Знаки Зодіаку, які не вміють прощати

Ви коли-небудь зустрічали людину, яка так особисто все сприймала, що вам доводилося напружено стежити за собою, щоб ненароком її не образити? До речі, немає нічого поганого в тому, щоб бути чутливим; сприйнятливі люди, як правило, справляються зі складними ситуаціями краще, ніж люди товстошкірі.

Кожна людина має право на свої емоції, і кожна має давати знати, якщо їй завдають болю. Однак деякі зодіакальні знаки люблять приховувати образу в собі і мовчати. Вони довго носять камінь за пазухою (часом усе життя), навіть якщо ви щиро перед ними вибачитеся. Вони правда можуть знехотя пробачити, але вони ніколи не забудуть. Які це знаки, чия злопам’ятність іноді переходить усілякі межі?

Телець

Телець прощати в принципі вміє, а ось забувати – ні за що на світі. Просто тому, що хтось вибачився перед ним, не означає, що він автоматично забуде, як ця людина заподіяла йому біль або зачепила за живе.

Телець дуже чіпляється за почуття образи і навіть нерідко хоче помститися іншій людині, але тільки тому, що він вважає, що його почуття слід цінувати більше, ніж потім просто відбуватися черговими вибаченнями. Крім того, цей знак на рідкість упертий, отже, змінити його думку і ставлення до кривдника дуже нелегко. Його невдоволення залишиться з ним надовго, якщо не назавжди.

Рак

Рак найбільше ненавидить сварки й розбіжності з тим, кого він любить. Чи був це величезний конфлікт, чи невелика суперечка – неважливо. Рак затаїть образу, закриється в собі, замкнеться і категорично відмовиться обговорювати те, що сталося, і знаходити компроміс. І це, треба сказати, шкідлива і нехороша звичка.

Однак цей знак чітко для себе з’ясував одне: коли люди знають, що можуть грати вашими почуттями й емоціями, вони починають вас використовувати. Навіть після вибачень Рак продовжує відчувати біль і дискомфорт, які дуже нескоро забуваються.

Діва

Діва дуже старається для своїх близьких людей, буквально викладаючись заради них на повну. Усе, що вона робить у житті, виконується усвідомлено і навмисно, що іноді може ускладнювати спілкування з цим знаком. Крім того, Діва дуже образлива, тому не здумайте гладити її проти шерсті. Будь-який невдалий жарт або непродумана фраза виб’є Діву з колії, і вона надовго затаїть на вас образу.

Якщо ви народилися саме під цим знаком, замість того, щоб ображатися і вмикати режим повного ігнорування, краще спробуйте попрацювати над собою, щоб не дозволяти незадоволеності з’їдати вас зсередини.

Терези

Терези ненавидять всією душею будь-які конфронтації, тому, коли починають виникати будь-які розбіжності або суперечки, вони роблять усе можливе, щоб їх не допустити і погасити в зародку. Цей знак майстерно прикидається, що йому взагалі не боляче, і він ретельно ховає свої негативні почуття. Але це не означає, що їх у Терезів немає! Є, і в надлишку. Вони вміють стримувати невдоволення, “одягнувши” на себе крижану зовнішність і переконуючи вас, що все гаразд. Проте, не вірте. Терези все пам’ятають і пам’ятають довго.

Оригінал