Кумедний гороскоп: як знаки Зодіаку будуть поводитися у фільмі жахів

Прочитавши наш кумедний гороскоп, ви дізнаєтеся, як ваш знак Зодіаку буде себе вести в фільмі жахів.

Овен

Саме Овен завжди розігрує з себе розумника, віддаючи наказ іншим розділитися на пари і почати блукати в темряві, щоб з’ясувати причину раптового відключення електрики або визначити джерело дивного шуму… Хоча всім відомо, що краще в такій ситуації триматися разом. Якби не він, не було б навіть кіно — тоді б при перших ознаках небезпеки всі просто розбіглися, і все.

Телець

Він втрачає свідомість в якомусь потаємному місці в самому початку фільму, пропускає всі події і приходить в себе в кінці. А після того, як розуміє, що сталося, знову втрачає свідомість.

Близнюки

Близнюки озброюються всім, що потрапляє їм в руки, і розставляють у будинку і на вулиці пастки для вбивці, у які в кінцевому результаті потрапляють їхні друзі. Тому в самому кінці фільму Близнюкам доводиться влаштувати великий вибух.

Рак

Ви впізнаєте його в тому персонажі, який в паніці біжить вгору по сходах, замість того, щоб просто вийти у двері. І весь цей час він кричить і плаче, а потім забігає на горище і пів години намагається вибратися через вікно. Зрештою, коли йому це все-таки вдається зробити, він перечіпляється і падає на галявину.

Лев

З самого початку він намагається знизити градус паніки і якось організувати всіх, але десь в середині фільму раптом усім приходить думка, що він і є справжній вбивця, хоча глядачі знали це з самого початку. Однак в останній момент він рятує сексуальну блондинку від вірної смерті і стає героєм… Але тільки на 5 хвилин, тому що саме стільки часу залишається до кінця фільму.

Діва

Діва — саме та людина, яка, як тільки всі сідають навколо багаття, дістає марихуану і алкоголь, адже ми всі знаємо, що відбувається з такими кіноперсонажами. Діву вб’ють у першій половині фільму, поки вона цілується в коморі з симпатичним хлопцем/дівчиною.

Терези

У них, як у природжених панікерів, так і не вийде вирішити, що краще — просто замкнутися в кімнаті чи втекти через вхідні двері. Тому більшу частину фільму вони тільки тим і займаються, що бігають від вбивці коридорами. Терези будуть з’являтися в кадрі час від часу, стрибаючи, та гасаючи, і досить швидко зійдуть з розуму.

Скорпіон

Саме він першим здогадається, хто є справжнім вбивцею… тому що з нього почнеться відлік смертей у фільмі. Він затнеться об пляшку бренді, впавши прямо в руки вбивці, намагаючись попередньо помочитися. Але при цьому він протягом усього фільму буде з’являтися в спогадах інших персонажів.

Стрілець

Стрілець буде потай захоплюватися вбивцею, його геніальністю і сміливістю. Його злодіяння він вважає мистецтвом, намагаючись проникнути у світ лиходія і потішити його. Але для маніяка Стрілець всього лише ще одна жертва. Він прийде і забере його, поки він буде приймати душ.

Козоріг

Спочатку він здавався крутим персонажем, але втратив свою крутість, після того, як зграя качок напаскудила на його чисту постільну білизну, випрана в м’якій воді з Ariel, вибілені ACE, пом’якшене Lenor… Після чого він почав всіх вбивати.

Водолій

Водолій доживе до кінця фільму, завдяки своєму вмінню розсудливо мовчати. Він не втручається в чужі конфлікти і старається не надто виділятися — поки в другій половині фільму не починає щось розуміти про вбивцю. Попри те, що він не знайомий з бойовими мистецтвами, йому вдається уникнути попадання в усі розставлені вбивцею пастки і засідки… Але робить він це в самий останній момент — весь у крові, поранений, спітнілий, захеканий і брудний.

Риби

Риби — це зазвичай та гаряча блондинка, яка скрикує при кожному звуці і змушує чоловіків все і скрізь перевіряти. Найбільша паніка виникає тоді, коли її волосся заплутується в павутині або коли вона настає в пролите вино, думаючи, що це кров.

Оригінал