Гороскоп на 17 березня

Овен ♈

Якщо відкинути дурості та плітки, соціальні мережі можуть стати приголомшливим джерелом натхнення. “Нічого не чекайте, все приймайте, і розчаровані не будете”. Але життя без очікувань нудне. Не думайте, що Всесвіт хоче зруйнувати Ваші надії – він їх просто коригує. Вам потрібно трохи більше терпіння.

Телець ♉

Чи не час піддати переоцінці те, що займає левову частку Вашої уваги? Надто вже багато Ви віддаєте іншим. Не можна сказати, що це зовсім неправильно. Але якщо залишаються незадоволеними Ваші власні потреби, з цим пора щось робити.

Близнюки ♊

Всі ми знаємо, як це буває – виявити, що ми щось упустили, а потім – що у нас повно часу, щоб виправити помилку. Паніка змінюється полегшенням. Зараз у Вас є всі можливості надолужити згаяне. Будьте впевнені, що ефективно виправите помилку.

Рак ♋

Одна справа – озиратися у минуле, інша – думати весь час тільки про нього на шкоду теперішньому. Але часом “відпустити” – все одно що зробити крок у прірву. Зараз у Вас є всі можливості розірвати зв’язок з тим, що вже неактуально. Будьте впевнені, що внизу Вас підхоплять.

Лев ♌

Перешкоди на шляху до мети також покликані допомогти Вам ще раз оцінити ситуацію. Здається, що Всесвіт просто знущається з Вас, але потім Ви будете вдячні за все те, що дізналися, коли змогли не поспішати.

Діва ♍

Іноді від критики просто неможливо врятуватися. Роби, не роби – хтось все одно буде незадоволений. Неможливо закрити людям роти, але тільки Вам вирішувати, чи дозволити їхнім словами Вас зачепити. Нехай непрохані коментарі не вселяють Вам сумнівів в тому, що Ви робите.

Терези ♎

Якщо хочете нарешті зітхнути вільно, зробити це дуже просто. Вдихніть, скажіть світу “спасибі” за підтримку, а потім видихніть. Все готово! Думаєте, це самообман? А Ви спробуйте!

Скорпіон ♏

“Відмова вибирати – все одно вибір”. Часом ми не помічаємо того, як відмовляємося приймати рішення і по суті тим самим його приймаємо. Зараз цей метод може послужити Вам непогану службу в тій чи іншій сфері. Вирішивши зайняти позицію спостерігача, а не активно діяти, Ви, ймовірно, вчинили правильно.

Стрілець ♐

Постарайтеся не реагувати на відволікаючі фактори. Вони Вам не вороги, а союзники! Якщо приділити їм увагу, є всі шанси рушити в новому захоплюючому напрямі. Оцініть ці фактори один за іншим і відокремте зерна від полови. Не завжди відволіктися значить помилитися.

Козоріг ♑

Важливо частіше нагадувати собі, що “тоді” – це тоді, а “зараз” – це зараз. Якщо щось не вийшло у Вас в минулому, це не означає, що і зараз шансів немає. Потрібно просто трохи більше оптимізму і трішки більше зусиль. Покличте перший і прикладіть другі, і самі все побачите.

Водолій ♒

Ви не винні в тому, що Вам все так легко дається. Ви просто робите – і керуєтеся при цьому не егоїзмом. Істинний Водолій завжди гуманіст. Нічого не міняйте тільки тому, що Вас критикують. Гордо і впевнено залучайте до себе увагу.

Риби ♓

Дехто просто не розуміє, що своїми наполегливими спробами вплинути на Вас наривається на конфлікт. Ви не хочете бути агресивними, але вірите в те, що робите, і вже досягли в цьому деякого успіху. Не можна відібрати у людини протилежну точку зору, але можна не дозволити їй безглуздо докучати Вам.