і тільки ускладнити заплутану ситуацію. Але ось удома обстановка сприятливіша – всі ті неприємні ситуації, з якими ви зіткнулися нещодавно, вже позаду. Настав час зустрітися з друзями, адже останнім часом Ви не могли дозволити собі приділити їм багато часу, бо були зайняті вирішенням важливих питань.

Діва ♍

День гарний для того, щоб сісти і в деталях спланувати те, як Ви бачите своє майбутнє. Можливо, зараз у Вашому житті раз у раз відбуваються зміни, але це не триватиме вічно, і Вам потрібно бути готовими до того, що скоро все заспокоїться. Тож Ви вже можете починати замислюватися над тим, що Ви робитимете, коли у Вас з’явиться вільний час. Можливо, Вам ще важко чітко сформулювати кожну мету, але все ж таки варто витратити хоч кілька хвилин на те, щоб обміркувати одну чи дві ідеї щодо того, чим би Ви хотіли зайнятися.

Терези ♎

Вам слід з особливою обережністю поставитися до нового ділового партнерства або спільного проєкту. Наразі ви не можете розраховувати тільки на свої сили, а оточення не буде готове прийти на допомогу, якщо раптом в останню хвилину ви до них звернетеся. Тож поки Ви перебуваєте в передчутті, не поспішайте, почекайте, поки підтягнуться й інші. Це не зовсім те, що Вам хотілося б, але все буде не так уже й погано. Вам нескладно буде на деякий час переключити свою увагу на щось інше. Поки що не всі готові діяти спонтанно.

Скорпіон ♏

Якщо сьогодні Вам запропонують “зрізати кут”, добре подумайте, перш ніж зробити це. Адже якщо Ви візьмете гору, користуючись несправедливою перевагою, це навряд чи буде справжня перемога. Тож якщо сьогодні Ви зіткнетеся з суперником, залишайтеся вірні собі та чиніть з честю і гідністю. Ви не звикли використовувати інших у своїх цілях, і немає жодних підстав починати це робити. Не варто йти на угоду зі своєю совістю заради незрозумілих обіцянок, які, можливо, ніколи не будуть виконані.

Стрілець ♐

Здається, Ваш нещодавній конфлікт із кимось із близьких друзів або родичів нарешті затухає, і загальна любов знову панує у ваших стосунках. Безсумнівно, Ваша прихильність нікуди не зникала, але тепер вона досягла просто небувалих висот. Що стосується Ваших професійних планів, то Ви цілком можете розраховувати на те, що зміна, яка Вас так лякає, найімовірніше, так і не відбудеться. І за це Ви маєте дякувати декому з колег.

Козоріг ♑

Ваша інтуїція і здатність співпереживати сьогодні стануть Вашою рушійною силою, і саме вони допоможуть Вам відчути, що хтось із близьких Вам людей уже наближається до точки кипіння. Постарайтеся допомогти їм, чим тільки зможете. Той час, який Ви присвятите тому, щоб вислухати цих людей і поговорити з ними, покаже їм, що світ сповнений добрих людей, хоч це може бути й не так очевидно. Якщо Ви будете поруч із ними у важкий момент і виявите розуміння, це допоможе їм зрозуміти, що все не так погано, як їм може здаватися.

Водолій ♒

Найпростіший шлях до Вашого серця лежить через Ваш розум, і хтось, з ким Ви познайомилися зовсім недавно, зрозуміє це. Поставтеся прихильно до їхніх спроб заговорити з Вами і не ігноруйте запитання, які вони ставлять. Адже вони не намагаються стати Вашими нерозлучними друзями, а просто хочуть дізнатися, що Вас може зворушити. Ви сміливо можете довіритися цим людям і розповісти про те, що ви хочете від життя. Зараз дуже сприятливий період для того, щоб зав’язати нові стосунки.

Риби ♓

Коли сьогодні Ви закінчите роботу над якимось проєктом, Вас раптово може відвідати думка, що Вам дуже не вистачає нових цілей, а у Вашому календарі стільки порожніх аркушів! Але перш ніж Ви заповните їх побаченнями, вечірками і походами по магазинах, не забудьте запланувати і відпочинок. Зараз Ваше першочергове завдання – розумно збалансувати роботу і розваги. Ви занадто довго були зайняті, і хоча Вам потрібно відновити зв’язок з оточуючими, перш за все, відновіть зв’язок із самим собою.